World of Warcraft мания

  • 62 510
  • 232
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10
А честито Simple Smile

# 166
  • Мнения: 0
Защо се чувствам по добре онлайн, отколкото офлайн?

И в буквален и в преносен смисъл.

Само игра за удоволствие ли остава или като се огледам наоколо и се заслушам тичам вътре да се отпусна?

Въпреки че битките нямат край, желанието за повече също.

Не ми обръщайте внимание след кафето всичко ще си дойде на място.

# 167
  • Мнения: 0
Mомичета ,един пат ми помогнахте,помогнете ми пак!!!!Знае ли някои ,какво става ,каква е тая история с batlle net?Zaщо не мога да вляза в играта?Регистрирах се там и нищо....трябва ли да чакам 30 дни някакво прехварляне?МОЛЯ ви ако някои знае нещо пишете.

























# 168
  • Мнения: 2 653
Arbea, регистираш се в battle.net, след това потвърждаваш в имейла, след това трябва да добавиш акаунта си от WOW в профила си в battla.net.
След това влизаш в WOW  с имейл, вместо username-както до сега.
Ако и след всичко това имаш проблеми- обърни се към съпорта на сайта.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 077
Arbea, регистираш се в battle.net, след това потвърждаваш в имейла, след това трябва да добавиш акаунта си от WOW в профила си в battla.net.
След това влизаш в WOW  с имейл, вместо username-както до сега.
Ако и след всичко това имаш проблеми- обърни се към съпорта на сайта.
Peace

# 170
  • Мнения: 2 653
А има ли някой от Sylvanas?

# 171
  • Мнения: 10
Arbea, регистираш се в battle.net, след това потвърждаваш в имейла, след това трябва да добавиш акаунта си от WOW в профила си в battla.net.
След това влизаш в WOW  с имейл, вместо username-както до сега.
Ако и след всичко това имаш проблеми- обърни се към съпорта на сайта.
Peace
А това крие ли някаква клопка за хакване не акаунта?

# 172
  • София
  • Мнения: 1 077
Не, Лил, освен че всичко в нета крие подобна такава.

Идеята е, когато имаш даден акаунт да си във възможност да ти е един за всички игри, които те предлагат, нещо подобно. Те го обясняват подробно на сайта си, разгледай. Иначе разликата за теб е, че си пишеш мейла, вместо юзър. Но като си се регистрирала преди, ти пак си им дала същия мейл, така че те, ако са решили да ни хакват, и досега да са го направили Wink

На мен играта отдавна вече ми изглежда чисто цикльорска, ако не е заради хората, не бих влизала изобщо. Нищо не ми липсва, аз харесвам райдовете само и единствено, а то просто няма какво да се райдва - една инстанция в четири варианта, не мерси.

# 173
  • Мнения: 2 653

На мен играта отдавна вече ми изглежда чисто цикльорска, ако не е заради хората, не бих влизала изобщо. Нищо не ми липсва, аз харесвам райдовете само и единствено, а то просто няма какво да се райдва - една инстанция в четири варианта, не мерси.
Започнах да играя преди 4 години.Мъжа ми играеше много.Постоянно се разправяхме , не виждах как може да седи по 6 часа и да прави опити да убие един дракон.Убеди ме, че като си направя акаунт ще разбера.И наистина разбрах.Тогава 60 лвл беше най-високия.За да имаш определен гиър трябваше да си в добра гилдия и да ходиш редовно на 40 мен райд.Науписуема радост беше да се снимаш до Нефериан.В гилдията на мъжа ми имаше едно хлапе само на 15.Сега е пълно с деца, всеки - дори започнал да играе днес след 1 седмица може да е с макс гиър.Тогава се правеха куестове, заради самите награди,сега наградите изобщо не ги гледаш - направи дизенчантваш, защото бързо качваш лвл и няма смисъл да обличаш нещо, което ще махнеш сле 2 лвл-а.За мой лош късмет, тъкмо станах 60ти лвл и започна да ми прилошава от бременността и да не мога да седя дълго.До сега играех, колкото да вдигам лвл  и да не изоставам, да правя чат-пат куестове и да събирам рецепти.Чаках с нетърпение момента, в който ще мога да почна да ходя сериозно на райдове и ето сега се оказа, че играта е станала доста  безинтересна за мен.Сега започнах да вдигам 2 героя на Силванас, просто ей така, без цел.Да отида да направя куестове, които не съм правила до сега, и не заради левел ъп, а просто за да ги изиграя.
Може би ще пропуснем у дома следващия експанжън.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 077
И по този повод - не е ли време да се съберем наживо да обсъдим предимствата на "риъл лайфа" Wink

# 175
  • Мнения: 1 860
 Хехе, Занде, с най-голямо удоволствие бих за обсъждането.  Hug Нищо, че няма как да се събера на живо с който и да е.  Confused  При мен това което обясняваш за цикленето се появи малко след ЛК-то. Фиона е много права. Да не говоря, как като прочета в трейда например: ЛФ за нам какви си класове за един къде си, инспектиране в центъра на Даларан!"  Shocked А, стига бе! Аз убих Илидан преди 2.4 и сега ще ходя да ме инспектира някакво хлапе, дето си купува итемите на килограм от АХ. Няма нужда.  Crossing Arms Иначе ми се доиграва от време на време, но точно за това да направя някой куест. По тази причина си направих един прийст оня ден на ЛБ алианс, че да ползвам на Вальо парите като ми трябват.   Mr. Green Нова хорда не ми се прави, а и то вече не остана клас който да не съм качвала.  ooooh! Колкото до новият експан - задължително ще опитам гоблин! Още от първите ми дни в играта и зелените човечета на Оргримарските кули на Цепелина, винаги съм искала да има такъв клас. Но дали ще играя по-сериозно или само за идеята да се разтоварвам от време на време, не знам.

# 176
  • Мнения: 2
Защо се чувствам по добре онлайн, отколкото офлайн?

И в буквален и в преносен смисъл

Не ми обръщайте внимание след кафето всичко ще си дойде на място.

Aether ненагледен!! Чудесен друид HugИ страхотен приятел  bouquetДоживях да те срещна и то къде  Joy JoyОпа разгорещих се да не бие каката:)))))Просто не се въздържах и е разбираемо:)Чудно ми е дали понякога се сещаш за Eaglet  и ей така между другото дали не ти е домъчняло да ходиш да мреш заради малкия гном по инстанции Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 2
 newsm78Аз пък се зарадвах че, може би съм намерила женска компания в wow,както и стар приятел,а то тук бомба падна и никой не пише.От известно време  Thinking дали да не се позавърна за новата година  и какво ли става изобщо там след 9 месеца  неактивност от моя страна newsm78Не се срамувайте,може да ми отговорите Laughing
А батко Aether пускай връзки при теб (стига да не си в RA) LaughingЗа определяне на подкупа знаеш координатите Money Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 1 077
Шошка, спокойно, просто хората са улисани по социални и лични задачи, според мен. Аз като гледам какво става в държавата, все повече искам да живея физически в УОУ - да съм здрава, красива, пресъживима и безсмъртна до следващия месец, изобщо да се грижа за физически неща, ама на.

Ако желаеш да се завърнеш, това е доста добър момент, защото има поне интересни неща за върене, ежедневни райдчета, красив нов инс, сто пъти повече ми харесва от ТОТЦ. Но и вътре е рутина, ако има нещо по-добро за правене, винаги е по-добре да си навън, отколкото вътре Wink

# 179
  • Мнения: 1 860
И аз се позавърнах, но си направих алианс прийст на Лайтънинг блейд, да съкам от време на време с другите. Оня ден стана 80 и вече имам 4 т9.  Tired Бива леснотия, ама чак толква...Много са я направили тази игра съвсем за първи клас. Доволни ли сте от новият пач? Аз много се радвам как бъфнаха шадоу прийста..ммм, как да не поцикли човек?!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт