ЯНУАРСКИ мами с изненада, наблюдават бебешка каскада!

  • 9 566
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 332
Честит рожден ден, Тониси  Hug

# 226
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Няма проблеми да е полулегнал, защото не може да седи, колкото и да му се иска...   Joy
Имам предвид, че в количката е в седнало положение, дори не полуседнало, слагам му коланите и така се разхождаме, иначе само плаче и се тръшка, имаме и 1 шезлонгче, в него също е съвсем седнал.

snej, питам, защото съм чувала, че така бебето приема по-лесно новата храна в началото на захранването, нали кърмата (или АМ) му е единствено познато като вкус. А за комарите и др. гадинки, можеш да си вземеш Zanzarin, става за бебета и малки деца и е много ефикасно. Аз така опазих Тони от комари и бълхи на село. Предпазва и от кърлежи при по-често мазане. Peace
Я, не се чудете за почивка, може пък да е по-весело с малкото човече, а и все пак смяната на обстановка и малко разнообразие ще ви дойде добре на всички.

Честит рожден ден на Тониси и от мен.

ИраМира, приятно моренце (как ти завиждам само Blush Heart Eyes).

Dega, много сладурански крачета сте си направили, ако имах момиченце сигурно щях да го побъркам от прически и разни такива разкрасявания.

А защо не мога да гласувам за Гого, след като си напиша мейла, не мога да продължа? Май проблема е в моя комп.  newsm78

# 227
  • Мнения: 374
Прочетох,поспах и сега да попиша!
Честит рожден ден, Тониси!
Честити зъбки на Андреа!
Мари, оправяй се, че  е неприятно в тази жега да си болна!
Голяма жега, беееееее, страшна работа. В 9 излизаме и ад, ама по-добре така, отколкото да е студено!
dega, ние сме все същия цирк по улиците. Сутрин като я изкарам и мирува, после подрямва 30 мин. и след дрямката става интересно. Почва напъване, пуфтене, мрънкане, което преминава в рев и след това я вдигам на ръце и бутам количката. Но сега в жегите я оставям да реве и се прибирам бързо, защото не стига, че е 100 градуса, ами като я гушна става още по-горещо. А аз я возя полуседнала още от преди да навърши 4 месеца Embarassed, но и това не помогна! За вечерна разходка не може и дума да става. Изкарвам я, но тогава е големия зор. Не иска да седи и една минутка. В този случай, баща и я разнася, аз бутам и така..... Надявам се по-скоро и мойта щерка да разбере как тряба да се държи на разходката! Laughing
А крачетата на Стелушка са уникални!Смях се от сърце! Heart Eyes
На Нели ноктите на ръцете и ги режа, докато спи. Но никнат толкова бързо....На краката не съм ги рязала още - само на палчетата 3 пъти. Там не и растат.
Ирка, приятно изкарване на моренцето! Ние тая година ще пропуснем. Мислим да идем на Велинград за няколко дни с малката.
И Нели вижда в мен само източник на прехрана. като легна до нея изплюва бибката, почва да посяга към гърдите ми и да отваря устенца. И аз веднага предлагам. Цоква няколко пъти и е доволна и щастлива!  Hug
Опитвах дава дни да и давам тиква, но не я харесва. По-отвратена физиономия от нейната не бях виждала. Днес и предложих морков и си хапна. После я докърмих. Но от жегата  по обяд хич не и е до ядене! Плодовите пюренца си ги хапва с удоволствие обаче.
Пак гласувах за Гого днес! Трябва да спечели!

# 228
  • Мнения: 207
Веселушка, ей това го копирах от един пост на Ханна относно гласуването за Гого  Simple Smile

Първо пишете си адреса, отваряте си пощата и от там се активира гласа за Гого.
Това е само първия път.
После всеки ден само отвярате линка на Гого и давате своя глас.
Имаме право по 1 път на ден.


