КЛУБ "РОДИТЕЛИ-ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ" 8 - СЛЕД 7 КЛАС

  • 28 869
  • 305
  •   1
Отговори
# 225
СуперСлави,
Тази ранна утрин...като станах и си викам: Що не влеза в банята/не тоалетната/ да изпуша аз една. Та, корегирах, като сложих маркиране /на начало и  на край на извадките/ на моят постинг от снощи, че без тази маркировка е възможно някой да е разбрал, че един абзац се отнася за него. А то не е така.
Я виж сега, как звучи, след маркировката

*****************************

Извадки, постинги от Западния

*****************************

..................


*******************************************

край на постинги, които бяха на Западния фронт

Фронтът бе закрит, точно както ИзточнияТ !

*******************************************




... или, да вадя една стреличка, ако не ти харесва? И да стане недорозумение, пак. Embarassed



@ Таня,

Не знам, твоята роднина/учителка, какво ти е казала, но аз съм, аз. Един консултант- сред много собственици. Но те приемат, мои консулти. Да ме прощава Мила_рад.  Heart Eyes
Вервай ми, човек. Не очаквай да си постна, тук, поне двете реални имена, или мобилния ...нали?
Казах, повече от необходимото, за туй, кой съм и защо съм. За тези 3-4 месеца. Пък другото...здраве му кажи! Laughing newsm78

За всички, да е ясно: Не съм собственикъТ на школото. Но пък такъв и няма! Точка.


ПС Ти изтри, твоят коментар и сега хората ще се чудят за кво иде реч. Само Лени знае, май. Карай! Важното е вече фронтове, войни да няма. Или по-малко.



Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 10:52 от edu_daddy

# 226
  • Мнения: 7 263
Лени, веднага изтрих онова нещо, както се казва, докато може. Да, съгласна съм с теб. Не съм допускала, че можеда се тълкува и по този начин.
Мисля, че има какво да научим ние за ЧУ и ЧУ за родителите. Надявам се никой да не е прогонен от моите постинги, особено edu_daddy.

Радвам се, че си ме разбрала добре   bouquet
За всеки от нас е полезно мнението и виждането на другия затова темата е най-пълна с всички ни!
Затова и е най-добре да се уважаваме и да си подаваме ръка пък, кой знае може един ден да постигнем мечтаното от нас ЧУ  Hug Peace

# 227
  • София
  • Мнения: 2 030
Лени, веднага изтрих онова нещо, както се казва, докато може. Да, съгласна съм с теб. Не съм допускала, че можеда се тълкува и по този начин.
Късно е, чадо, късно е.  Laughing Не намирам , че трябваше да го триеш, не беше кой знае какво. Без това Едю-деди става рано, чете бързо и надявам се, разбира правилно.   Wink
 


@ Таня,

Не знам, твоята роднина/учителка, какво ти е казала, но аз съм, аз. Един консултант- сред много собственици. Но те приемат, мои консулти. Да ме прощава Мила_рад.  Heart Eyes
Вервай ми, човек. Не очаквай да си постна, тук, поне двете реални имена ...нали?
Казах, повече от необходимото, за туй, кой съм и защо съм. За тези 3-4 месеца. Пък другото...здраве му кажи! Laughing newsm78

За всички, да е ясно: Не съм собственикъТ на школото. Но пък такъв и няма! Точка.


ПС Ти изтри, твоят коментар и сега хората ще се чудят за кво иде реч. Само Лени знае, май. Карай! Важното е вече фронтове, войни да няма. Или по-малко.

И аз, и аз знам.  Sunglasses
Важното е правилно да се разбираме какво говорим, иначе се заформят интриги без време и нужда.  Hug

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 10:58 от sophsan

# 228

Е затова ми се нрави интернетъТ. Винаги остава следа, като безкасово разплащане. И винаги има повече от един видял. Hug

Отивам по работа ...не в школото.
 До скоро.

# 229
  • Мнения: 7 263

ПС Ти изтри, твоят коментар и сега хората ще се чудят за кво иде реч. Само Лени знае, май. Карай! Важното е вече фронтове, войни да няма. Или по-малко.

