Свищов - хотел, квартира

  • 16 710
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 700
Благодаря  Jutoo Hug
Точно днес си мислех кога ще се връщаш... Случайно да си забелязала дали под Военния клуб има дискотека?

# 31
  • Мнения: 4 120
Аз съм родом от Свищов, под Военния клуб няма дискотека, има под Калето.От Калето има хубав изглед към Дунав, незнам дали е ремонтиран,преди беше мизерийка там.
И аз чух за круизите, ще разпитам познати къде точно се случва.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 679
Вече са ти отговорили за Военния клуб - не видях и аз дискотека там.
А хотел Калето не е ремонтиран.
Иначе гледката е хубва.
Посетихме и римският град Нове, Паметниците, къщата на Алеко Константинов - и от последното има чудесна гледка  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 447
И ние ходихме в края на юни, за Римския фестивал  Simple Smile Пак бяхме в хотел Дунав, но този път в евтините стаи (може би за тях се казва, че са студентски хотел). Свищов ми става все по-любим град, това е положението  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 695
да се запиша в темата - през септември ще ми се наложи да отида до Свищов с преспиване  Peace

# 35
  • Мнения: 2 175
Да споделя впечатления - комплекс Манастира наистина не е самият Манастир. Много е хубаво местото, стаите са широки и прохладни, градинката е чудесна, както и джакузито.
Военният клуб се намира на самия център, отвън добре изглеждаше. Обаче хотел-ресторант Калето беше много зле - типично соц заведение.
За круизите - не успяхме въобще да намерим някакво нормално пристанище, че да попитаме там - само някакво товарно и разтоварваха въглища - отказахме се отдалеч да се наврем в пушилката.
За хотела вече казах, че ми е любим..В четвъртък пак бях там и вече са отворили новия етаж..Незнам как да го опиша - много интересен е..Стъклени бани, огромни легла, старинни стени и тн..Впечатлих се..
А за круизите се учудвам как не сте ги намерили- от портала вдясно е КПП-то и кораба се вижда от далеч. Даже горе от Слънчевия часовник има пасарелка, която те отвежда директно до понтона..

Общи условия

Активация на акаунт