Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 2

  • 18 285
  • 664
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Всъщност е по-дълъг сутиен, Флор.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 762
Може ли и аз да се запиша във вашия клуб?  Embarassed Щом подминах 35 и изведнъж ми се прииска да влагам по- малко усилия сутрин. Намалих грима до минимум, обувките ми постепенно ставаха все по- ниски, а панталона моя ежедневна дреха. Нескромно, но изглеждам добре и се харесвам повече  Peace

# 17
  • Мнения: 6 243
Дайте ми линк към заключената тема плз!
Имам рокли, но нямам ролки, щото ми е толкова къса косата, че няма къде да си ги закача. А! сетих се! На космите на ръцете мога да си ги турна  Mr. Green

# 18
Абе темичката беше супер, ама не се ли поизчерпа вече? newsm78

# 19
  • Мнения: 14 489
аз не разбрах, простете. в крайна сметка тук сме тия дето не мязаме на фолк звезди, а на нормални жени, без значение кой колко се гримира и дали си боядисва косата, нали  newsm78

# 20
  • Мнения: 503
И аз тука.. при грозните.  newsm44
Не сме грозни, просто пропуснахме да шпакловаме фасадата. Ех, прописах и аз в КМ!

# 21
  • Мнения: 2 196
Този тип рокли  са ми  най на сърце:
http://www.laredoute.fr/vente-robe-saharienne-en-lin-et-coton-ar … e&pagesize=16

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 10:31 от Бианkа

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз да надникна тука  newsm47

# 23
  • София
  • Мнения: 1 762
А на мен така ми харесват роклите с цветя, дълги почти до долу, с красиви деколтета и някоя и друга къдричка. От тия дето можеш спокойно да комбинираш и с джапанки. Толкова са женствени и романтични  Peace

# 24
  • Мнения: 3 405
Понеже не разбрах защо темата е заключена, вместо да се поизтрие спама и да се преупредят определени потребителки да се държат културно, си позволявам да пусна нова такава. Смятам, че в този подфорум има нужда и от такава тема, и от малко по-различен поглед към естетиката. Иначе ако и тази тема бъде заключена, подозренията ми за чалга-привкуса на Красива мама ще се затвърдят окончателно.

Dona, къде се губиш?  Wink
Чудесна тема! Чудесна!

И аз харесвам подобни рокли (като abet). И едноцветни да са, нямам нищо против Simple Smile И дължината им да е около коляното.
И такива, като показаната от Бианка харесвам. Голям фен съм на роклите. Отново.

# 25
  • Мнения: 899
Плъзна слух за новия клуб на "неподдържаните"  Mr. Green . Идвам и аз!
Винаги съм била за естетсвената красота. Най-красива се чувствам, когато съм щастлива и съм с удобни дрехи, когато спокойно мога да напръскам лицето си с вода от фонтана и роклята ми е такава, че трябва съвсем леко да я запретна, за да скоча в него. Обувките ми да са достатъчно удобвни, за да мога да тичам, ако влюбен мъж ме гони из парка, а косата - косата да е рошава, за да не се тревожа, че от тичането става още по.

# 26
Плъзна слух за новия клуб на "неподдържаните"  Mr. Green . Идвам и аз!
Винаги съм била за естетсвената красота. Най-красива се чувствам, когато съм щастлива и съм с удобни дрехи, когато спокойно мога да напръскам лицето си с вода от фонтана и роклята ми е такава, че трябва съвсем леко да я запретна, за да скоча в него. Обувките ми да са достатъчно удобвни, за да мога да тичам, ако влюбен мъж ме гони из парка, а косата - косата да е рошава, за да не се тревожа, че от тичането става още по.
Със всичко се съгласих, ама рошавата коса много ме притеснява.........

# 27
  • Мнения: 1 745
Рядко надничам в този подфорум. EmbarassedНо тази тема е точно като за мен! Mr. Green
РоЛки не слагам!По веднъж месечно смогвам да си изправям косата с преса! Laughing А на 2 месеца веднъж си я боядисвам. Laughing
РоКли не нося!Някак не са практични за сега с бебка,а и предпочитам панталони! Blush
За грима-какво да кажа-само черен молив на долния клепач и малко спирала. Flutter
Токчета-от 17 годишна не нося,т.е. от около 7 години. Rolling EyesВсичките ми обувки,чехли,сандали и ботуши са равни или с по 1 см. ток! Peace

Заключената тема мисля да не я чета. Whistling

# 28
  • Мнения: 3 405
Разпиляна от вятъра искаше да каже  Laughing

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
аз не разбрах, простете. в крайна сметка тук сме тия дето не мязаме на фолк звезди, а на нормални жени, без значение кой колко се гримира и дали си боядисва косата, нали  newsm78

Май да. Ако е така, значи и аз доживях да пиша в Красива мама Flutter

Общи условия

Активация на акаунт