На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 778
  • 852
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 491
Ние успяхме в последния момент да се запишем. Летим на 19 октомври от Варна за Анталия, хотелът е  IC Hotels Green Palace. Има ли и други като нас за този хотел или за тази дата от Варна, да се познаем на летището.  Когато се приберем ще показвам снимки, ако не си забравим фотоапарата. Simple Smile

Интересно ми е колко градуса е сега в Анталия. newsm78
Няма ли да е студено за плаж?

# 826
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ние се върнахме на 11.10.08 г.,и последния ден т.е. 10ти беше 32-33 градуса.През целия престой ставаше за плаж,но вечерите е хладно

# 827
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Така,качих снимките в албума,но са общи ..... в този който бяхме ние,и другия Адам и Ева TiredПървите са от Адама Mr. Green 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297970

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 00:08 от danidji

# 828
  • Мнения: 3 695
Така,качих снимките в албума,но са общи ..... в този който бяхме ние,и другия Адам и Ева TiredПървите са от Адама Mr. Green 
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=297970
излиза началната страница на снимка.бг  Thinking

# 829
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
надявам се сега да се виждат Tired

# 830
  • Мнения: 3 695
надявам се сега да се виждат Tired
да, много хубави снимки  Peace

# 831
  • Мнения: 1 243
Аз не мога да разгледам снимките newsm78Отваря ми се началната страница.

# 832
  • varna
  • Мнения: 1 012
Ние успяхме в последния момент да се запишем. Летим на 19 октомври от Варна за Анталия, хотелът е  IC Hotels Green Palace. Има ли и други като нас за този хотел или за тази дата от Варна, да се познаем на летището.  Когато се приберем ще показвам снимки, ако не си забравим фотоапарата. Simple Smile
ние пътуваме на 25.10 за Алания-Arancia resort,първоначално си мислех във вашия хотел да отседнем,ама се отказах-другия ми се стори по добре.ако се задържите ден два повече може да ви потърся. Simple Smile

# 833
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Аз не мога да разгледам снимките newsm78Отваря ми се началната страница.
Защо така?!?! newsm78  Аз като пробвам и ми се отваря точно на албума Thinking

# 834
  • София
  • Мнения: 1 156
Аз не мога да разгледам снимките newsm78Отваря ми се началната страница.
ами, и на мен така ... но опитах така - отворих линка със снимки на danidji под лентичките й, и отдолу при Други Албуми намерих този от Турция 2008 и така видях и снимките от Адам и Ева.

# 835
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297970
И сега ако не станаааа............ ooooh!
Извинявам се,че на всички снимки присъствам,но по принцип само обекти не снимаме Blush

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 11:29 от danidji

# 836
  • София
  • Мнения: 11 122

Стана   bouquet

Страхотно е.  Heart Eyes

# 837
  • varna
  • Мнения: 1 012
момичета да ви питам нещо-приятел на мъжа ми му казал ,че в 5 звездните хотели в турция не пускали на басейните с шорти #Crazy нещо не ми се вярва!ваште как бяха  с шорти или с бански Joy,че мъжа ми тръгна да си търси бански hahaha
а то времето ще е малко по студеничко около22-24градуса и май няма да сме много на плажа или басейна освен малкия-той постоянно иска да е там Grinning

# 838
  • Мнения: 491
момичета да ви питам нещо-приятел на мъжа ми му казал ,че в 5 звездните хотели в турция не пускали на басейните с шорти #Crazy нещо не ми се вярва!ваште как бяха  с шорти или с бански Joy,че мъжа ми тръгна да си търси бански hahaha
а то времето ще е малко по студеничко около22-24градуса и май няма да сме много на плажа или басейна освен малкия-той постоянно иска да е там Grinning

Няма такова нещо. Naughty
И мъжа ми и сина ми ходят с шорти, а не с бански. И бяхме точно на 5 звезден хотел.

# 839
  • varna
  • Мнения: 1 012
момичета да ви питам нещо-приятел на мъжа ми му казал ,че в 5 звездните хотели в турция не пускали на басейните с шорти #Crazy нещо не ми се вярва!ваште как бяха  с шорти или с бански Joy,че мъжа ми тръгна да си търси бански hahaha
а то времето ще е малко по студеничко около22-24градуса и май няма да сме много на плажа или басейна освен малкия-той постоянно иска да е там Grinning

Няма такова нещо. Naughty
И мъжа ми и сина ми ходят с шорти, а не с бански. И бяхме точно на 5 звезден хотел.
благодаря ти за бързия отговор  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт