ОКТОМВРИЙКИТЕ си правят нови срещи в идващите дни горещи

  • 9 073
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 020
ООООО Гери бравос Simple Smile значи ще пием (ние водичка, всъщност ти май беше фенка на бричката) по крайбрежните капанчета и ще хапваме.... ще спра до тук! извинете ме момичета!
TTsvetySS ние предупредихме, че при Марков е много натоварено, ние всички си записахме часове месеци преди това... И честита месечинка от сватбата   bouquet

# 226
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Да, определено ще е при друг.
Ще се запиша във Фемина.
Аз нямах представа, че за да се запиша при него трябва да е в началото на моята бременност  Crossing Arms

# 227
  • София
  • Мнения: 27
Хъ момичета! Не смогвам днес!
Аз също писах на Асенцето от септемврийките, явно излишно,
но после прочетох, че вече е ясно за лекцията.
Аз искам да кажа, че ще отида и хайде са си направим среща около МД
щот ще се мъкна от Люлин..
Честито на Цвети!
Капучино - 5 кг?!? според кантара на дофтора в поликлиниката
към миналата седм. сък качила 20 кг.!!! И нищо не ми казаха..
Не знам, ама аз като не пуша и не успявам да не ям сладко.. и така..
Ще се отслабва после някак си, дано бебо е ок.
Като видях линка на Шивани се сетих вие чели ли сте това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0
Много ми хареса и горещо го препоръчвам на всеки, който не го е чел Simple Smile
Поздрави на всички!

# 228
  • Мнения: 498
gery_roz, вече можеш да отъдхнеш)) ще има моренцеее, много се радвам. Тъкмо ще направиш няколко дупчици за коремчето и живот и здраве и аз като отида да има готова за мен  Joy

TTsvetySS, Честита месечинка! Бъдете с всяка все по-влюбени и по-щастливи!

# 229
  • Мнения: 275
TTsvetySS, честита месечинка.


Много, много години любов и доверие  Hug

# 230
  • Мнения: 206
Идвам с отчета - растем си точно в нормите, кръвно 100/60, 57 кг., измери ми нещо с един метър - сигурно матката, но нищо не каза, така че след месец на 16.07 пак на консултация, тогава ще пускаме пак кръв и урина Simple Smile Мислех че няма да ми се размине конското за кг. но се оказа че било нормално да съм качила 2.5 кг.  Hug
Енигма - казвай сладур къде да се прихванем, аз на Плиска мога да отида, ама то по тъмни зори ще да е. Я ако искате направо на место да се чакаме пък после ще ходим заедно на срещата с останалите момичета, какво ще кажете?
Охх гледам за моренце си говорите - ние тръгваме на 20.07 има още месец, дано покрай вашите емоции бързо отлети и този месец Hug
TTsvetySS - честита месечинка все така влюбени да сте  bouquet

# 231
  • София
  • Мнения: 368
Мацки, сега се връщам от прегледа при доки!
Бебка е добреееееееееееее!  Party Много е пораснала, вече тежи 700 гр. , главичката е с диаметър 63 мм, а бедрото вече и е 43 мм. Как риташе по време на прегледа, лелееееееее, доки много се стресна на няколко пъти.  newsm44 Плацентата ми е добре, шийката е затворена! Разреши ми да пътувам, но на кратки разстояния, за секс каза и да не си помислям даже  Cry Магнезия да го взимам вече 3 пъти по 1 и да продължа да си почивам у дома!

# 232
  • Мнения: 206
Трикси - супер мила, много се радвам че всичко е наред и с бебка сте в хармония Hug

# 233
  • Мнения: 95
Cappucino, и на мен лекарят ми препоръча да си взема О'мами, но не успях да ги намеря в 3-4 аптеки и накрая си взех Про матери. Така мисля им беше името, но наистина не ги пия редовно. Изкарах си 15-ина дена, сега сигурно става 15 не съм ги пила, ще взема да направя още един 15-дневен курс с тях и после ще видим... Аз съм противник на тъпченето с витамини. Най-добре се печели от лекарства, които се продават на здрави хора  Crossing Arms . На пазара има достатъчно сезонни плодове и зеленчуци и си похапвам обилно от тях. Ако все пак намериш във Варна О'мами - кажи къде!

