На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 850
  • 852
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 11 747
Цвете, дай линк ако намериш да го видим! На мен ми звучи като клубен хотел, все едно си на хаос парти, ама денонощно за една седмица.  Grinning То няма лошо, ама тука от агенциите май не го представят в реалната му светлина.

Ето тук има снимки, точно както го описва Даниджи
http://www.hotelitetr-butiktravel.com/hoteli/grad/%D0%90%D0%BD%D … D0%BB%D0%B5%D0%BA+

Ето официалния сайт
http://www.adamevehotels.com/

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 17:26 от pina

# 811
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Някой ходил ли е във Фетие?От няколко места вече чувам прекрасни отзиви за там.Било доста симпатично курортче.

Аз се включвам също с питане за Фетие. Първо него набелязах за курортна дестинация в Турция, но ми се видя доста скъпо  Rolling Eyes

Иначе ние бяхме в Анталия, между Сиде и Аланя - хотел "Кристъл адмирал"  Peace
В интерес на истината тръгнах с много предубеждения и бях приятно изненадана, както за реалните 5 звезди, така и за нивото на обслужване. Даже една от рецепционистките беше българка  Wink

# 812
  • София, България
  • Мнения: 5 611
Danidji,
много ти благодаря за инфото  Hug
Аз да ти кажа честно като съм чела за оня смахнатия хотел си го представях точно както го описа  Crazy

# 813
  • Мнения: 1 544
Лелеее страшен е хотела  Grinning много ми харесва /сигурно защото съм на 28 Joy/

# 814
  • Мнения: 11 747
Лелеее страшен е хотела  Grinning много ми харесва /сигурно защото съм на 28 Joy/
Абе, и на мене ми хареса  Thinking  Видя ли официалния сайт, много яко е презентиран, с музика, снимки.
Определено не ми се живее в подобен минималистичен пейзаж, но за 5 дена бих го пробвала, мисля че ще е яко. Иска си нагласа,  трябва да е подготвен човек.

# 815
  • Мнения: 1 544
Лелеее страшен е хотела  Grinning много ми харесва /сигурно защото съм на 28 Joy/
Абе, и на мене ми хареса  Thinking  Видя ли официалния сайт, много яко е презентиран, с музика, снимки.
Определено не ми се живее в подобен минималистичен пейзаж, но за 5 дена бих го пробвала, мисля че ще е яко. Иска си нагласа,  трябва да е подготвен човек.
Незнаех ,че има музика ,спряла съм си звука /сега ще го пусна пак/ С голям кеф бих поседяла там 5 дена  Grinning но без децата ,те нещо не ми се вписват в тази обстановка  newsm78 Иначе психическата подготовка ще ми отнеме около 5 мин.  Mr. Green

# 816
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Ама аз имам снимки и отвън и вътре на хотела.Точно на тези прозрачните столчета,от линка който е дала Пина Heart Eyes
Аз за едно се ядосвам на агенциите,защо по дяволите не представят хотела така като го видях и почувствах,така както и вие видяхте снимките и разбрахте за какво говоря,а на живо повярвайте ми усущането е съвсем различно.....на нас за този хотел ни обясниха,че е в много модерен стил,с огледала и целият в бяло,от което аз наистина бях очарована,понеже обичам огледала ,бяло,кожа,но атмосферата не е никак по вкуса ми, и от всичко е по много,разбирайте изброените по горе неща.....
И да ,сигурно е до нагласа както казва  Пина,но нагласата да ти е за нон-стоп хаос купони,пияни и предполагам надрусани младежи,които се клатят в такт на музеката,която незнам дали чуват в това състояние Mr. GreenИ да кажа,че тая мацка ,която видяхме тръшната на канапето не беше в никак късен час,някъде към 17-17.30 часа,но ще пусна снимки да добиете представа от снимки на аматьор,а не на  професионалист за хотела:party:
Мики,за какви деца говориш,и правилно си преценила,че деца според мен трябва да е забранено да се настаняват там.
Лелеее страшен е хотела  Grinning много ми харесва /сигурно защото съм на 28 Joy/
Сигурно бе Мики,заради годините ще да е Joy[/color]

# 817
  • Мнения: 1 544
danidji ,добре за децата ясно ,не са за там,   Joy сега за да издържа музиката явно ще трябва да се науча да пия и естествено да посъбера пари  Crazy /че като видях цените и свят ми се зави  Mr. Green/ и съм готова за там.
Снощи и на мъжа ми го показах и той много го хареса /определено си падаме по този стил  Grinning/ ама за да издържи и той ще трябва да побързаме с ходенето ,че той е на кантар вече -на 30 навършение е все пак  ooooh! Mr. Green Joy

# 818
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
 Ами аз кажи речи съм му набор бре.....съвета ми е да побързаш ....Joy Joy Joy Joy Joy

# 819
  • София, България
  • Мнения: 5 611
Явно не е от годините   Mr. Green и аз съм на 28 , ама и пари да ми дават хаус и пияни рускинчета не мога да търпя  Sick

# 820
  • Мнения: 7 605
Не е от годините, ние сме на 33 и 36 години и слуШаме хаус (което няма ниЩо обЩо с хаос  WinkParty

# 821
  • Мнения: 1 544
danidji , ще бързаме бе  Wink Joy
лиза, и на мен не ми е любимото ама в таз обстановка на рускинчетата няма да обръщам внимание а и едни тапи в ушите мога да си намушкам и знаеш ли колко ще ми е хубаво  Joy само да се добереме до там ние  Crazy

# 822
  • Мнения: 11 747
Даниджи, давай любителските снимки, че ми е интересно да ги видя!  Simple Smile
Аз не мисля, че е само за младежи, просто е въпрос на вкус. Мисля, че една съфорумка и то фен на Анталия много ще го хареса, ама къде ли е тя сега - eta?

# 823
  • Варна
  • Мнения: 567
Ние успяхме в последния момент да се запишем. Летим на 19 октомври от Варна за Анталия, хотелът е  IC Hotels Green Palace. Има ли и други като нас за този хотел или за тази дата от Варна, да се познаем на летището.  Когато се приберем ще показвам снимки, ако не си забравим фотоапарата. Simple Smile

# 824
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Пина ,ще пусна,ама довечера или утре,сега съм на работа Confused
Татяна,в този хотел има и хаУс,и хаОс Wink

Общи условия

Активация на акаунт