Внимавайте с отказите на секс!

  • 11 997
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 447
Аз на 20 години бях убедена, че мъжете към 50-те не правят секс изобщо Mr. Green
В тая връзка хич не ми се ходеше на гости у такива Crazy
Аз на 20 се потрисах само от мисълта, че бих могла някога в живота си да правя секс с мъж към 50-те  Grinning

# 181
  • Мнения: 17 410
Е, аз си спомням една тема( на Борис ли беше...), ама и друг път се е дискутирало. Повечето форомки са навити на сексче за 1 нощ. Проблемът е в мъжете, мда.

# 182
  • Мнения: 2 448

Аз на 20 години бях убедена, че мъжете към 50-те не правят секс изобщо Mr. Green
В тая връзка хич не ми се ходеше на гости у такива Crazy

Клонка, кефиш !  Peace

# 183
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз на 20 години бях убедена, че мъжете към 50-те не правят секс изобщо Mr. Green
В тая връзка хич не ми се ходеше на гости у такива Crazy
Аз на 20 се потрисах само от мисълта, че бих могла някога в живота си да правя секс с мъж към 50-те  Grinning
Аз затова си бях спестила душевните терзания и покъртителни визии за бъдещето, изключвайки възможността тез хора изобщо да правят секс. Crazy
В кафенетата си мислех, че изобщо няма к'во да правят, представях си ги да отглеждат зеленчуци за внуците си в собствени градинки. Затова, ако някой такъв ме бе поканил тогава на гости, сериозно бих го заподозряла, че иска да ми връчи мотика да копам вместо него.
Секс?!
Да, бе, да... Joy Joy Joy

# 184
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, аз си спомням една тема( на Борис ли беше...)...
Ех...Борето!!!
КАк ми липсва тоз човек.
Надявам се Лабрадор да не се спре с две-три теми на седмица, а да ни радва още по-често Mr. Green

# 185
  • Мнения: 251
===
..- мисля, че тук става въпрос за мъже с нормална сексуалност.

И психопат!  Tired Те се държат много нормално в обществото, но са непредсказуеми когато не стане всичко планирано по тяхному. Трудно е да се разкрие психопата от първа среща, а може и след години да не стане.
Явно е бил много приятен събеседник и чаровник, щом девойката  с лека ръка се е навила да му иде на гости. Но за мен такова ходене на гости,  само от 1 час  запознанство в кварталното кафене  си е безумие...

# 186
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но за мен такова ходене на гости,  само от 1 час  запознанство в кварталното кафене  си е безумие...
Не само за теб, но нали нещо трябва да се пише?

# 187
  • Мнения: 3 268
Е, аз си спомням една тема( на Борис ли беше...)...
Ех...Борето!!!
КАк ми липсва тоз човек.
Надявам се Лабрадор да не се спре с две-три теми на седмица, а да ни радва още по-често Mr. Green
И на мен Борето ми липсва,Борис обаче не.Борето е мъж на Фантичка,Борис не знам дали е женен,много негативизъм има в тоз човек,много горчилка е насъбрал....

# 188
  • Мнения: 17 410
Женен е Борис, и дете има Grinning
Стеф, не беше ли писала някъде, че ти липсва Борис( не Борето!) Mr. Green

# 189
  • Мнения: 3 268
Женен е Борис, и дете има Grinning
Стеф, не беше ли писала някъде, че ти липсва Борис( не Борето!) Mr. Green
О не,сакън Grinning Борето,Борето ми липсва,ще питам аз Фантичка защо се губи той

# 190
  • Мнения: 2 161
Хрумна ми сега,че от малки учим децата си да не тръгват с непознати,да не говорят с непознати,да не вземат каквото и да било от непознати.Искам да попитам тези,които мислят,че е нормално да отидеш в чужда къща,че не е обезпокояващо-вие учите ли децата си на по-горе изброеното от мен?И ако да,считате ли,че след години,когато децата ви станат на по 20-25 години,вече ще е нормално да посещават непознати 50 годишни мъже на първа среща в случаен бар?

# 191
  • Мнения: 4 760
Родителите Шанел и на децата си казват, че пушенето е опасно за здравето, но сигурно на пръсти се броят хората, които никога не са пробвали поне веднъж какво е да лапнеш цигара.

# 192
  • Мнения: 2 161
Би ли отговорила конкретно на въпроса ми?Ако имаш желание.Или някой друг.

# 193
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това тема за предизвиканият, но неочакван безразборен секс с възрастни хора ли е или "издирва се форумец"?

# 194
  • София
  • Мнения: 2 840
Това тема за предизвиканият, но неочакван безразборен секс с възрастни хора ли е или "издирва се форумец"?

Ник'ъв секс няма тук! Naughty
Става въпрос за кратък полет в нощта.
Тезата ми, че възрастните хора не практикуват секс засега не е оборена в тази тема. Само си говорят глупости. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт