Жега РУСЕнци мори, а хлебарките напротив- порастнаха дори!

  • 13 982
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
а аз си мислех, че ще избягам от комарите, а сега те тук с мен в София, а в Русе - няма, явно аз съм ги дърпала към Русе  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 214
На комари попаднах веднъж преди около месец и това беше  Simple Smile Дано и не попадам вече.
Жегите започнаха, но май ще са за кратко  Peace Ха, дано, че днес направо не се дишаше.

# 17
  • Мнения: 758
Привет и от мен в новата тема!
Очакванията за дъжд несе оправдаха, а за сметка на това днес е още по-зле.
Комари също не съм срещала. Преди няколко дена моя мъж каза че имало като се разхождахме зад Английската, ама аз не съм им много вкусна. За сметка натова паяк ме е така здраво наял, че ме беше страх да пия вода да не шурна като лейка. Гризал той, къде по крака, къде по дупе (а то там бая има за папане  Mr. Green ) Два дена годех като крастава само се чесах, аме вече поотминават.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 14:26 от MagieA

# 18
  • Русе
  • Мнения: 618
Здравейте!  bouquet
Много хубаво заглавие на темичката! Браво на Бумеранг   bouquet
Жегата е невъобразима!!! Спрях разходките от понеделник, вече само с такси  Naughty иначе си е чисто самоубийство  ooooh!

За сметка на това паяк ме е така здраво наял, че ме беше страх да пия вода да не шурна като лейка. Гризал той, къде по крака, къде по дупе (а то там бая има за папане  Mr. Green ) Два дена годех като крастава само се чесах, аме вече поотминават.
Знам, че не се нуждаеш от съвет относно тези ухапвания, но при мен много помагаше Алергозан-а и силната воля да устоя на изкушението да се почешя  Peace

# 19
  • Мнения: 219
Да се разпиша и аз, явно само в "Родина" има комари и по-точно около блока на Бумито.  Mr. Green
 Виж, за нашия тецаджийски квартал хлебарки се намират... ooooh!
Вече не знам с какво да ги третирам, единствено чистенето с белина по теракота като че ли ги отблъсква. Но хлебарките си идват от терасата и това е.... #Cussing out

Хайде, наоплаках се, лека ви нощ Hug

# 20
  • Мнения: 2 732
Да се разпиша и аз, явно само в "Родина" има комари и по-точно около блока на Бумито.  Mr. Green
 Виж, за нашия тецаджийски квартал хлебарки се намират... ooooh!
Вече не знам с какво да ги третирам, единствено чистенето с белина по теракота като че ли ги отблъсква. Но хлебарките си идват от терасата и това е.... #Cussing out

Хайде, наоплаках се, лека ви нощ Hug
С къщички Райд пробвала ли си?

# 21
  • Мнения: 470
Здравейте и от мен в новата темичка.И аз съм от Възраждане и още не съм видяла комари,иначе съм се подсигурила за малката за всеки случай с пръскало,ама дано не ни трябва.
viki_com   моя приятелка е представител на AVON.даже днес си дадох поръчка и ще  я взема другия петък, така че ако искаш нещо спешно ще ти дам координати.
radost_ina   и ние имахме същия проблем,но със червения Райд успявам да се справя и трябва да ти кажа че ги срещам вече изключително рядко гадините.Но много зависи знаеш и от подръжката в блока.Неприятни са , аз направо изпадам в ужас като видя такова чудо  Sick.

MagieA   ами щото си и сладка сигурно затова те е похапнал малко  Grinning.
Иначе да ви кажа ние с моята мома сме по цял ден навън в парка,шарена сянка,прохладничко ни е и се чувства супер.Иначе в къщи имаме климатик,ама го ползваме предимно вечер като се приберем да охладим апартамента.Ако има желаещи да се присъединят към нас да заповядат.
Хайде лека вечер на всички  Hug

# 22
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
разказваха ми, че трябвало всички ъгли на терасата с тебешир против хлебарки, но да наблюдаваш домочадието

# 23
  • Мнения: 1 059
здравейте и от мен в новата тема Simple Smile

# 24
  • Мнения: 219
Пробвала съм с всичко, свързано с избиването на тези гадини, но когато на комшиите ти не им правят впечатление... #2gunfire как да опазиш, не става.

Ива_Николова, къде обикновено ходиш в парка? Ние като започнем с още 1-2 мами от розите и голяяяяяяяяяяяямата приказка, стигаме до чешмичката.  newsm71 newsm71 newsm71

# 25
  • Мнения: 471
Ива Николова искам да си купя една спирала-от 2 месеца се опитвам.Ние също се разхождаме в парка.Ако искаш да се видим в понеделник и да ти кажа коя е спиралата,а ако е късно дай ми някакъв тел. на приятелката си и ще се опитам да й обясня по телефона.

# 26
  • Мнения: 772
Уф,едва намерих темата.Търсех само 'Русе' или нещо такова,а то цял роман Mr. Green
Буми,къде се мотате из Родина.Аз защо не знам,че си комшийка newsm78

# 27
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Запис! Laughing

# 28
  • Мнения: 4 406
Лудо коте, само пред блока аз, най- много до кварталната бакалия да ида  Embarassed този мой Биг Брадър много неуправляем, та не смея по- далеч. веднъж го разходих до пазара, той хукна, а аз не смогвам с количката, а за слинг  е горещо... абе драма. а мъжът ми казва, че не дава да връзвам батко с белезници за количката, било подсъдно и тем подобни  Mr. Green затова- само пред входа стоим  Sad

# 29
  • Мнения: 337
И аз съм от Родина, я кажете къде ходите в квартала

Общи условия

Активация на акаунт