На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 770
  • 852
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета!
Тази година за пръв път ще ходим на море в Турция - Мармарис (дано не се обърка нещо де). От няколко дни контактувам с агенции и ми казаха, че от сега за 13 и 14 септември вече нямат места в чартърите за Мармарис?!
В хотелите имало места, но в самолетите не, странна работа  newsm78 В крайна сметка пуснаха допълнителни полети, но като гледам пакетите са на доста по-високи цени.
Единствено Он Травъл ни потвърдиха, че имат места на старата цена и доколкото разбирам, те ползват и различен превозвач - Pegasus Airlines. Капарирахме при тях, но като чета мнения за агенцията все повече се притеснявам дали всичко ще е наред  Shocked
Има ли някоя сред вас, която да има лош опит с тях?

На 6.07 се върнахме от Кушадасъ и бяхме с Он травъл. Въпреки многото негативни мнения за тях, аз останах доволна. Нямаше никакви неуредици и посрещащата агенция TTA също беше на ниво. В хотела говорихме и с други туристи, които бяха с автобус и ни казаха, че нямат проблеми и автобусите са им били нови и луксозни

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 503
И ние ще сме с Он Травел, чак сега се поразрових и видях негативните мнения.Дано всичко да е наред, че и малкия ще е с нас... Rolling Eyes
Като гледам, обаче почти всички оплаквания са, че не са им харесали хотелите.Вярно, че и фирмата има вина, че предлага кофти хотели, но пък нали сами си ги избираме Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 14:18 от kyky_

# 332
  • Мнения: 3 695
И ние ще сме с Он Травел, чак сега се поразрових и видях негативните мнения.Дано всичко да е наред, че и малкия ще е с нас... Rolling Eyes
за всяка тур.агенция има и положителни и отрицателни мнения, така, че не го мисли много, а се подготвяй за приятна почивка   bouquet

# 333
  • Мнения: 100
Видях темата и реших и аз да се включа (макар да не съм от редовните). Интересуваме някой има ли мнение за хотелите "АМАРА" и по - точно "Амара клуб марина" - Кемер. Тази година там сме решили да почиваме.

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 15:04 от misi

# 334
  • София
  • Мнения: 1 156
Интересуваме някой има ли мнение за хотелите "АМАРА" и по - точно "Амара клуб марина" - Кемер. Тази година там сме решили да почиваме.
този клуб съм си харесала и аз заради това, че е комплекс с малки къщички, а не голям хотел ... и аз питах на 2 пъти по-напред в темата, но никой не отговори досега. Из нета (в tripadvisor-а) намерих само едно мнение и то - само суперлативи от една англичанка мисля. Явно хотела е преименуван или обновен, защото ми е чудно да няма толкова мнения.

# 335
  • Мнения: 353
Много се рових за хотели в турция и намерих този сайт, вкойто има много мнения за хотели - някой пише, че е бил и го затрупват с въпроси.
Примерно, ето какво върна при търсене на Amara Club Marine, а пък точно в третата тема турист отговаря на въпроси и казва своите впечатления
Поздрави на всички и дано хубави неща ви показва сайта за харесаните от вас хотели  Laughing  Mr. Green

# 336
  • Мнения: 196
Момичета, чак сега ми потвърдиха в работата, че ще мога да изляза в отпуск и то нямам възможност за избор на дати, трябва да е от 23 август и се оказва, че за тази дата вече няма места в полетите до Анталия #Cussing out Случайно някой да знае агенция, която има шанс да пусне допълнителни полети, или да ползва самостоятелни такива? И въобще, ако някой се сеща за вариант, моля да го сподели PraynigМного съм отчаяна, цяла година я чакаме тази почивка, а сега да се получи това Cry

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 503
Момичета, чак сега ми потвърдиха в работата, че ще мога да изляза в отпуск и то нямам възможност за избор на дати, трябва да е от 23 август и се оказва, че за тази дата вече няма места в полетите до Анталия #Cussing out Случайно някой да знае агенция, която има шанс да пусне допълнителни полети, или да ползва самостоятелни такива? И въобще, ако някой се сеща за вариант, моля да го сподели PraynigМного съм отчаяна, цяла година я чакаме тази почивка, а сега да се получи това Cry
Най добре утре започвай да звъниш на всички възможни агенций, сигурна съм, че все някъде ще се намери място Peace

# 338
  • Мнения: 196
Много съм отчаяна, цяла година я чакаме тази почивка, а сега да се получи това Cry
[/quote]
Най добре утре започвай да звъниш на всички възможни агенций, сигурна съм, че все някъде ще се намери място Peace
[/quote]

Благодаря ти за окуражаването  bouquet, лошото е, че те ползват едни и същи полети.......

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 503
Ами, не знам, аз преди няколко дни търсих за Кушадасъ и звънях в няколко агенции в, които нямаше места и накрая в Он Травел намерих.

# 340
  • София
  • Мнения: 1 156
Благодаря ти за окуражаването  bouquet, лошото е, че те ползват едни и същи полети.......
ти за кои полети провери - доколкото знам има в четвъртък, петък и неделя (може и други да има, за които не знам). Не всички агенции предлагат всичките налични чартъри. Звъни, както са те посъветвали, и успех!  Peace
Много се рових за хотели в турция и намерих този сайт, вкойто има много мнения за хотели - някой пише, че е бил и го затрупват с въпроси.Поздрави на всички и дано хубави неща ви показва сайта за харесаните от вас хотели  Laughing  Mr. Green
мерси за сайта  Hug

# 341
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Amara World е верига хотели на Тез Тур.
Това са едни от най-предпочитаните места както от германските туристи, така и от руските.
И с доста висок рейтинг.
Добър избор за почивка са!

# 342
  • Мнения: 1 243
Може ли някой да пише къде точно проверявате рейтинга на хотела.Pina ми беше дала един сайт, ама сега прегледах назад в темичката и не мога да го открия newsm78
Предварително ви благодаря  bouquet
meliza наистина единственият вариант е да завъниш на всички агенции, за които се сещаш  Peace Късмет! Дано успееш да организираш почивката!

# 343
  • Мнения: 1 710
Много съм отчаяна, цяла година я чакаме тази почивка, а сега да се получи това Cry
Най добре утре започвай да звъниш на всички възможни агенций, сигурна съм, че все някъде ще се намери място Peace
[/quote]

Благодаря ти за окуражаването  bouquet, лошото е, че те ползват едни и същи полети.......
[/quote]

Не всички ползват едни и същи полети. Малко по-напред обсъждахме темата с разнообразието на дни и часове. Според мен при Тез тур имаш най-голям шанс, защото те купуват всички места и ако има голям наплив, договарят по-голям самолет за съответната дата. Освен това техните полети са три пъти в седмицата. Ако при един тур агент предлагащ пакетите на Тез тур, вече няма места за самолета, не се отказвай, а търси при друг. По-големите и известни агенции като Алфатур, Караджъ, Географски свят и други такива, вероятно отдавна са свършили местата, но от сайта на Тез тур виж, кои са по-малките и неизвестни агенции и се обърни към тях. Миналата година аз купих пакета от в Бутик травел, 20 дни преди датата на полета, при положение, че месец по-рано от Алфатур ми казаха, че места вече няма. Желаещите да почиват от тази дата бяха много, така че ни осигуриха самолет, който е по-голям с около 35 места от първоначално обявения.

# 344
  • Мнения: 1 710
В предишната тема обсъждахме полетите на различните агенции. Момичетата споделиха проучванията си, може би ще са ти от полза.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278180.500

Общи условия

Активация на акаунт