Ох, ама ми е жега  Sad

# 229
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Mами, да ви питам: сега в тези жеги, предполагам, разхождате бебоците по до късно...Изместихте ли къпането и яденето? Аз още май не съм се ориентирала много-много в късните разходки и се къпем както и преди - към 20:00 часа, после ядене и към 22:00 - сън. Затов пък сутрин "отлитаме" до 08:30 и сме се прибрали към 10:30. Да изпреварим жегата. Поне за тази седмица май такъв режим ми се заформя  newsm78

# 230
  • Мнения: 135
Тониси,честит рожден ден.Бъди здрава,винаги усмихната,както и всичко,което си пожелаеш да ти се сбъдне.

Благородно завиждам на тези,които ще ходят на почивка.Аз незнам дали ние ще ходим,по-скоро май не.Ирка,приятно изкарване на морето.
Днес в тези жеги вместо да си седим вкъщи с Илия ходихме на лекар.Вече малкия е оздравял,само ни казаха да пръскаме някакви капки в носа.
И по този случай да ви се оплача:като си тръгвахме от доктора се подхлъзнах и паднах с бебето по стълбите,направо си изкарах акъла.Добре,че успях да го задържа и не се удари.Обаче на мен целия ми гръб е в синини и едвам вървя.

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 21:29 от esti

# 231
  • Мнения: 1 325
ТОНИ , МИЛИЧКА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.ДА СИ МНОГО ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА Hug
Ирка, приятно моренце Hug

# 232
  • Мнения: 10
Тони, Честит Рожден Ден  bouquet  bouquet  bouquet. Желая ти всичко най-хубаво!!!
Дега, ние се храним след банята към 21:00-21:30ч. и в 22:00ч. Бобчо вече е гроге и заспива. После го кърмя към 5ч. сутринта, спи до към 8ч. и цял ден щурее, почти не спи, за цял ден 1-2ч. да му се събират. Много са му забавни краченцата, постоянно са му в устата Grinning
Ирка, весело изкарване на морето Hug
Ние заминаваме в петък живот и здраве!
Целувки за всички и лека нощ Hug
Боби ми заспа в ръцете, отивам да го слагам да спинка Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 21:54 от matza83

# 233
  • София
  • Мнения: 3 689
gab_i днес те видях в парка,но не беше сама и не ти се обадих...
Момичета вашите бебоци започнаха ли да искат да подскачат когато ги държите.Мойто дете само иска да подскача,а мен ме е страх да не и се изкривят крачетата,дали не е рано?!

# 234
  • Мнения: 51
Слънчи, при нас това с подскачането вече е утвърдено, даже сега за разнообрзаие седи с прави крака и не се прегъва въобще. Иначе в жегите е голям кеф това скок-подскок ooooh!
Аз още го къпя в 19.30-20.00, защото по това време вече му е скучно и това малко го разнообразява, после играе и суче, докато му писне и към 21-22 часа заспива, някой път се предава още в 20.30, но това е рядкост.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
esti, много неприятно това с падането. Добре, че Илия не е пострадал. Защото си го пазила, затова така жестоко си се наранила. Дано ти мине скоро  Hug
Относно къпането вечер - Ако не сме излязли я къпя по-навреме, че едва издържа, търка очи, нервничи .. моментарно заспива след баня. Ако излизаме гледам най-късно до 21ч да сме се прибрали. Повече не издържа.. горкото  Tired
Досега никога не ми се е случвало след баня да играе .. Винаги заспива.
Михаела няма мераци да подскача. И мен ме е страх да не и се изкривят крачетата, защото вече стои с изпънати крака и вирнато дупе, забила глава и лакти в земята ..

# 236
  • Мнения: 206
  Здравейте,

 ние днес се прибрахме от морето Simple Smile  Изкарахме страхотно Peace Даже вчера цял ден бяхме на яхта с Любов. много й хареса. Чакам с нетърпение началото на септември, за да отидем за по-дълго Sunglasses

 Бях купила на Чико уред против комари за контакта, но не ми свърши работа. Нахапаха я и взех да й слагам мрежа.

 От събота започнах да я захранвам с ябълково пюре. Много й харесва.

 Много пищи вече и все пее нещо с Ааааааа Grinning  Като започна да я дигам за ръчичките, за да сяда, тя директно изпъва крака и я дигам на краката права. Много обича да ходи по корема на баща си докато той е прав и на нея й е под наклон. Държа я седнала е количката, защото иска и се чувства добре. Даже днес като беше по-полегнала се хвана за дръжката на чадъра и се изтегли в седнало положение. Като я държа в скута постоянно се тресе и клати Laughing
 
  Два пъти й подстригвам косата ( с ножица) и утре съм решила с машинката 1 номер да я офъкам Mr. Green

  Споделете вашите бебоци какво правят до този момент.

# 237
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Четох, четох, и забравих какво щях да пиша...
Бико, Ангел се търкаля като пумпал на спалнята, опитва се и да става, в смисъл повдига си сам главичката и част от тялото на около 30 градуса. Днес за първи път успя да си захапе палеца на крака!
Днес бяхме на консултация. Резултатът е 9 кг /+700 и спечелих залагането, че на пет месеца ще е 9 кг Party/ и 67.5 см. Доки разреши вече да го слагам по малко седнал, ама той иска повече  Grinning и затова успя да си лапне пръстчето на крака.
Почивка-ще ходим на море, обмисляме още къде, иска ми се някъде или на къмпинг с бунгала или на вилна зона, да има къде Мартина да играе. Не мисля, че няма да е почивка, то зависи и кой какво разбира под почивка. Откакто се е родила, Мартина е навсякъде с нас-и на пикници, и на нощувка на палатка, и на сватби, и на море, и на планина. Сега и Ангел го водим. Аз не мога да си представя да ги оставя при баба им, някак си няма да се чувствам уютно без децата. Първото лято имах подобни притеснения, но миналото лято се уверих, че можем да летуваме с бебе на море и затова "Ееееее-ееее, и замирисва на море" Grinning

# 238
  • Мнения: 393
Тониси,честит рожден ден.Бъди здрава,винаги усмихната,както и всичко,което си пожелаеш да ти се сбъдне.


  Благодаря за отговорите!Ние бяхме в началото на месеца до Турция с бебка и после всички ме обявиха за  Crazy,но сега смятаме пак да отскочим,ама до нашето морече онова за нищо не става-без плаж и студенооо...Обаче там ни се наложи да посетим болницата и пари не ни взеха за огромна разлика от тук.Даже се бяхме подготвили със застраховката,ама те не я и погледнаха.Само ме питаха за паспорта и имената,ама аз в бързината го бях оставила в хотела,така че и без това минаха.А най-ужасното беше,че последния ден,сама с Еми,зяпам по сергиите локуми,обръщам се и количката празна.Това става за секунд-озъртам се ,готова да крещя и една жена минала зад мен,дигнала бебето и минала малко от другата страна #CrazyТака и не разбрах защо-тя също буташе количка с по-малко бебе вътре(то спеше)и нещо обясняваше,ама аз само си грабнах мойто и запалих Thinking
   Ести,дано бързо се съвземеш и повече такива работи- Naughty!!
 Бико,аз за сега се опитвам да почистя крустите на Емка,ама е доста дълга косата отгоре,а иначе все си мисля да не я подстригвам.Де да знам,иска ми се да има дълга коса,запазена от раждането до към 6г или да я офъкам,че да се посгъсти,че е малко плешо?
  Микки,честито и да почерпиш и насам Wink
 Ирка-много весело и приятно моренце!И на маца- Hug
 Лека нощ на всички!!!!
   

# 239
  • Варна
  • Мнения: 3 269
Добро утро от мен! Днес пак си имаме рожденничка!

ЛЮСИ, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА!

Ние си караме по стария режим, най-късно в 7 сме се прибрали за вечеря, основно защото Симона трябва да яде, а тя също си ляга рано. Но пък на Маги и без това й се доспива в 8, така че съвсем на време. И при нас няма такова нещо игра след баня и хранене, заспива веднага.
Микки, май Ангел бие рекордите, браво на него  Grinning
Biko, в морето топихте ли я?
Слънчи, Маги не подскача, но пък се напъва много да седи.
Ести, браво за добрите новини! А ти дано се оправиш бързо, много неприятно  Sad

Уф, днес съм на лекар да горим раничката, стегнал ми се е корема отсега  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт