Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 -Тема 30

  • 21 246
  • 664
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 4 179
Аз също едва събрах за втората, понеже една г-жа се сети тъкмо когато пуснах. И се чудих с какво да запълня, ама се справих без напомпване.
Не знам, на едни се обаждам да ги подсетя, други викат-като решим ние ще се обадим (ако не искат-значи не се обаждат). Голяма бъркотия. Не искам някой да чака, който е поръчал, да го бавя и да пускам на втора дата. Често тогава нещо е в недостиг или с друг проблем.
Вие какво правите в такива случаи?

# 601
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Момичета, ето ли американския каталог
http://youravon.com/static/catalog/2008/13/en/p1.html?ba=null
има страхотни неща Peace

# 602
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Искам да споделя че след около 2 месеца ще продължа да работя за Американския Ейвън...
Знам че има доста хубави продукти които в България бяха спряни, но все още в американския каталог ги има...
Ще имам възможност да пращам продукти в Бг ако има желаещи...
За съжаление заплащането ще си е в $ както са си в каталозите... за това нямам какво да направя...
Всички които се интерисуват да ми пишат на лична за да разменим координати..
Аз разбира се ще продължа да влизам тук Simple Smile

# 603
  • Мнения: 50
Не знам, на едни се обаждам да ги подсетя, други викат-като решим ние ще се обадим (ако не искат-значи не се обаждат). Голяма бъркотия. Не искам някой да чака, който е поръчал, да го бавя и да пускам на втора дата. Често тогава нещо е в недостиг или с друг проблем.
Вие какво правите в такива случаи?

Почти винаги аз ги търся и аз напомням и аз досаждам, може би защото това е моя "бизнес" пък и съм в самото начало. Било то по телефон, ICQ, или мейл. Радвам се все пак когато някой клиент ме потърси особенно когато не съм му дала каталог. Добре са ми дошли...

Иначе аз правя така, на първата възможна дата пускам всички поръчки които имам до момента (това ще рече около 80% от поръчалите си ) като за мен пускам само каталози, при втора поръчка пускам моите неща и тези на някой закъсняло осъзнал се че трябва да си поръча. Като до сега съм имала издънка само с един заменен крем (но беше в моя полза) и един изпаднал от кашона лосион

# 604
  • Мнения: 1 855
Някои се обаждат сами и то само 1-2 дни следкато са видели новия каталог.Решили са какво точно искат и обикновено такива клиенти ми правят по-големи поръчки,редовни са всяка кампания и т.н.Другите обаче-мъка-аз ги търся,все не са решили още,чакат последния момент и поръчват нещо дребно,ама с големите пазарлъци.Като цяло мога да кажа,че не ни е много лесно на представителите,но пък има някаква тръпка,че и доза вманиаченост май.Скоро си бърборихме с моя позната-представител е и тя-че сме луди маниачки и отиваме към болестно пристрастяване като гледам колко неща имаме в къщи.В тази тема като чета се успокоявам,че не съм само аз луда JoyНие трябва да се събираме на терапевтични сеанси,като анонимните алкохолици Mr. Green

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
Ние трябва да се събираме на терапевтични сеанси,като анонимните алкохолици Mr. Green
Определено и аз съм си го мислила  Joy

onejnost, добро предложение-сега ще зяпам и тамошните каталози  Mr. Green

П.С. Наистина си е болест това

# 606
  • Мнения: 1 259
Искам да споделя че след около 2 месеца ще продължа да работя за Американския Ейвън...
Знам че има доста хубави продукти които в България бяха спряни, но все още в американския каталог ги има...
Ще имам възможност да пращам продукти в Бг ако има желаещи...
За съжаление заплащането ще си е в $ както са си в каталозите... за това нямам какво да направя...
Всички които се интерисуват да ми пишат на лична за да разменим координати..
Аз разбира се ще продължа да влизам тук Simple Smile

Чудесно, аз проявявам интерес, а и имам $ с които ще мога да плащам... благодаря че го сподели с нас  bouquet

# 607
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Искам да споделя че след около 2 месеца ще продължа да работя за Американския Ейвън...
Знам че има доста хубави продукти които в България бяха спряни, но все още в американския каталог ги има...
Ще имам възможност да пращам продукти в Бг ако има желаещи...
За съжаление заплащането ще си е в $ както са си в каталозите... за това нямам какво да направя...
Всички които се интерисуват да ми пишат на лична за да разменим координати..
Аз разбира се ще продължа да влизам тук Simple Smile

Чудесно, аз проявявам интерес, а и имам $ с които ще мога да плащам... благодаря че го сподели с нас  bouquet

Имаш ми скайп...
Ще уведомя всички ви когато съм там Simple Smile

# 608
  • Мнения: 1 259
На всяка страница въздишам... това е много сладко http://youravon.com/static/catalog/2008/13/en/p102.html?ba=null


Имам твоя скайп, но аз съм на линия чак след 20 часа или рано сутринта между 7-8:30...!

# 609
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Така или иначе ще имаме 7 часа разлика Simple Smile
Американците са назад...

# 610
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз още ги издирвам 1 по 1 да им дам поръчките от К9, какво остава за К10- имам само 1 малка  поръчка.  Rolling Eyes

# 611
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
еех, колко нещица си харесах, сетих се за парфюма редките перли като го мернах, къде изчезна, страшно ми харесваше

# 612
  • София
  • Мнения: 242
Момичета, някой нещо за бланката за топ...Simple Smile

# 613
  • София
  • Мнения: 4 179
И на мене много ми хареса американския. Но мисля, че тук много от нещата не биха имали купувачи-бельото, дрехите и обувките. Те сега се назландисват за един шампоан, пък за друго   мога да си представя как да ги агитираш.
onejnost, радвам се за теб и ти желая много , много поръчки там. Hug

# 614
  • Мнения: 1 855
Американския каталог е супер и щом и ще има на кого да поръчваме-още по-супер.В края на крайщата и ние сме хора и на нас ни се иска нещо по-така... Wink

Общи условия

Активация на акаунт