Браво на всички с хубави новини от прегледите! Ама понякога ме стряскате с размерите, които цитирате. Моят бебун последно беше около 450г в 23 г.с., а тука едни числа се цитират   Rolling Eyes . Явно си е относително, според зависи как са му измерили теглоопределящите(измислих нова дума!) атрибути.

# 234
  • Мнения: 132
Мацки, сега се връщам от прегледа при доки!
Бебка е добреееееееееееее!  Party Много е пораснала, вече тежи 700 гр. , главичката е с диаметър 63 мм, а бедрото вече и е 43 мм. Как риташе по време на прегледа, лелееееееее, доки много се стресна на няколко пъти.  newsm44 Плацентата ми е добре, шийката е затворена! Разреши ми да пътувам, но на кратки разстояния, за секс каза и да не си помислям даже  Cry Магнезия да го взимам вече 3 пъти по 1 и да продължа да си почивам у дома!
Бравоооо Hug
Идвам с отчета - растем си точно в нормите, кръвно 100/60, 57 кг.
Охх гледам за моренце си говорите - ние тръгваме на 20.07 има още месец, дано покрай вашите емоции бързо отлети и този месец Hug
И моето кръвно е 100/70 ама на мен хич не ми понася защото по принцип съм с много ниско кръвно и сега това е непривично за мен.На мен ми остава съвсем малко до морето на 4 юли сутринта ще сме там Joy
Дени направо ме сбърква с тези зъби SadДа знаете че по гадно от това да му растат зъби няма това са 20 зъба а сега се запънахме на последните 4

# 235
  • София
  • Мнения: 27
TTsvetySS записа ли се във Фемина и при кого?
Аз бях 3 пъти при д-р Димитрова по препоръка не еднокринолога ми.
Първия беше прекалено рано и само погледна набързо.
Втория пър беше много обстоен прглед с много обяснения и замервание
/Доплер/ = 50 лв. + 30 лв. за 3Д за таткото.
И сега бях миналата седмица - прегледът беше дооооста по-кратък.
Доплеровите измервания си ги направих, но аз не ги разбирам,
каза, че вс. било наред, но не сме броили пръстчета както разказват
мамите, които са били при д-р Марков. И освен това когато се прибрах  
в къщи се оказа, че на диска за 30 лв. нищо не се е записало, предполагам
е станала грешка с техниката, та хем татко ни не ни видя, хем 30 лв. ей така
на вятъра.
Изказвам съвсем обективно какво ми се е случило без отношение, за да си прецениш.
  bouquet

Супер Трикси и  ssissi ! Много се радвам! Сега ще ви е много хубав денят!

# 236
  • Мнения: 498
trixy, мила изключително се радвам за теб и бебка!!!

ssissi, браво и за вашия преглед! Само такива хубави новини да се чуват!

TTsvetySS, Еленцето, ти го е описала много добре прегледа при Димитрова. Жалко само, Елиза диска, а защо не отидеш да й покажеш какво "ви е записала" и да ти направи още един безплатно?

# 237
  • Мнения: 817
TTsvetySS, Честит семеен празник!  1dating luvbed txtloves
Сиси и Трикси, много се радвам за хубавите ви прегледи  Hug Все така и занапред да са.
Гери, радвам се, че са сигурни нещата за морето при вас  grinning039

# 238
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Днес имам час-18 часа във "Фемина" при д-р Димитрова. Желаещ?

# 239
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Еленцето мислиме при Румен Димитров или Карагьозова.
 
Надявам се, че избора ми е правилен  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт