Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Та градинката ни е точно до блока .

Тя и нашата е пред блока, но е опасана от всички страни от платно. Освен това има бездомни кучета, а наскоро се присъедини и един питбул, пуснат от каишката си и търчащ свободно по площадката  Shocked

# 46
  • Мнения: 455
Защо се изумявате?Та градинката ни е точно до блока .Аз пък не обичам деца до полите на майките си .Редно е малко по малко да се приучават да са самостоятелни в живота. Hug
С "изумявате" не упреквам никой, просто наистина се учудих колко по-малки деца ги пускат сами да играят и то в София. Аз въобще не съм си го и помисляла, кварталът ни въобще не е тих  и не съм виждала по градинките сами да си играят малки деца. Иначе и аз не обичам мамини дечица, но по-добре "до полата"  Simple Smile,отколкото да му се случи нещо.

# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Немаме такива дзверове. Mr. Green
 Площадката е заградена и доста закътана.
 Наоколо няма огромни блокове,в които хората не се познават.
 Както се шегуваме съседите,като едномалко селце сме. Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 421
Немаме такива дзверове. Mr. Green
 Площадката е заградена и доста закътана.
 Наоколо няма огромни блокове,в които хората не се познават.
 Както се шегуваме съседите,като едномалко селце сме. Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 998
Немаме такива дзверове. Mr. Green
 Площадката е заградена и доста закътана.
 Наоколо няма огромни блокове,в които хората не се познават.
 Както се шегуваме съседите,като едномалко селце сме. Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

viks76, да не би и ти да си от туй селце? Wink

# 50
  • Мнения: 791
За всяко дете е различно,а и зависи от това къде е жилището, какъв е квартала и тайфата с която ще вилнеят.
Моя големия син е на 5г. ама незнам кога ще го оставя да играе сам. Живеем в малък провинциален град, на тиха уличка - по която минават само десетина автомобила,  има дечурлига, баби, но самият той не би искал да излезе сам. Ако се съгласи бих го пуснала!

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 321
Моята е още на три години, но често съм се замисляла кога ще имам смелостта да я пусне да играе сама... Предполагам, че докато не тръгне на училище, ще е обречена да играе навън, само ако и аз съм там  Tired

# 52
  • Мнения: 421
Немаме такива дзверове. Mr. Green
 Площадката е заградена и доста закътана.
 Наоколо няма огромни блокове,в които хората не се познават.
 Както се шегуваме съседите,като едномалко селце сме. Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
viks76, да не би и ти да си от туй селце? Wink
вълничка не съм мила,но ако бях може би ,и на мен би ми било по-спокйно. Wink ех ,ама и аз как се изказах"би ми било" Joy

# 53
  • Мнения: 998
не съм мила,но ако бях може би ,и на мен би ми било по-спокйно. Wink ех ,ама и аз как се изказах"би ми било" Joy

Така де, правилно се изказа Laughing АЗ се усъмних, заради смеха, че нещо не ми стана много ясно..Ама това са подробности.
Наистина като че ли от най-голямо значение е къде живееш. Ако ни беше готова вече къщата с голямата зелена ливада, що да не си пусна само и 2-годишното да играе навън Wink Joy

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  viks76,елате да игарете у наше село. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 421
  viks76,елате да игарете у наше село. Mr. Green

Де го туй село бре,веднага идвам! Grinning

# 56
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Пиша на лични,да не ни се пренасели селото. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 421
Пиша на лични,да не ни се пренасели селото. Mr. Green

е не, смея се с глас! Joy Joy Joy така де,

# 58
Мен започнаха да ме пускат да играя сама когато бях на 6 години. Не ме наблюдаваха, но и аз винаги играех пред блока. Не ми беше забранено да се отдалечавам, но когато ме повикат (през терасата) за вечеря, трябваше да ме видят или поне да се появя пред блока до 5 минути (ние ечеряхме към 9 вечерта) иначе започваха да се притесняват.

# 59
  • Мнения: 606
Марти наближава 4 и лека полека почва да увеличава периметъра. Сутринта си излезна сам да кара триколка в двора. Чудя се кога ли ще му е първия път да излезне някъде съвсем сам...

Общи условия

Активация на акаунт