Спокоооо - тези дето влизаме тук сме си наши Simple Smile
Лени знае винаги и никога нищо не казва - професионална деформация  Flutter Crazy
Наистина е важно да се уважаваме и разбираме тук, доказахме че можем да сме много ефективни в екип.
sophsan  Hug

# 230
Лени,
Погледни, час на публикуване на последните 2 поста!
Е за 'тва сме екзактни, мама му стара! Joy И секудите да бяха показали, и те щяха да са еднакви!

Ей, много спамите. Класната ще ви се кара! Само аз метър ще мина - щото нема спам, при мене. Никогаш! Laughing

Абе, работата ме зовее...Трябва и аз все пак, малко да поработвам. Чао.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 11:08 от edu_daddy

# 231
  • София
  • Мнения: 2 030
Ей, много спамите. Класната ще ви се кара! Само аз метър ще мина - щото нема спам, при мене. Никогаш! Laughing

Ааа, не съм съгласна, в това също е очарованието на темата - че можем да си поспамим.  Mr. Green

Иначе, напредваш edu_daddy в изразяването на форумско-постинговите емоции имам предвид. Виждам емотиконки, така е доста по-добре.   Simple Smile Hug

# 232
  • Мнения: 967
Много сте продуктивни, браво. Само дето всеки път като влезна във форума ми трябва дълго време да ви прочета и не остава време за писане.

За спама в темата лека полека нямам притеснения. На няколко пъти mamma влиза в темата и ни показа, че внимателно  smile3529  нашите плещения. Досега няма повдигнат пръст  Naughty, така че не вършим простотии явно. Ако прекалим, админите ще ни го кажат.

edu_daddy, ти консултант ли си или административно управляващ. Защото pure консултантите, не взимат решения, а само предлагат възможни такива. Сетих се, ти си вероятно адм. директор по транспорта  Joy Joy Joy. Но няма значение, важно е, че ти доставя удоволствие работата, а този факт е видим - браво на теб. Амбициозни, мотивирани и целеустремените хора докарват начинанията си до добър край.

Аз пък все повече искам да съм фльорца, която по цял ден се мотае по фитнеси и козметични студия и се придвижва от едното до другото място с новото си БМВ Х6 http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=505074 i am in loooove!!! каква красота, а? Лени, какво ще кажеш. И после да си взимам детето сама от у-ще като не ползвам транспорт и да го водя на спортни и отморителни мероприятия. Да, ама не! И като се събудих........пак ми стана тъжно.

  bouquet

# 233
  • Мнения: 7 263

Аз пък все повече искам да съм фльорца, която по цял ден се мотае по фитнеси и козметични студия и се придвижва от едното до другото място с новото си БМВ Х6 http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=505074 i am in loooove!!! каква красота, а? Лени, какво ще кажеш. И после да си взимам детето сама от у-ще като не ползвам транспорт и да го водя на спортни и отморителни мероприятия. Да, ама не! И като се събудих........пак ми стана тъжно.

 

Радмилаааа  Naughty Naughty Naughty не те ли е срам лошо момиче такова! Къде е работния ентусиазъм, къде е лоялността към фирмата и колегите, към бизнес успехите и кариерата.
просто прекаляваш да ти кажа с това нон стоп четене на чужди мисли и постването им в нет пространството  Wink Wink Flutter Flutter Crazy Crazy
Само с мъничката разлика, че аз съм по old fashion  и си предпочитам старичката 3-ца или ако много ме напънат финансовите постъпления бих се задоволила с една Х5  Crazy Flutter. Таз красотия червената я оставям за теб - мир да има.
Не ме будете моля виииии!!!!


И за да не е всичко само спам имам конкретен въпрос към мамите, чиито деца са вече ученици в ЧУ. Както вече изяснихме децата са там до 14,30 или до 17 според нивото на образование. Но някои от училищата предлагат различни странични занимания - китара, карате, рисуване и т.н. Това най-често са занимания тип ателие те имат свободноизбираем характер, плащат се допълнително, но въпроса ми е къде се вместват във времето? Защото ако влизат в така предвиденото "учебно време и времето за подготовка" значи го нарушават в една или друга степен и ощетяват подготовката на децата. Ако пък се провеждат след крайните часове / както ни се ще например на нас с Призма, като видни работохолички/ как става прибирането на децата, защото транспорта си поема по направление примерно в 14,30 или 17,00?

