Слагате ли захар в кремчетата?

  • 2 039
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
Аз никъде не слагам захар.

Всички кремчета/кисели ги приготвям с царевично или пшенично натурално нишесте(без оцветители и ароматизатори е) + много плодове - винаги си  ехапвал всичко с голямо удоволствие.

Пробвай го първо без захар няколко пъти и ако се мръщи - тогава добавяй.

Аз дори на попарата му не слагам захар Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 190
Аз никъде не слагам захар.

Всички кремчета/кисели ги приготвям с царевично или пшенично натурално нишесте(без оцветители и ароматизатори е) + много плодове - винаги си  ехапвал всичко с голямо удоволствие.

Пробвай го първо без захар няколко пъти и ако се мръщи - тогава добавяй.

Аз дори на попарата му не слагам захар Wink

И аз тъй Grinning! Само дето прибавям в кисела и 2 м.л. адаптирано мляко - от него също става по-сладичко.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз вместо захар ползвам фруктоза.

 аз така, но само в попарата слагам и то половин чаена лъжичка за двете порции

# 18
  • Мнения: 2 807
Аз никъде не слагам захар.

Всички кремчета/кисели ги приготвям с царевично или пшенично натурално нишесте(без оцветители и ароматизатори е) + много плодове - винаги си  ехапвал всичко с голямо удоволствие.

Пробвай го първо без захар няколко пъти и ако се мръщи - тогава добавяй.

Аз дори на попарата му не слагам захар Wink

И аз тъй Grinning! Само дето прибавям в кисела и 2 м.л. адаптирано мляко - от него също става по-сладичко.

Да де, и аз слагам адаптирано мляко Wink
Слагам обаче повече - по 4-5 лъжички...

# 19
  • София
  • Мнения: 15 220
Да, слагам захар в кремчето.

# 20
  • Мнения: 6 243
Ако е кисел с готово плодово пюре - не слагам, защото теса доволноподсладени.
Ако е нещо с пресен плод - тогава слагам или фрукоза, или кафява захар (по малко, колкото да намекне за вкус, че тия пресни череши бая киселеят).

# 21
  • Мнения: 1 263
НЕ! Киселите правя с натурално царевично нишесте и подслаждам с плод - достатъчно са сладки, особено банана. Добавям и 2-3м.л. адаптирано мляко, което също е сладко..така, че не виждам защо допълнително да слагам захар.
Попарата и овесените ядки правя със сирене и следователно не слагам захар (сирене и захар Sick)

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Слагам захар в крем, грис и където е нужно. Не прекалявам, но все пак не може да яде дечко храни без вкус  Close(или с гаден такъв  Sick).

Общи условия

Активация на акаунт