Комплекс Гранд Хотел Варна

  • 77 158
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 304
И как посипваха тръбата с пясък, като тя е на нивото на горния слой на водата ? Все едно да преливаш от пусто в празно Laughing Ако говорим за същата тръба де  Peace Това, за което аз говоря не е тръба, а кръгъл отвор, от който силно тече вода,намира се точно под бетона на Рубин,дясно от стълбата. Да не би да има и друга тръба, която не сам забелязала. А басейна на "Лебед" явно са го почистили, след като са прочели тук, че е безобразно мръсен  Laughing

# 766
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Очевадно е, че едната тръба, за която аз си мисля, е от душовете на плажа. Тази отдясно пред бара, пред будката за рисуване на керамични фигурки. Като се загледаш, по пътя на логиката, е сифона на външния душ. Аз друга тръба не съм видяла, но и не съм ходила много до морето.Отказах се бързо.. А относно чистотата на басейните....като се загледаш във водата плуват малки черни подобни на люспи парчета....нещо като сажди. Цялата стена на басейна пред Рубин, по фугите на плочките, има зелена плесен.Най вероятно е от това...  Така е и на Гранда, и на Лебед. Не очаквайте да има чашки и фасове  във басейните, те бяха в морето...

# 767
  • Мнения: 590
точно за тази тръба говоря, която е от дясно на бара, пред керамичните фигурки. Всеки ден я засипваха с пясък. В басейна на Рубин плуваха чернилки, но на Лебед нямаше абсолютно никакви боклуци.

# 768
  • Мнения: 6 304
точно за тази тръба говоря, която е от дясно на бара, пред керамичните фигурки. Всеки ден я засипваха с пясък. В басейна на Рубин плуваха чернилки, но на Лебед нямаше абсолютно никакви боклуци.

Аз говоря за дясно от бара, при положение, че съм във водата,с лице към бара и басейна. А точно след бара , където свършва бетона и започва пясъчния плаж миришеше гадно и течеше някаква вада с мръсна вода, но с толкова малък дебит, че не може да е от тоалетните на хотелите  Peace

# 769
  • София
  • Мнения: 749
И басейна на Гранда беше много чист. Никакви чернилки не плуваха, за разлика от басейна на Рубин.
Тези чернилки всъщност са мухъл, който се събира във фугите на плочките. Много гадно  Sick И дъното на басейна беше страшно лигаво и хлъзгаво  Sick

# 770
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
От 2 до 9.08. тези чернилки ги имаше и в басейна на Гранда. Дори съм го снимала, но на снимката не личи...Успокоявахме се , че е от минералната вода

# 771
  • София
  • Мнения: 797
 Вече трети ден сме в Гранд Хотел Варна, хотелът ни харесва, стаята е от реновираните, има малко петна по мокета, но самият той е нов. Банята е в доста добър вид. Храната наистина не е много разнообразна, но човек наистина няма как да остане гладен. А плодове има - ябълки, портокали, грейпфути, сливи, нектарини, праскови, а вечер и диня и пъпеш. Потвърждавам, че плажът и морето не са особено чисти, но не е чак толкова мръсно морето, то зависи и от други фактори, не само от поддръжката, но за плажа, определено им слагам черна точка. В басейните не смятам да влизам, особено след като вчера видяхме, че ги поддържат с най-обикновен хлор..ама едва ли за тези пари могат да се очакват по-качествени препарати, а и все пак сме в БГ:)
 Като цяло мястото е добро и си прекарваме чудесно! Влади е много ентусиазиран от всичко! Персоналът е изключително приятен и любезен! И ако догодина прочета мнения, че плажът се поддържа чист, много вероятно е да повторим!

# 772
  • Мнения: 6 304
Аз не забелязах мръсен плаж през юли, само водата в морето беше мътна. Басейна на гранда беше с хлъзгаво дъно първите дни, но след това ги видях да чистят с нещо като моп под водата и се оправи. Явно в края на сезона всичко е по-мръсно отколкото през юли.

