"ПАЗАРДЖИШКОТО хлапе, топи в шадравана босото краче!" (24)

  • 14 907
  • 289
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 227


ted,също чай от джоджан,чай от шипки,чай от дренки при нас имат ефект при разтройство,браво на малките крачета.

soniamari, fingerscrossed

# 16
  • Мнения: 2 577
Мери Попинз smile3501

# 17
  • Мнения: 2 336
днес ядохме банан, но вижте за чая от шипка и за оризовата не съм се сетила  smile3555 утре ще му дам.
Благодаря ви много  Hug

# 18
  • Мнения: 305
Честита нова тема!

Тед, при разстройство, личната ни лекарка ми беше казала да спра плодовете и зеленчуците, детето да пие чай от шипка или оризова вода, но не подсладени!За хапване може попара без масло, оризова безмлечна каша Личката харесваше тази на Хип,че не става на бучки (дори кашата съм правила с чай от шипка)!Другото е пюре от моркови!Ако продължи повече от 3 дни на лекар!(дано не ви се налага!)

Браво на Младен за първите самостоятелни стъпки!Хайде скоро спретвайте прощопулник!

# 19
  • Мнения: 1 938
Вие песни не слушате ли?
Ааааааа, слушате, значи?  Laughing
Ето ви една:
http://www.vbox7.com/play:df13ba9f

# 20
ЦОП И АЗ В НОМАТА ТЕМА
пристигнахме си успешно след дьлгата почивка в гьрция и бьрзам да се запиша
да ви кажа честно доста сьм се ушашкала такава рязка промяна в климата ме изкара от строя там беше 37 градуса и ходихме по два пьти на плаж а тук зьзнем и стискаме зьби
аааааааа да не ви разправям какьв чудесен грьцки загар имам ама и децата доста почерняха
беше страхотно
а като за капак моя мьж ме изненада с поредната резервация за Цигов чарк та на другия ден веднага на Балкан
да ви кажа честно доста се ушашках с багажа ама дрехи ама дрехи
еееее беше страхотно успяхме и малко риба да си хванем еее само две шаранчета ама и на тях сме доволни
аааа аз днес се питам след този маратон в кьщи ли сьм вече или не сьм
брей не мога да ви изчета бре
на бременнните мами пожелавам лека бременност и много позитивни емоции
на деси ЧРД на патерици
много целувки на всички мами и с тези промени вече ме е страх да споменавам имена та да не сбьркам някой
mother of pearls стискам палци всичко да е ок и ти да се успокоиш
май доста се разписах
виви75 нещо се губиш

# 21
  • Мнения: 227


Добро утро с малко морски привкус   Animal Tropical Fish

stelieli82,добре се завърнала позагоряла от слънцето.
Луда Яна  Hug
Nellina,като слушам италианска музика ми се допива ароматно кафе и ми се дояжда пица,така ми действа на мен  Blush
crazybrat,във вашият магазин предлагате ли от широките поли-панталони?
 Хубав ден през юни! ppp

# 22
  • Мнения: 2 336
Nellina слушаме даже Младен отказва да слуша детски песни освен ако не му се пеят, но много се радва на Чебурашка и сега ще сваляме руски песни
http://www.vbox7.com/play:88304f70
Мери Попинз големи красоти Peace
На ушенце да ви каша че банана си свърши работата Peace
Приятен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 227
ted,вярно и мен ме грабна паното,но не е мое  Blush,надничам при квилинг-майсторките и там го видях,но и аз ще се пробвам да направя нещо такова.

Дааа, ей сега като се мярнахте на хоризонта,видях ефекта от "добави в списък с приятели"  Grinning

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 09:32 от Мери Попинз

# 24
  • Мнения: 2 214
Здравейте момичета!
Искам да ви информирам за курса който след седмица две ще предлага КСУДС.
Нещо като "Училище за бременни"
Като стане готова програмата ще ви я публикувам тук, засега само мога да кажа че всеки желаещ който иска може да се запише. Ще ви кажа само че ще водят курса психолози и акушери. Темите ще са за бременността, раждането, и отглеждането на  дете, ще говорим и за много други въпроси които вълнуват бременните.
Програмата ще е безплатна.

# 25
  • Мнения: 413
Добро утро!

Ted_, честити ви проходили крачета!Сега ще стане още по-весело. Peace
Stelieli, добре дошла отново.А снимки няма ли да има? Simple Smile
Nellina, аз само гледам картинки. Grinning Компютъра в офиса няма някаква аудио карта и нямам звук. Crazy.В къщи като се сетя ги слушам, ама след дъжд качулка. Simple Smile

Лек ден!    bouquet

# 26
  • Мнения: 1 097
crazybrat,във вашият магазин предлагате ли от широките поли-панталони?
имаме широки поли, до земята в момента. В петък ще ходим за още поли и рокли, ама поли-панталони честно казано не съм виждала дори да шият  newsm78 Поне в тези фирми, от които ние зареждаме.. ама така или иначе кто сме обикаляли не съм виждала  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 529
Добро утро!   bouquet
80% съм сигурна за пола,но док. каза още да си трая до другата седмица,когато ще е по-сигурно  Crazy
Ted_, ха честито,ей сега ще видиш тренировка  Mr. Green
Stelieli,добре дошла!  Sunglasses
Янче, е все някой трябваше да поеме щафетата от моя син,колко срам съм брала... пък и сега, но моят свекър казва - от лудото конче,добър кон става. Така че, има надежда и за такива като нас  Whistling
Слави вчера идва с нас,най-после видя бебето,досега все нищо не разбирал на снимките,но вчера и пръстите му брои  Party
Гери,ходя при д-р Даскалов в "Медикус Алфа"
Белладона, нещо ми се губи  newsm78
crazybrat , а като за мен има ли нещо, искам да си купя нещо от Вас? Май най-добре да се разходя до магазина   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 097
Ух, Сончеее, как се радвам! Все едно аз съм ходила на преглед  Crazy Heart Eyes Слави сигурно е бил много щастлив, и вие покрай него  Heart Eyes Hug
За теб имаме като размери, имаме и материи, дето ще ти харесат Wink . Само трябва да дойдеш и да видиш дали като модели и цветове ще ти допаднат нещата. В петък ще ходим за стока и в събота ще имаме повече неща  Wink Работим и в неделя Stuck Out Tongue

# 29
  • Мнения: 941
Привет Stelieli  Hug  искаме снимки.... Naughty

Магазина на crazybrat един ден с Лили го търсихме...ама с моето чувствo за ориентация и нейното познаване на Пз....само се полутахме...

.....................Искам да ви информирам за курса който след седмица две ще предлага КСУДС.
Нещо като "Училище за бременни"

A какво е КСУДС?

Сонче, имам един по-личен въпрос - не те ли е страх при второ раждане да пътуваш до Пловдив? (ако предположим, че ще е нормално раждане, а не планирано)

Аз за това тръгвам на две паралелни консултации - в Пз и в Пловдив, докато реша къде и КАК ще раждам....

Нелка, напиши някой и друг ред деееее....само с музика и снимки на бира, не става  Crossing Arms

  smile3507 Отивам да си взема дневната доза допълнителен сън...

Общи условия

Активация на акаунт