бременност "навътре"...или поредната глупост?

  • 2 963
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха-ха-ха-ха, това ми подобри настроението! Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Ей, такова нещо не бях чувала, какво ли ме чака още. Crazy

Защо не помолиш приятелката ти да ти разясни за тази "бременност навътре". Joy

# 17
  • Мнения: 9 776
Освен това, научих и още нещо от моята позната. Което може и да е вярно, но за мен не е. Ето за какво става въпрос. Потребителска такса при посещение при личния лекар не се заплаща / освен освободените като бременни и болни от определени болести / от деца само до двегодишна възраст. Аз започнах да споря с нея, защото дъщеря ми е на девет и половина и досега 1 лев не съм платила за нея за каквото и да се е наложило. Даже и за кръвни изследвания като сме правили. Какво ще кажете за това? И възможно ли е от хорски срам личният лекар досега да не ми е вземал пари за нея?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 803
Ха-ха-ха-ха, това ми подобри настроението! Joy

И на мен  hahaha

# 19
  • Мнения: 2 821
Освен това, научих и още нещо от моята позната. Което може и да е вярно, но за мен не е. Ето за какво става въпрос. Потребителска такса при посещение при личния лекар не се заплаща / освен освободените като бременни и болни от определени болести / от деца само до двегодишна възраст. Аз започнах да споря с нея, защото дъщеря ми е на девет и половина и досега 1 лев не съм платила за нея за каквото и да се е наложило. Даже и за кръвни изследвания като сме правили. Какво ще кажете за това? И възможно ли е от хорски срам личният лекар досега да не ми е вземал пари за нея?
Ще кажа, че децата до 18годишна възраст са освободени от заплащане на потребителска такса.

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Освен това, научих и още нещо от моята позната. Което може и да е вярно, но за мен не е. Ето за какво става въпрос. Потребителска такса при посещение при личния лекар не се заплаща / освен освободените като бременни и болни от определени болести / от деца само до двегодишна възраст. Аз започнах да споря с нея, защото дъщеря ми е на девет и половина и досега 1 лев не съм платила за нея за каквото и да се е наложило. Даже и за кръвни изследвания като сме правили. Какво ще кажете за това? И възможно ли е от хорски срам личният лекар досега да не ми е вземал пари за нея?

Кръв и урина се заплащат на лабораторията, те нямат общо с потребителската такса.

# 21
  • Мнения: 540
Радвай се на коремчето си и не слушай глупости!
лека бременност

# 22
  • Мнения: 199
вероятно е искала да каже, че матката ти е обърната навътре.
леля ми е била с обърната навътре матка и в 9ти месец никой не е знаел, че въобще е бременна. а за нея е било добре дошло, защото е била малка и е криела от майка си.
за сметка на това ужасно и се разширил таза и сега е форма круша  Confused 

# 23
  • Мнения: 9 776
Всъщност ставаше въпрос за случаите, когато съм вземала направление от личния за детски лекар. И аз така знам, че до 18 години децата са освободени от таксата.

# 24
  • Мнения: 9 776
Baduizm, съмнява ме това да е имала впредвид, защото това ми е втора бременност и все досега щях да знам ако има нещо такова.

# 25
  • Мнения: 4 555
Joy Навътре.... Joy Joy Joy

А дали има и настрани newsm78
Саверозападна  Joy

хах и аз се посмях .....  hahaha

 Joy Joy Joy

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Разбира се, че е вярно.
Който бременее навътре, обикновено ражда през устата.

Но се случва наистина рядко.

 Outta Joint

# 27
  • Мнения: 471
 Laughing голям смях
ама да знаете има бременност" назад и надолу" .На мен повече ми порасна  задник отколкото корема  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 311
Разбира се, че е вярно.
Който бременее навътре, обикновено ражда през устата.

Но се случва наистина рядко.

 Outta Joint

 hahaha hahaha hahaha
Ох, заболя ме корема  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 967
хахаха  hahaha

Питай я твойта позната като е "живяла в чужбина" и там "всичко е различно", дали пък не снасят яйца хората  newsm78 знам ли  #Crazy

И нали е била в чужбина, какво спори толкова за здравната система на хората, които са си тук?  Crossing Arms

Ако измерванията на бедрената кост и на главичката на бебето на ехограф отговарят на реалните седмици, няма място за притеснение. Само това е важното  Peace

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 17:03 от si*

Общи условия

Активация на акаунт