Кога започнахте с боядисването?

  • 3 035
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Не ми е повлияло боядисването за увеличение на бялата коса. Влияние има само ЕГН-то.  Laughing
На 25 се боядисвах с къна черна, после с боя черна, след това преминах на руси кичури 6 - 7 години и сега съм кестенява. Боядисвам се един тон по тъмно от естесвения си цвят. Нямам много бели коси , правя го за блясък и разнообразие боядисването.

# 16
  • Мнения: 2 388
Започнах на 14 години, доколкото си спомням към края на  подготвителен клас.
Трудно мога да кажа кога ми се появиха първите бели коси, но беше рано, защото това си е ген при мен ( наследен от баща ми, защото майка ми се боядиса за първи път на около 40  и беше почти без бял косъм).
Харесвам косата си, като е боядисана. Става много лъскава.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На 18 започнах с къната, след това и боя, после спрях за 2 години с боядисването, бели коси забелязвам по главата си от 5-6 години, а от 7 се боядисвам с безамонячна.

# 18
  • Мнения: 1 289
И аз раничко започнах (17-18г), но аз просто не се харесвам с естествен цвят.

# 19
  • Мнения: 3 675
Аз започнах преди 8 години, исках да имам червена грива точно като на Ивана.Но много ми се изтощи косата и ми стана като слама.Затова реших да прикратя боядисването, въпреки че косата ми вече е побеляла на места.Като стана над 40 мисля пак да подновя боядисването.

# 20
  • Мнения: 3 675
прекратя де.Въпреки че са ми казвали, че имало бои, които не изтощавали толкова косъма като Гарниер Нутрис, но май най-добре е да се избегне боядисването, освен ако наистина нуждата от него е належаща /имам предвид побелели коси, останалото да бъдем модерни, вече не мога да го приема/

# 21
  • Мнения: 1 447
На 15 започнах да я правя с къна,след година започнах да се боядисвам.От около 4години имам вече тук-там  бели косми,но не мисля че е от боята.
Явно ЕГН си оказва влияние. Ех пустият му дъртизъм Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз започнах, без да имам бели коси. Започнах преди 3-4 години, за да разнообразя прическата си.

# 23
  • Мнения: 1 318
На 20 се боядисах за първи път, защото ми беше омръзнал светлокестенявият ми цвят; исках разнообразие... Но от една година съм оставила естествения си цвят и мисля засега да не си правя експерименти - косата ми живна и така си я харесвам Hug

# 24
# 25
  • Мнения: 2 414
От 15 годишна се боядисвам руса. Peace

# 26
  • Мнения: 29
И аз започнах доста рано, може би на 15 години. Сега естествено съжалявам. Толкова години тормоз за косата. Вече съм с естествения си цвят и само от време на време си слагам без амонячна боя за блясък и съживяване на цвета.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ако не можеш да пишеш, не го прави! Последните ти 15 постинга са емотикони, а ние всички знаем къде се намират емотиконите! Емотикона се ползва при отсъствие на графични средства и представлява пиктограма, която изразява определена човешка емоция, а не е заместител на мнение! Ако нямаш мнение- не пиши вместо да пълниш темите с безмислици!  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
Започнах да се боядисвам на 19г, от светло- кестенява цвят преминах на черен, но след дълги години така си промених косата отново и вече съм с руса коса.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 167
На 17 се къносах за първи път, на 18 се боядисах. Минах през тъмен махагон, русо, кестеняво и черно. Сега не съм се боядисвала от януари миналата година.
Мисля да се направя светлокафява.

Общи условия

Активация на акаунт