Клюкини

  • 26 185
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
С форумски дружки е хубаво  човек да се среща...Тъй  де-то писане ,писане..ама и консумация трябва Simple Smile
 
Каква е разликата между пуберска и ранностудентска възраст???????

Аз не успях да се нарадвам на ранно студенство-Тогава ме вълнуваха памперси и пюренца....Та затова сега сегиз- тогиз изкристализирвам....ама и аз на нощен клуб не смея да ида ...че ...после....три дни ме мой ме дигнеш от кревата Embarassed
Ама хубавата музика не я пропускам-по цял ден си свири и ме кефи...
ПП
 За някои индивиди (предимно от мъжки пол) няма същественна разлика и между пуберска и христова възраст,например,,,, Laughing

Аз не бих се отчайвала с Отчаяни съпруги...ще ми се да изпия един космополитън със Сексът и градът.....

# 226
  • Мнения: 589
Аз не успях да се нарадвам на ранно студенство-Тогава ме вълнуваха памперси и пюренца....Та затова сега сегиз- тогиз изкристализирвам....ама и аз на нощен клуб не смея да ида ...че ...после....три дни ме мой ме дигнеш от кревата Embarassed
  И аз така...
 А музика нЕма нужда да си пускам-имаме нови съседи от два-три месеца,те се грижат за озвучаването ooooh!Ама пък хубавото е,че не пускат чалга,а рок Laughing

# 227
Да си дойдем на думата...
Блазе ти за комшиите..
над нас има едни субекти... ooooh!
Уфф като чуя да се нижат орианталско-балкански ритми.. Sick Sick Sick Sick
Мда....моите комшии не разбират от музика..добре ,че все пак ВЕЧЕ им пораснаха децата ,та се съобразяват...малко...
Ама до преди година -две беше едно надсвирванеее Whistling
А иначе аз предимно слушам рок....

# 228
  • Мнения: 589
А,за кючека пък се грижат съседите от отсрешния вход,ама новичките до нас имат мощна уредва,та ги заглушават...

# 229
  • Мнения: 2 660

Помните ли ги...ДОБРИТЕ СТАРИ ВРЕМЕНА,когато купона завършваше-с матирани пубери...викащи боата над тоалетната... Outta Joint
и едина -две двойки целуващи се  по леглата.....
Когато ни свиваше под лъжичката,щом ни поканят на танц... Flutter
Когато бяхме момичета и имахме розови цайси и широки усмивки.....И когато високата музика ,ама изобщо не ми пречеше....и нямах мускулна треска на сутринта.....Еххх...тогава и мечтите бяха други..и всичко беше различно...еххх младост ,младост...


Лоло, направо ме разтърси  Mr. Green Как да не ги помним добрите стари времена! Ееех, и сега не отказвам, ако има желаещи за съживяване на студентските духове, ама няма с кой....

Момичета, не ви завиждам за съседите. Ние си нямаме такива. Има само един типаж в квартала, който в пет сутринта надува народна музика, но още не съм го сетила кой е. Нищо против народната музика, ама в 5 сутринта..!!

# 230
  • София
  • Мнения: 6 477
Пубери обикновено са хората, които имат "тийн" във възрастта си...а след 20 се предполага, че не са вече пубери....Това имах предвид под "ранно студентски" - годините след 20 до завършване.....Тогава имах сили да вилнея по цяла нощ и на сутринта да ходя на лекции или на работа. Аз лично не бих искала да се връщам в онези години....всичките последвали трудности на ново не искам....Ееее...блажени години, рок-енд-рола беше млад.....
Но днес наистина ме цепи тиквата...и цялата олелия в Джъмбо и после Билла - оооох, уморих се от моткане и пазар Wink Wink Wink Wink Но ми беше много приятно лекото предколедно настроение, което започва да се прокрадва макар и месец и половина по-рано!

