Клуб "Без грим, без токчета, без ролки"

  • 11 380
  • 261
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 467
Ставам член веднага.

Никога не съм се гримирала, ама никога. В т.ч. включвам велики събития като абитуриентски и абсолвентски бал, сватба (2 бр.) и т.н. И до ден-днешен не съм си боядисвала/къносвала/къдрила/изправяла косата.
Рокля/пола слагам може би веднъж годишно, обувки на ток - mission impossible.
Та така. Харесвам това, което съм и винаги съм се чувствала добре такава.

Приета ли съм, или трябва поне да притежавам спирала, да речем?
:party:Bravo !
Колкото за спиралата и тука не се завърта такава, но имам един лак за нокти от сватбата ми остана (с изтекъл срок,но е лак все пак)  bowuu

# 181
  • Мнения: 3 447
Хм, не знам тук ли е мястото да задам един еретичен въпрос - кое кара нормални жени, без хормонални проблеми, без психически проблеми и без гръцки паспорт  Mr. Green да се щавят до раменете, по бузите на дупето, по кръста и корема, по бузите и челата?

в какъв смисъл да се щавят? newsm78
Да се епилират  Flutter

# 182
  • Мнения: 62
Хм, не знам тук ли е мястото да задам един еретичен въпрос - кое кара нормални жени, без хормонални проблеми, без психически проблеми и без гръцки паспорт  Mr. Green да се щавят до раменете, по бузите на дупето, по кръста и корема, по бузите и челата?

в какъв смисъл да се щавят? newsm78
Да се епилират  Flutter
Joy

# 183
Хм, не знам тук ли е мястото да задам един еретичен въпрос - кое кара нормални жени, без хормонални проблеми, без психически проблеми и без гръцки паспорт  Mr. Green да се щавят до раменете, по бузите на дупето, по кръста и корема, по бузите и челата?

в какъв смисъл да се щавят? newsm78
Да се епилират  Flutter
Ами аз хормонални проблеми със сигурност нямам, за другите по-горе изброени немога да бъда на 100 процента сигурна, но мисля, че също нямам отклонения, въпреки това бих се епилирала и се епилирам навсякъде, просто обичам кожата да ми е дори без мъх, това е основната причина да се "щавя". Mr. Green

# 184
  • Мнения: 6 648
Ставам член веднага.

Никога не съм се гримирала, ама никога. В т.ч. включвам велики събития като абитуриентски и абсолвентски бал, сватба (2 бр.) и т.н. И до ден-днешен не съм си боядисвала/къносвала/къдрила/изправяла косата.
Рокля/пола слагам може би веднъж годишно, обувки на ток - mission impossible.
Та така. Харесвам това, което съм и винаги съм се чувствала добре такава.

Приета ли съм, или трябва поне да притежавам спирала, да речем?
Ми то май само ти си пълноправен челн на клуба .Повечето признаха ,че понякога се гримират.

# 185
  • Мнения: 3 782
Хм, не знам тук ли е мястото да задам един еретичен въпрос - кое кара нормални жени, без хормонални проблеми, без психически проблеми и без гръцки паспорт  Mr. Green да се щавят до раменете, по бузите на дупето, по кръста и корема, по бузите и челата?

в какъв смисъл да се щавят? newsm78
Да се епилират  Flutter
Мен също ме вълнува, тук н този форум все за косми се говори. Признавам си и аз се вманиачавам по някое време. Sick Но предполагам, че това е въпрос на самочувствие. Да искаш да си идеален, въпреки че за мен окосмяването е нормално сега ще ми скочат всички сигурно  ooooh!

# 186
  • Мнения: 3 447
Ами не знам, чета сега в съседна тема неща от сорта "Аз имам съвсем тънък и светъл мъх по ръцете, не се вижда, ама аз заради себе си се бръсна чак до раменете" Rolling Eyes

# 187
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ani_4ka, аз лично те подкрепям за космите  Peace

Не са болка за умиране, аз например не си ги махам на ръцете, то просто нямам какво  Laughing

Жените с руси и тънки косъмчета просто няма какво да се мъчат. Е, за краката за съжаление няма как да се избегне  Tired

# 188
  • Мнения: 14 516
като стана дума за косми, аз се гримирам, но пък токчета рядко нося и не си обезкосмявам ръцете. приемате ли ме? wavey

# 189
  • Мнения: 3 782
Аз сглупих една година да си махам космите на ръцете. Е преживях ужас.  #Cussing out Lu-lq, затова и аз вече няма да ги махам. Не са големи, не са болка за умиране, ама видях че всички ги махат, и хоп и аз. Stop
Dona, това звучи повече от безумно. ooooh!

# 190
  • Мнения: 1 296
Аз ги махам на ръцете, въпреки, че са ми светли. Много ми е грозно жена с космати ръце. А за краката няма да коментирам...

# 191
  • Мнения: 3 782
Е Доби, наистина какво толкова ти е грозно? Rolling Eyes Разбирам да са дълги и черни, не съм виждала май такива, ама ... та това са косми, нормално е, особено по ръцете.
Е за краката, стигам до фанатизъм, през ден ги минавам, там наистина е оправдано.

# 192
  • Мнения: 1 296
Ми, не знам, и да са руси - все са косми. Да не се обидите надявам се.. Mr. Green

М/у другото редовно виждам по супер маркетите касиерки с космати ръчички - ама става дума вече за серизни 'осмаци. hahaha Shocked

# 193
Ами не знам, чета сега в съседна тема неща от сорта "Аз имам съвсем тънък и светъл мъх по ръцете, не се вижда, ама аз заради себе си се бръсна чак до раменете" Rolling Eyes
Това за бръсненето е тъпо, но всичко е въпрос на личен избор, аз дори и да съм със светъл косъм и само мъхче пак бих ги махала без да се замислям.

# 194
Е Доби, наистина какво толкова ти е грозно? Rolling Eyes Разбирам да са дълги и черни, не съм виждала май такива, ама ... та това са косми, нормално е, особено по ръцете.
Е за краката, стигам до фанатизъм, през ден ги минавам, там наистина е оправдано.

Нормално е да имаме косми, но още по-нормално да ги махнем Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт