Внимавайте с отказите на секс!

  • 11 995
  • 215
  •   1
Отговори
# 195
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Така като чета спорът е между твоята и моята теза.
А именно: малък ли му е бил или въбще не е могъл.

Щото всичко друго си е в реда на нещата.

# 196
  • Мнения: 3 447
Хрумна ми сега,че от малки учим децата си да не тръгват с непознати,да не говорят с непознати,да не вземат каквото и да било от непознати.Искам да попитам тези,които мислят,че е нормално да отидеш в чужда къща,че не е обезпокояващо-вие учите ли децата си на по-горе изброеното от мен?
Именно.
Навън щъкат и изнасилвачи, и психопати, и превъртели шизофреници, и трафиканти на хора... Не е казано дори, че въпросният тип е от първата категория, ако беше, вероятно щеше да я изнасили, а не да я изхвърли.
И все пак отказваме да се погрижим за собствената си безопасност и очакваме някой друг да го направи. При положение, че все пак учим децата си да се пазят.

# 197
  • Мнения: 3 268
Мдаа,пълно е с изнасилвачи.Ето още един пресен от вчера
http://varna.dir.bg/2008/06/16/news3107643.html

# 198
  • София
  • Мнения: 2 840
Така като чета спорът е между твоята и моята теза.
А именно: малък ли му е бил или въбще не е могъл.

Щото всичко друго си е в реда на нещата.

Абе, има и една слабо вероятна, но не и невъзможна теза - толкоз да му е бил голям, че да се е преметнала девойката през него по невнимание и от сащисване.

Щото, наистина, някак си да я изхвърли преди секса много брутално, бе.

# 199
  • Мнения: 2 161
Същото като със забременяването.Защо мъжете не ни пазели?Нека сами да се предпазим,пък всичко останало  е добре дошло.
Огорчена съм,че никой не отговори на последните ми въпроси.
Може би,може би, преди да дадем мнението си по темата,трябва да си представим,че става въпрос за нашите деца.Да си представим,че тези деца са на 20,че влизат в бар и си тръгват с грухтящ нерез на 50.На мен някак не ми е нормална тази ситуация.

# 200
  • София
  • Мнения: 2 840
Мдаа,пълно е с изнасилвачи.Ето още един пресен от вчера
http://varna.dir.bg/2008/06/16/news3107643.html

Е, това е откровен спам.
В тая тема няма изнасилвач.

Така и така подхвана, та да кажа, че и тук имаме 20-годишна жертва, която е декларирала изнасилване, в дома на насилника, рано сутринта, ама не е казала нищо за отвличане.

Само да не вземете, да решите, че питая топли чувства към изнасилвачите.
Този случай освен това не е ясен, защото момичето е от София, а е изнасилено във Варна, може да е било на квартира у въпросния.

# 201
  • Мнения: 3 447

Абе, има и една слабо вероятна, но не и невъзможна теза - толкоз да му е бил голям, че да се е преметнала девойката през него по невнимание и от сащисване.

А може да е свършил още преди секса и девойката да се е подхлъзнала.

# 202
  • Мнения: 4 759
Да си представим,че тези деца са на 20,че влизат в бар и си тръгват с грухтящ нерез на 50.На мен някак не ми е нормална тази ситуация.
Има жени, дори и тук който са на малко повече от 20 и са омъжени за около господа на около споменатата от теб възраст.
 Аз ще ти отговоря на въпроса. Възпитавам дъщеря си да не говори с непознати хора и най-вече мъже, нито да тръгва с тях където и да е. Но детето ми е на 10 години, когато става въпрос за хора на около 20 се предполага че сами решават как да постъпят и едва ли в умът им ще отеква какво е казала мама на времето.

# 203
  • Мнения: 1 447
Laughing
 Абе тука всички /кажи-речи/ си признахме, че като малки/млади сме вършили подобни щуротии, пък като гледам не са ни хвърляли от балконите.

... не съм видяла някоя да е писала, че е ходила в дома на непознат още първата среща и видите ли останала изненадана , че той иска секс и си тръгнала  newsm78 /

Аз на 20 години бях убедена, че мъжете към 50-те не правят секс изобщо Mr. Green
В тая връзка хич не ми се ходеше на гости у такива Crazy
Да ти кажа аз също си мислех,навремето,че 40 годишнити са дърти и съответно не правят секс. Mr. Green

# 204
  • Мнения: 984
Обаче, Шанел извърташ нещата. Никъде не съм написала, че одобрявам поведението на момичето, напротив. Аз лично много бързо научих детето да не взема неща от непознати и да не дърпа играчки от чужди деца, за разлика от майки, които толерират подобно поведение.

Освен това какво значение има за какво е отишло момичето в апартамента - може дрога да й е предложил, може да е имала нужда от пари и да е решила да краде, може да й се е чукало до такава степен, че да не подбира...всичко е възможно като мотив.

Вярно е, търсила си е проблемите, НО този мъж не е имал право да я хвърля през балкона - ето това е проблемът. Ми като я хване да краде, да викне полицията, да я изрита през вратата, нали така?!

Клоно, почваш да се глезотиш, не е честно!

# 205
  • Мнения: 2 161
Има жени, дори и тук който са на малко повече от 20 и са омъжени за около господа на около споменатата от теб възраст.
 
Това няма нищо общо.
Цитат
Аз ще ти отговоря на въпроса. Възпитавам дъщеря си да не говори с непознати хора и най-вече мъже, нито да тръгва с тях където и да е. Но детето ми е на 10 години, когато става въпрос за хора на около 20 се предполага че сами решават как да постъпят и едва ли в умът им ще отеква какво е казала мама на времето.
Каквото е научило на 10,остава в него за цял живот.Нали все това дъвчем тук?Как възпитанието определя по-нататъшните постъпки на децата ни.

# 206
  • Мнения: 2 161
Обаче, Шанел извърташ нещата. Никъде не съм написала, че одобрявам поведението на момичето, напротив. Аз лично много бързо научих детето да не взема неща от непознати и да не дърпа играчки от чужди деца, за разлика от майки, които толерират подобно поведение.

Изобщо не ги извъртам.Между впрочем,единствено с теб от опонентите си,съм съгласна.С другите изобщо.

# 207
  • Мнения: 4 759
Как възпитанието определя по-нататъшните постъпки на децата ни.[/b]
Иска ми се, предполагам и на всички родители това да е така, но не винаги се получава в перспектива.

# 208
  • Мнения: 2 161

Цитат
Иска ми се, предполагам и на всички родители това да е така, но не винаги се получава в перспектива.
Ще се получи.Основните неща поне ще се получат.За другите-децата ще импровизират.Хайде,Касиди,съгласи се с мен,че вече не ми се пише в тази тема.Толкова е тъпо да отидеш в бар и да си тръгнеш набързо с някой чичко.Не само тъпо,а опасно.В такъв случай сякаш си просиш неприятностите.На 23 си вече зрял,какво очакваш да изскочи в чуждия апартамент?Снежанка и седемте джуджета ли?Естествено,че ще ти се нахвърли някой идиот,ти си лесна плячка.

# 209
  • Мнения: 4 759
 Шанел и на мен вече не ми се пише Simple Smile
 Съгласявам се че постъпката и е била рискована, но има хора авнатюристи. За мен не всички мъже са прасета и ако точно този 50 годишен мъж е постъпил така, то друг може би нямаше да го направи.

Общи условия

Активация на акаунт