# 231
И аз обичам Коледа....
Но подготовката за Коледа ми е по-сладка...
Особено когато тръгна да избирам подаръци.
А'пропо..Синчето ми  вече е написал цял лист с желани подаръци ...Адресирал го е до Дядо Коледа и по-специално до джуджетата...
Леганх от смях като прочетох....
А да се оплача,че освен от Дядо Коледа ,малкият очаква подаръци и за РД и за Имен ден...Баси-ние сме три в едно....
От сега е направил списък с гостите....и е измислил програмата за празника си,че ВЕЧЕ се усети...че има троен празник...Изхитря синковеца...До сега беше лесно..ама На порасна ,научи се да чете и пише...и започна да проявява претенции... ooooh!

# 232
  • Мнения: 1 196
Каква седянка сте заформили тук   Wink
И какво Коледно настроение ви е нападнало   Laughing   
И при нас празниците са на куп. Синът ми е роден на Никулден, съответно има и имен ден, пък аз съм на 28.12, и имам имен ден на 25.12.  Поради това струпване на празници, мен винаги ме товари този период на годината.   Mr. Green 
За празнуването, Коледа ще я празнуваме както до сега, при майка ми, но за Нова Година ми се иска купонче някъде, ама дали ще ми се случи   newsm78   

# 233
Сеянката е на ниво....
Особено когато доброто настроение преобладава Wink

# 234
  • Мнения: 2 660
Пуснете си коледни песни - коледното настроение гарантирано! Даже вече се замислих къде ще слагам гирлянди тази година.

Като си спомня само миналата година по това време как си мислех, че следващата ще е вече с бебе и ми беше много странно!

Я да посъберем малко идеи за подаръци. Награда получава този, който измисли подарък - евтин и ефектен! Че са ми много в списъка - баби, лели, всякакви. Търси се подарък в категорията:
1. Тийн
2. Баба на годината
3. Родителско тяло
4. Лели и чичовци

Ха сега де!

# 235
  • Мнения: 1 023
Пуснете си коледни песни - коледното настроение гарантирано! Даже вече се замислих къде ще слагам гирлянди тази година.

Като си спомня само миналата година по това време как си мислех, че следващата ще е вече с бебе и ми беше много странно!

Я да посъберем малко идеи за подаръци. Награда получава този, който измисли подарък - евтин и ефектен! Че са ми много в списъка - баби, лели, всякакви. Търси се подарък в категорията:
1. Тийн
2. Баба на годината
3. Родителско тяло
4. Лели и чичовци

Ха сега де!

дай подаръка изпредварително.

купуваш само рамки за снимки, подбираш снимките, вадиш ги и ги слагаш в рамките. после може и да ги опаковаш.  Wink

# 236
# 237
Във връзка с Коледа...Аз реших да постя....
Искам тази година да опитам...и да успея Praynig

И да ви питам Коледа за вас какво е..?.Рожество или повод за размяна на подаръци...?
Аз изпадам в еуфория около подараците  и понякога забравям същността на Святата нощ.....
 
п.п. дали Модовете ще възразят ако си пуснем тук-в този подфорум- тема за музикални поздрави...
Баси-понякога имам нужда да споделя в тесен кръг как се чувствам именно чрез музика,песен...мдм ..
Това е въпрос към Модераторката-Може ли да си пуснем тук наша си тема за поздрави-???? Praynig Praynig

# 238
  • Мнения: 9 990
темата я имаше, ма изпадна в забвение назад някъде...
инак за Коледата...ми-не съм възпитавана с и във вяра и някак клоня към суетата на подаръците, но не съм материална толкоз...и не съм постила никогаш, и децата не са кръстени и незнам...

# 239
  • Мнения: 589
не съм възпитавана с и във вяра и някак клоня към суетата на подаръците,
И аз така...Ама щерката се извъди една религиознааа-пости всичките постове ooooh!.Чудя се вече как да я изхранвам,докато трае това постене...Набива "циганска баница" и маслини и само мрънка,че сирената в хладилника я дрзнели...

Общи условия

Активация на акаунт