Да си поплача тихичко при вас.....

  • 2 874
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
Тъй.... Докато четях описанието на "случката" не можах да спрада мисля за манипулация. Да, точно това си мислех през цялото време. поведението му, думите му, реакцията му... някак си малко ми намирисват нещата. Не го приемай за чиста монета, опитай се да го погледнеш от страни. Постарай се да опознаеш неговия свят, неговите приятели, неговото семейство. До тук виждам, че той знае и познава всеки около теб, а ти него? Замисли се над това! Самия факт, че след подобно изказване, че видиш ли бившата ми така и онака ти си клекнала и си почнала едва ли не да му целуваш краката само и само да остане при теб говори лошо за теб самата и е много добър показател за него - може да те манипулира, зависима си от него! Опитай се да обърнеш нещата - не падай по гръб още в самото начало!!!
Толкова от мен и умната  Peace

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Много нелепа ситуация, но за съжаление често срещана. Има вероятност просто човекът да си търси внимание. Но може да се получи омагьосан кръг ако ти се вържеш на това. Най-добре е да се отдръпнеш рязко като му дадеш преди това ясно да разбере, че това е НЕГОВ избор, а ти имаш все пак достойнство, колкото и да го обичаш. Наблегни на последното. И го остави да се вари в собствения си сос. Така или иначе друго не можеш да направиш. Напиши му едно дълго писмо, в което му кажи всичко, което искаш да знае и спри да му се обаждаш. Постарай се писмото да е изпълнено с любов и запомнящо се.

Общи условия

Активация на акаунт