На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 765
  • 852
  •   1
Отговори
# 240
момичета колко дни преди заминаването ви дават документите в събота летим за алания www.beachclubdoganay.com за пръв път ми е затова питам чрез тез тур съм

# 241
  • Мнения: 3 695
момичета колко дни преди заминаването ви дават документите в събота летим за алания www.beachclubdoganay.com за пръв път ми е затова питам чрез тез тур съм
няколко дни преди полета - обади се в туристическата агенция и ще ти кажат кога да отидете да вземете билетите  Peace

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 11:13 от ru_

# 242
  • Мнения: 14 497
За Club Festival - Kushadasi,
Онзи ден се върнахме от там. Първо, по-добре настоявайте да сте в голямата част на хотела, тези пристройки ми се видяха като общежития и стайте не отговарят на 4*.
Иначе хотела е супер - огромна зелена площ, 2 басейна като единият с детска секция. Има шатри и кей към морето, но се слиза по едни платформи. Яденето беше хубаво и разнообразно.
Места на басейна се намират дори в 11 ч, е едно тук друго там.
И от Он травъл съм доволна. Ако Ви интересува нещо друго - питайте


този хотел и аз го гледах и се чудех защо е толкова по-евтин от другите оферти newsm78

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 503
Моля ви, дайте спешно мнение за хотел Egeria Beach в Кушадасъ PraynigСледобяд ще резервирам.

# 244
  • Мнения: 2 575
Моля ви, дайте спешно мнение за хотел Egeria Beach в Кушадасъ PraynigСледобяд ще резервирам.

Най-лесният и бърз начин да добиеш представа ( реална) за който и да е хотел по света е в tripadvisor. Специално порових да открия този хотел там и не бих резервирала за нищо на света:

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297972-d557135-Reviews- … Aegean_Coast.html

Поставен е на 87-мо място от общо 113 хотела в Кушадасъ - за мен звучи отчайващо  newsm78

Предполагам се оправяш на английски с ревютата - ако не - свиркай на лични да ти преведа ужасиите, които пишат за хотела, храната, стаите и т.н.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 13:02 от Asinka

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 503
Благодаря ти Asinka  Hug
Много жалко, че не е хубав хотела.Направо вече ще ми се пръсне главата от търсене. TiredДругия варянт ни е Omer Holiday Village HV1, но има места чак за 20-ти август, дали тогава вече няма да е студено, някой ходил ли е по това време в Кушадасъ?

# 246
  • Мнения: X
Август и студено, глупости. Юли и август в Турция е най-горещо и не се ходи тогава, най- добре е юни и септември.  Wink

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 503
Август и студено, глупости. Юли и август в Турция е най-горещо и не се ходи тогава, най- добре е юни и септември.  Wink
Ох, обърках се,  ooooh! 20 септември трябваше да напиша Laughing

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 15:05 от kyky_

# 248
  • Мнения: X
Август и студено, глупости. Юли и август в Турция е най-горещо и не се ходи тогава, най- добре е юни и септември.  Wink
Охq обърках се,  :ooooh:20 септември трябваше да напиша Laughing

 Laughing За края на септември не знам, предполагам, че няма да е студено. Някой, който е бил по това време ще ти каже.   bouquet

# 249
  • София
  • Мнения: 9 524
Ние ще ходим в х-л Фестивал в Кушадасъ, 19.09.  Grinning
После мога да кажа, как е.
За сега 20-на души група сме се заформили за там...  Mr. Green

# 250
  • София
  • Мнения: 3 869
Август и студено, глупости. Юли и август в Турция е най-горещо и не се ходи тогава, най- добре е юни и септември.  Wink
Охq обърках се,  :ooooh:20 септември трябваше да напиша Laughing

 Laughing За края на септември не знам, предполагам, че няма да е студено. Някой, който е бил по това време ще ти каже.   bouquet

През 2002 г. ходих в Кушадасъ от 20 септември на море и времето беше повече от топло и перфектно около 32-34 градуса, водата на чай и нито един дъждовен ден!
Единственото неприятно беше,че си тръгнах по къси панталонки и потник, а в София на 29 септември беше около 10 градуса и валеше дъжд и си започнаха студените септемврийски дни и реално от банския си облякохме есенно-зимните дрехи! Laughing

# 251
  • Sofia
  • Мнения: 503
В крайна сметка резервирах Гранд Ефе за 6 септември, на мъжа ми и на майка ми не мож им обясни, че в края на септември в Кушадасъ е топло, говоря, повтарям, уж ме разбират и след малко - не им се ходело зимата на море. ooooh!Не е лесна мойта. LaughingПрочетох едно- две хубави мнения за Гранд Ефе и резервирах.Дано да е хубаво.   bouquet  Hug

# 252
  • Мнения: 1 243
ky ky 6 септември в Турция си направо лято.Дано да си направила сполучлив избор   bouquet
Аз пак да попитам(понеже никой не ми отговори). Може ли някой да ми опише Бодрум?Цени на капанчета,ресторанчета,барове.Има ли много магазинчета?Кака е плажа там?Абе всичко каквото се сетите.В момента се двоъмим между Сиде и Бодрум за септември.Аз пт сега усещам ,че от много чудене пак ще сме  в Кемер в "Club Victoria" :35:No na men mi se iska da smenim malko mqstoto de,ta za towa dajte malko po lichni vpechatlenia

# 253
  • Мнения: 1 243
ky ky 6 септември в Турция си направо лято.Дано да си направила сполучлив избор   bouquet
Аз пак да попитам(понеже никой не ми отговори). Може ли някой да ми опише Бодрум?Цени на капанчета,ресторанчета,барове.Има ли много магазинчета?Кака е плажа там?Абе всичко каквото се сетите.В момента се двоъмим между Сиде и Бодрум за септември.Аз пт сега усещам ,че от много чудене пак ще сме  в Кемер в "Club Victoria" :35:No na men mi se iska da smenim malko mqstoto de,ta za towa dajte malko po lichni vpechatlenia

# 254
  • Мнения: 529
Момичета,имате ли впечатления от Kervansaray Kundu и  Sherwood Breezes Resort в Лара?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт