"ПАЗАРДЖИШКОТО хлапе, топи в шадравана босото краче!" (24)

  • 14 910
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честито християнче, Мари!   bouquet

Най-накрая и аз се замъкнах на плаж  Mr. Green , по половинки. Снимки няма да показвам  Mr. Green . Бяхме на Дебращица, на Фантазия. Хубаво беше - водата бе чиста и приятно топла - влизах няколко пъти.
Бяхме си запътили към Белово, но плажа там щели да го отварят чак след десетина дена.

И аз ходих на Сигнал, но на БТР и Акага не отидохме.

Иначе днес май ще е много горещо  Tired .

# 271
  • Мнения: 1 938
Аз имам и снимков материал. Peace Ване, екстра си! Heart Eyes

Поздрав от мен, с пожелание за лека седмица и много нежни моменти:
http://www.vbox7.com/play:046383b7
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 413
Mari_Pz, честито християнче!  bouquet
Petjah, страхотни снимки!И на нас този маршрут ни е любим, прекрасна природа!Преди да се роди Вики често прескачахме до там.
Сега си избираме малко по-къси маршрути. Simple Smile
Този уикенд и ние бяхме планинари.В събота ходихме до Чудните мостове, много е красиво и едно спокойно и тихо.Минахме и през Бачковския манастир, Вики обиколи всички сергии, запали си свещичка и беше много доволна. Grinning
А в неделя ходихме до Велинград, на Клептуза.Обаче не ми хареса, много са го занемарили.Пазя от ученическите си години други спомени и емоции.А сега всичко ми се видя изоставено и остаряло.Много жалко.
А снимки няма, щото не съм ги свалила. Mr. Green

Как сте бременните мами в тези жеги? Hug

# 273
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Жана, хубава екскурзийка сте си направили и вие   Peace .

Как сте бременните мами в тези жеги? Hug

В офиса ми е жега, на плажа ми е екстра  Mr. Green .

# 274
  • Мнения: 2 481
Здравейте Пазарджишки мами!!

Аз съм отдавна из форумските дебри,вече всички знаят за моето прословуто майчинство!Така и не го взех!
Влизам за да ви питам някоя от вас познава ли Велчо Бельов?И дали пък случайно някоя от вас има същите проблеми като мен!
Той държеше всички видеотеки Александра в Пазарджик и Пловдив,дори и в цяла Пловдивска област,Асеновград,Стара загора къде ли не!

Всичко беше наред докато раборех,след като забременях и излезнах във болнични се почнаха проблемите!Никакви болнични не ми изплащаше-нищо,родих и пак никакви пари не бях взимала,търсех го с какви ли не институции се разправях с прокуратури и инспекции по труда,намериха го икономическа полиция в Пловдив тогава плати накуп цялата сума за болничните през бременността и няколко месеца майчинство.....сега към днешна дата ми дължи 3550 лв майчинства,за година и половина!
Имам действаща жалба към него в полицията в Пазарджик,прехвърлиха я в прокуратуурата и само удължават срока,вече половин година -нищо,вчера се върнахме от Море във Равда-въпросния "човек"  си държи  най- оборотния ресторант на центъра на Равда всяка вечер чевермета и пилета се въртят, но той няма намерение да си плаща майчинството ми,вече си мисля за публичност и в Битиви или НоваТВ да го кажа,но какво ли от туй,,той си е непукист,пъл
ен #Cussing out

Има още много майки като мен в същото положение!И от Пазарджик и от Пловдив и от Асеновград,която се занимава да го търси  понякога я огрява,но аз не спирам,много се отказаха и махнаха с ръка на парите,аз няма да му ги оставя!

Някоя от вас познава ли въпросния човек,има ли приятелки които да търсят майчинство от него?

И аз не знам какво търся, можеби да се съберем, да дадем публичност на проблема, незнам,сама съм за сега и постоянно отлагат срока....

# 275
  • Мнения: 941
Мари честито ти християнче - страхотни сте, малката е такава сладурана  Hug
Даже видях на снимките една позната - Делка Simple Smile

Mother of pearlS, моля те кажи ми колко време мина от първият ти положителен тест до прегледа който потвърди бременността ти!Мерси предварително!


Zora, на мен положителния тест ми показа много-много рано....15 дена след ОВУ-то.....или 25 дена след началото на последния ми цикъл...
Ходих на видеозон в 4 г.с. и доки нищо не видя, даже каза че може да е извънматочна.  #2gunfire
После ходих в Пловдив в 6 г.с. и се видя и на коремен и на вагинален ехограф  Peace

п.с. Нали знаеш от кога се брои гестационната седмица...защото аз рабрах преди месец Blush , все си мислех, че се брои от датата на зачеването, а то било от първия ден на последната менструация  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 305
Благодаря ти мила за информацията!Аз по принцип знам как се смятат г.с., но май бях позабравила!

# 277
  • Мнения: 2 336
Благодаря ти мила за информацията!Аз по принцип знам как се смятат г.с., но май бях позабравила!
Zora* и ти ли ще ни зарадваш?  Flutter

# 278
  • Мнения: 305
След  две седмици очаквайте включване по въпроса! Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 938
След  две седмици очаквайте включване по въпроса! Simple Smile

Суууууууууууупер! Hug

# 280
  • Мнения: 2 336
След  две седмици очаквайте включване по въпроса! Simple Smile
и ние ще чакаме  Party

# 281
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
След  две седмици очаквайте включване по въпроса! Simple Smile

Стискаме палци !!!

# 282
  • Мнения: 529
След  две седмици очаквайте включване по въпроса! Simple Smile
Дай боже  Peace
Аз съм на морска вълна,ходи ми се на морееееееее  Crazy
Ако всичко е ок,тези дни ще плащам, и почвам да стягам багажа  Blush

# 283
  • Мнения: 941
След  две седмици очаквайте включване по въпроса! Simple Smile

 Hug Стискам палци, дано  Hug

# 284
  • Мнения: 1 938
Eli83, аз не мога да ти помогна, но разказът ти много ме заинтригува. Дано всичко да си дойде на място! Hug

Общи условия

Активация на акаунт