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 14:18 от Lennyh

# 234
Чета си, аз, един друг форум.Пиша там. Ама, мноого скучен. Числа, проценти разни. И кво- затварям го, почти, и пак тука идвам. Има фън. Някак интересен. И аз, кат некой, не моа да повярвам, че съм тук. Ама на – факт. Това е факт, не фарс!

edu_daddy, ти консултант ли си или административно управляващ. Защото pure консултантите, не взимат решения, а само предлагат възможни такива. Сетих се, ти си вероятно адм. директор по транспорта  Joy Joy Joy. Но няма значение, важно е, че ти доставя удоволствие работата, а този факт е видим - браво на теб. Амбициозни, мотивирани и целеустремените хора докарват начинанията си до добър край.


Ей, не могата точката да сложа и туй то. Ще трябва, явно да си призная, най-накрая. Заместник касиер съм. Казах го, най-после ! Joy

Аз пък все повече искам да съм фльорца ...
  bouquet
Аз съм си такава. Тук няма да слагам никаква иконка! Laughing

@ Лени,

Ще ти обясня, по-после.Туй що питаш. Че в скуката е наложително да премина. Embarassed


...конкретен въпрос към мамите, чиито деца са вече ученици в ЧУ...

Ако може и татите. Разрешаваш? Без да имат деца в ЧУ, в БГ.
 newsm78

E dobre, de - samo az spam. Znam. Vikaite koito trqbva. #Crazy hahaha

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 15:32 от edu_daddy

# 235
  • Мнения: 7 263
Можеее и татковци, може и касиерки  hahaha hahaha hahaha Crazy Crazy Crazy- който може да ми отговори, защото ми изникна сега такъв един въпрос, а мразя да имам въпроси без отговор. Пък в доста ЧУ рекламират такива екстри, а и аз съвсем не съм против отрочето да дрънчи на китара далеч от възвишения ми слух или да рисува, но не искам това да е за сметка на обучението му.

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Здрасти, и аз ви  smile3529
Нямам време да пиша, защото пак съм на работа, започнах (пред)последна битка с университета, засега 2:0 за мен, а и почнах да давам дефекти по никое време.  Crazy

# 237
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз да направя един спам със сериозен елемент.
Би било интересно и българския работодател да предложи на майките с деца - опцията съществуваща да речем в Холандия, да имаш право да останеш на същата работа на намален работен ден.
Това също е интересно решение. Вероятно ще дойде по-бавно, трябва да пишем и по този въпрос. Аз ще се записвам на литературен кръжок Simple Smile

А по другият ти въпрос, на мен също ми е правило впечатление, но нали казват, че имат модул игра, после модул учене, може би така ги съчетават newsm78

А за едната ЧДГ, която гледах бяха дали комплексна цена, 2-3 допълнителни форми, транспорт всичко заедно и ми направи много приятно впечатление.

# 238
  • Мнения: 967
Веднага отговарям, Лени. Нашите учат всеки ден до 14:45. Два пъти в седмицата до 15:30 (български език  Mr. Green). Има занималня до 17:30 /платена/ и ателиетата - кой за каквото се запише. Например моята беше в четвъртък с 2 ателиета, до 17:30.


Транспортът е малко странно организиран и не мога да го прозра, непрекъснато едни малки микробусчета влизат и излизат с деца, явно ги чакат да свършат клубовете и правят по няколко курса. Във Френският Лицей обаче работата е лесна. Почти половината живеят в Лозенец, Бояна и Симеоново, така че няма някакви логистични предизвикателства в съставянето на маршрути.

# 239
  • Мнения: 967
Чета си, аз, един друг форум.Пиша там. Ама, мноого скучен. Числа, проценти разни. И кво- затварям го, почти, и пак тука идвам. Има фън. Някак интересен. И аз, кат некой, не моа да повярвам, че съм тук. Ама на – факт. Това е факт, не фарс!

Ей, не могата точката да сложа и туй то. Ще трябва, явно да си призная, най-накрая. Заместник касиер съм. Казах го, най-после ! Joy


Е, сега разкрихме и другия форум - скучния http://www.odit.info - къде другаде ще влизаш като зам. касиер smile3532

Общи условия

Активация на акаунт