АМ и вода, която не е затоплена???

  • 3 678
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Винаги съм затопляла до телесна Т или малко повече,но докато го направя и тя си изтива.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз обикновено затоплям за малко водата в MB, но няма проблем и да е със стайна температура. Peace

# 17
  • Мнения: 159
Аз също преварявам вода за целия ден - една част сипвам в термос, за да е гореща, а друга в кана, за да е със стайна температура. Когато правя млякото сипвам и от едната и от другата в шишето и прибавям млякото. Така то става приятно топло.
Иначе едва ли има проблем за млякото ако го правиш със стайна температура. Аз лично мисля, че по - топличко влияе по - добре на коремчето и за това така го правя. Също сме на Милумил.

# 18
  • Мнения: 46 518
Можеш да даваш от стайна до 37. Но всеки път да е една и съща.

Аз избрах стайна.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Можеш да даваш от стайна до 37. Но всеки път да е една и съща.

Аз избрах стайна.

И аз така. Животът е по-лек и приятен.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ако не иска да го пие студено, го затопляй, аз всичко давам на стайна температура Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 062
Винаги затоплям малко водата преди да сложа млякото. Смятам, че така е по вкусно на детето. Аз обичам топла храна, а за детето ми сутрин и вечер млякото е храната и.

# 22
  • Мнения: 54
В началото и при мен, ако е по-хладка водата ми ставаше на бучки (става въпрос за Милумил), но след като започнах да го разбърквам с лъжица, ане да тръскам шишето, всичко е ОК.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз винаги затоплям малко водата

# 24
  • Мнения: 147
Правя млякото със стайна Т

# 25
  • Мнения: 313
Правя млякото със стайна Т

И аз.  Сега ползвам изворна вода която не преварявам. Преди преварявах веднъж на ден голямо количество. Разтвореното АМ затоплям понякога на водна баня, но с вода от бойлера - мързеливо.

# 26
  • Мнения: 514
Правя млякото със стайна Т
И аз така Peace Peace Peace Peace

# 27
  • Мнения: 1 095
Зависи какво мляко ползваш
Аз ползвам НАН хипоалергенното и на кутията пише "охладена,преварена вода "!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Правя АМ с вода със стайна Т. Веднъж я затоплих и сина ми отказа да пие, докато не го охладих  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 66
В тези жеги определнео не затоплям водата- тя е като чай Simple Smile Предполагам ,че зимата ще е по друг начин...

Общи условия

Активация на акаунт