# 773
  • Мнения: 137
Момичета, аз утре съм там, живот и здраве! После ще споделям и моите впечатления!  sport027

# 774
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета,влизам и аз да споделя мнението си за нашaта  по4ивка в Гранд хотел Варна.Зна4и след дълго мислене , умуване  и 4етене във този форум реших да резервирам в хотел Рубин,защото много от съфорумките писаха,4е там е супер,храната била добра,плажът удобен ,стаите били по хубави от Гранд хотел Варна и т.н и т.н.......
Зна4и за който мисли да ходи там му казвам искренно да се откаже,защото това са пълни измислици Naughty.По гаден и гнусен хотел не бях виждала през живота си.Този който му е сложил 4етирите звезди или е бил много къркан или са го подкупили с  големи суми,защото друго не си го обеснявам Rolling Eyes.Стаите са пове4е от ужасни с едни талашителни легла,на гардеробите им падат вратите,терасите са им супер тесни по 20 санта,а на някой външни тераси липсваха стъкла,при което за  хора с малки деца който щъкат на всякъде си е много страшни4ко,защото можеш без да се усетиш да ги видиш как летят надолу през петия етаж.Хигиената под всякаква критика.Не знам кой и как и на колко време го по4истват тоя хотел,ама по  външните тераси имаше засъхнало повръщано и останали материали от последни ремонти ей така захвърлени Shocked.Както и да е това е едно на ръка да не говорим за храната в ресторанта.Зна4и едно,4е вси4ко беше супер гадно,но и еднообразно.Даваха пилешки крила и един сух ориз,които не се знае от коя година беше,нарязали два домата за 1000 4овека.За  закуска мъжът ми трябваше да се бие със зъби и нокти за две кифли #Crazy.Абе въобще безобразие,то бива бива икономии ама тия тук направо ги взимат хората за баш балъци.За плажа да не говорим защото ми се драйфа Sick.Във басейните плуваха всякакви гадинки и едни 4ерни работи като мухъл,бяха пълни с пясък и децата спокойно си пишкаха вътре Sick...особенно тия на румънците който бяха по4ти 70% от по4иващите.Имам още и много други забележки,като липсващи вещи от стаята за които късно се усетихме,защото ина4е щеше да им се стъжни на персоналът.Хубавото от тази по4ивка е, 4е за щастие продължи твърде малко.Още на другият ден се обадих на туроператорът от който закупих по4ивката и като ми обесних,как стоят нещата ни преместиха в Гранд хотел Варна.Макар,4е и той е някакъв стар хотел останал от комунизти4еско трябва да кажа,4е разликата от Рубин до Гранд хотел Варна е от земята до небето.Стаите са прили4ни и най ве4е добре по4истени,имаше големи плазмени телевизори във всяка стая със кабелна.Баните в добро състояние,терасите удобни и големи,леглата удобни и големи.Храната беше в изобилие и разнообразна всеки ден.Персоналът много любезен и ми направи впе4атление,4е вси4ки говореха минимо по 4етирири езика,като запо4неш от рецепция,аниматори,до камериерките.Абе с две думи останах много доволна и го препоръ4вам с две ръце,особенно за семейства с деца Peace

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 12:25 от nikoleta77

# 775
  • Мнения: 750
АААА забравих да кажа,4е и аз видях Венета Райкова там и трябва да кажа,4е екранът много лъже,или гримьорът и е много добър,защото в действителност горката е гола вода  smile3556

# 776
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Николета, ние бяхме в началото на юни в Рубин - етаж (-2). Всичко което описваш много ме изненада. Тогава всичко се почистваше, басейните бяха чисти, храната достатъчно, мебелите бяха нови и здрави. Показвала съм снимки. Банята е същата  като в Гранда.
Нямаше мокет и плазма в стаята, това е вярно.
Миналата година септември месец в Гранда имаше счупена врата на гардероба в нашата стая (хич не се плъзгаше и трудно я  отваряхме).

# 777
  • Мнения: 750
Николета, ние бяхме в началото на юни в Рубин - етаж (-2). Всичко което описваш много ме изненада. Тогава всичко се почистваше, басейните бяха чисти, храната достатъчно, мебелите бяха нови и здрави. Показвала съм снимки. Банята е същата  като в Гранда.
Нямаше мокет и плазма в стаята, това е вярно.
Миналата година септември месец в Гранда имаше счупена врата на гардероба в нашата стая (хич не се плъзгаше и трудно я  отваряхме).
Ами незнам през юни как е било,но сега това е положението.Като попитах на рецепцията защо стаите не са по4истени и ми отговориха,4е хотелът е пълен и камериерките не можели да по4истят вси4ко Shocked.

# 778
  • Мнения: 6 304
Миналото лято в "Делфин" беше същото положението с почистването - при закачена табела на вратата "Моля почистете" влязоха на третия ден. За смяна на кърпи и чаршафи да не говорим. Кърпите за плаж не се смениха през целия престой, гледам, че това лято от останалите хотели /с изключение на гранда/ си ги сушаха по терасите, явно положението е същото. Това лято в гранда нямахме никакви проблеми в това отношение .

# 779
  • Мнения: 750
В Гранда по4истваха всеки ден стаята,сменяха 4аршафите и хавлиите Peace
Да ви питам тези които са били в Гранд хотел Варна на вас донесоха ли ви бутилка с 4ервено вино и плодове за добре дошли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт