Наистина матиращ крем!

  • 77 068
  • 378
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 7 098
Само аз не разбрах налудничавото изказване на marinex . Rolling Eyes

И аз се опитвам  newsm78
Ранна критическа, може би  Thinking
Е, по-добре с мазна кожа, отколкото с наченки на истерия...

# 121
  • Мнения: 7 947
Бре,бре .....какви сте кисели....защо нападнахте така момичето....м?
Ще ме извините ,че се отклонявам  от темата ,но нали все пак това е форум за съвети и отзиви.....и е още по хубаво когато се включват и хора ,които имат познания в областта на козметиката...,пък всеки да си прави заключения за себе си....какво лято е навън ,само за море.....дайте го по слънчево.... Hug
По темата,върху матиращия крем ,ако е без слънце защита ,нанасяте ли крем с фактор и губи ли ви се ефективността от матиращото действие.....?

За лятото, особено за лятото, не е нужно да се товариш с два крема! Естествено, че ако нанесеш над матиращия още един - ефекта ще е загубен, при положение че така или иначе матиращите са...трудно казано наистина матиращи Wink

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Та си взех на Юсерин гел крема и за почистване едно продуктче от същата серия. Супер съм доволна. Няма мазнене на кожата, няма пъпки, няма черни точки. Само, че луничките ми си остават, което е обяснимо де. 

Кой имаш предвид - този от зелената серия ли?
http://www.eucerin.bg/impure_skin/impure_skin.asp

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 12:24 от Sesana

# 123
  • Мнения: 1 952
Бре,бре .....какви сте кисели....защо нападнахте така момичето....м?
Ще ме извините ,че се отклонявам  от темата ,но нали все пак това е форум за съвети и отзиви.....и е още по хубаво когато се включват и хора ,които имат познания в областта на козметиката...,пък всеки да си прави заключения за себе си....какво лято е навън ,само за море.....дайте го по слънчево.... Hug

Форум за съвети и отзиви, ама на мен нещата на реклама ми отиваха, на реклама на продукт и на аптека. Видиш ли тя позвата всички възможни продукти като съдържание и ефект Tired

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз отгоре слагам Сити блок-а на Клиник. Не ми се загубва матирането, или може би съвсем лекичко.  Peace

# 125
  • Мнения: 13 836
Не видях дали някой друг е похвалил матиращото кремче на Евелин, но аз съм доволна. Серията е по-скоро за тийнейджъри, защото се води и антибактериална, но пък тя моята кожа е много мазна и много проблемна - точно като на пубер, така че си ми е супер. Кремчето е много леко като консистенция, разнася се лесно и попива много бързо. За мен е предимство и това, че не е в кутийка, а в тубичка - не обичам да бъркам с пръсти в крема си. Цената му беше под 5лв със сигурност и определено ме изненада приятно. Взех си го с големи резерви въпреки хвалбите на сестра ми, защото моята кожа е много капризна, но сега съм доволна

# 126
  • Варна
  • Мнения: 535
Не видях дали някой друг е похвалил матиращото кремче на Евелин, но аз съм доволна.
Аз използвам почистващия гел и тоника от тази серия. Наистина са хубави, кожата ми се омазнява по-малко, свива порите, не ми се появяват често пъпки. Продуктите се водят матиращи
Кремът не го взех поради това че няма фактор.


# 127
  • София
  • Мнения: 7 098
на мен нещата на реклама ми отиваха, на реклама на продукт и на аптека.

Абсолютно  Peace И като видя, че не става, не издържа...

# 128
  • Мнения: 13 836
Bubuto, на мен също не ми допада особено това, че кремчето няма слънцезащитен фактор, но пък аз не прекарвам кой знае колко време навън в часовете, когато слънцето е силно, така че не ми е чак такъв  проблем. За мен по-важното е, че кожата ми го понася добре, тъй като много рядко уцелвам продукти, които хем да вършат работа, хем пък да не ми идват много агресивни и да ми дразнят кожата. З
а по-малко пъпки ми е още рано да кажа - имам го сам от няколко дни, а и сега съм точно преди МЦ...
Измиващото гелче и аз го имам, добро е наистина. Тоника засега само го заглеждам, но като свърши този, който използвам в момента, може би ще си го взема, да са ми от една серия

# 129
  • Мнения: 2 175
3-те стъпки на Клиник са много подходящи,
Лиерак също имат много добра серия за мазна кожа през лятото

# 130
  • София
  • Мнения: 7 098
Междувременно, докато си намеря хубав крем, си взех така хваленото тук кремче на Елеа и останах доволна. Наистина матира много добре!

# 131
  • Мнения: 2
Обиколих няколко аптеки, но никъде нямат тестери  Crossing Arms Исках да пробвам Себиум на Биодерма, Ла Рош Посей Ефаклар, но аптекарките само мигат на парцали...Една даже ми изнесе лекция защо нямало тестери. Добре, че се натрупа опашка та се освободих  Laughing
В крайна сметка успях да изкрънкам само тестер на Нормадерм, към който съм алергична   Rolling Eyes
Къде ги намирате тези тестери, бре хора?
Що се отнася до Елеа - има три продукта с матиращ ефект и съвсем се ошашавих - гледах умно, но нищо не взех.



Effaclar не струва....! но има серум който на мен ми подейства много добре Effaclar K......първото на мен ми прави страхотен кир ефект...

# 132
  • Мнения: 7 424
   Аз,пък,точно Еффаклар си поръчах днес.Активен Матиращ Хидратант,който е без киселини(все-пак сега е лято Naughty).Ще разправям после,как ми го понесе кожата. Wink
   Ползвала съм и Еффаклар К и бях много доволна! Peace

# 133
  • София
  • Мнения: 7 098
   Аз,пък,точно Еффаклар си поръчах днес.Активен Матиращ Хидратант,който е без киселини(все-пак сега е лято Naughty).Ще разправям после,как ми го понесе кожата. Wink
   Ползвала съм и Еффаклар К и бях много доволна! Peace

Непременно пиши за активния матиращ хидратант как го намираш, защото това е един от набелязаните ми.

А този Ефаклар К какво представлява точно - какво му е действието?

# 134
  • Мнения: 421
Здравей (на авторката:)  нямам време да прочета всички постове,но ще ти кажа,че аз изкупувах къде каквото видях за мажна кожа. На всички снимки лъщя все едно съм се мазала с олио. Нищо не ми помогна - нито Елеа,нито Виши,нито Юсерин,нито Биодерма...само Зениак ми помогна.Има два крема - единия е по-лек другия интензивен.Ако си вземеш интензивен,внимавай защото на мен чак ми изсуши кожата. Успех

Общи условия

Активация на акаунт