Сега с коремчета напред, ОКТОМВРИ - всички на отчет!

  • 10 341
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
И аз разгледах снимките - много сте готини   bouquet Ще има ли повече инфо за срещата на 29.06 към която имам намерението да се присламча?

За сега се справям с триъгълника, още го виждам  Laughing

# 241
  • Мнения: 269
Здравейте и от мен!
Пак на работа днес.Колкото и да ми е спокойно тук,понякога ме хващат карастанчовите от заседяване.На работещите мами,приятна и лека работна седмица.
Трикси,не се преуморявай така.Аз ако се натоваря нещо повече и после ми е гузно.Честито осветен апартамент!Да имате много щастливи моменти там!
Ина,довечера ще си погледна размерите от ФМ вкъщи и ще ти ги пиша,но мисля,че са горе-долу като твоите.Така,че споко,мисля че ти са в норма.
Добре дошла на новата мама! smile3525
Аз сама си скубя триъгълника и то целия.Много съм се специализирала,щото не мога да изтърпя козметичката да го прави.Последно си правих преди 3 седмици ,но видях зор.Не знам дали ще мога по-нататък.А хич не ми се ползва бръснач.
Софийски мами,много сте симпатични!Не ви ли гледаха странно -осем мамита ,всички с коремите напред.Ние бяхме три и имам чувството,че бая ни оглеждаха,щото и трите с кореми.. Laughing
Айде лек ден!

# 242
  • Мнения: 817
Ще има ли повече инфо за срещата на 29.06 към която имам намерението да се присламча?

Повече инфо на първа страничка  Peace

Моля мамите, които ще ходят на срещата на 29.06. да си кажат, трябва да са 8-9 някъде според мен!

# 243
  • Мнения: 206
Привет сладурки, върнах се, не съм чела нищо, след малко се връщам да ви чета Hug
Чувствайте се почерпени с турски локум, дюнери и дундурма(сладолед), изкарахме страхотно, вероятно утре ще ви пусна снимчици да ни видите. Съжалявам че пропуснах срещата, надявам се ще разбера плана за следващата и да присъствам вече на нея Embarassed така искам да ви видя, също така ще разчитам на момичетата, присъствали на лекцията за кърменето - ей това много ме вълнува да знаете Hug Връщам се да ви чета, после ще се вкл. отново. А... да кажа че бебчо се чувстваше добре, пътуването, разходките, всичко му се отрази добре Blush

# 244
  • Мнения: 217
Искам да питам мамите, които имат вече по едно дете - да сте забелязали бебчо да се активизира, докато говорите на баткото/каката  newsm78 Не знам дали си внушавам, но определено бебетопочва да мърда и рита, докато водим някакъв диалог с баткото.
Относно морските страсти, които се вихрят тук не мога нищо да кажа, тъй като на мен явно ще ми се размине морето тази година  Rolling Eyes, а като се сетя как му се заканвах от септември миналата година  Twisted Evil

Аз забелязах няколко пъти вече, че се размърдва, когато чета на каката приказка за лека нощ.... не знам дали е съвпадение, но няколко пъти се повтори вече... А за морето дори не съм си мислела тази година - имаме да правим апартамент, майсторите започнаха миналия месец да слагат плочките, та доста работа ще имаме по него.....  bouquet

# 245
  • Мнения: 80
Severinka,пиши ме мен за срещата на 29-ти Hug
 ssissi,аз даже и записки си водих,така че ще ти разказвам колкото искаш за тази лекция,защото беше много интересна и определено си заслужава усилието да отиде човек.

# 246
  • Мнения: 3 453
Страхотни снимки сте направили Hug Всички изглеждате чудесно-сияте   bouquet  bouquet  bouquet

Аз имам доста работа напоследък и затова пиша рядко.В петък съм на 4Д и се надявам вече да се види пола.

Бях чела за крема за подути крака на Матерн/ 19.90лв/.Искам да ви кажа, че е вълшебен.Много съм доволна, вчера най-после намерих време и си го купих.

Приятен ден изпълнен само с хубави емоции ви желая  bouquet

Цитат
Аз забелязах няколко пъти вече, че се размърдва, когато чета на каката приказка за лека нощ.... не знам дали е съвпадение, но няколко пъти се повтори вече... А за морето дори не съм си мислела тази година - имаме да правим апартамент, майсторите започнаха миналия месец ... 
И ние сме същата работа, но ремонта ще започне август.Още довършват.Поне шпакловаха.

# 247
  • Мнения: 7
Здравейте,
аз сега се връщам от лекар и този път новините не са от най-добрите   Cry От 2 седмици ме наболяваше вдясно от пъпа остра болка, но минаваше отвреме навреме-но ето сега преди 2 дни пак се появи и се обадих на лекарката и тя каза да отида-гледа ме на ехограф-малко отлепена плацента -каза че не е фатално-било съвсем мъничко Sad не кървя, нищо но си ме болеше и сега каза веднага болничен и у дома-ако заболи повече или прокърви ми даде направление за хоспитализация за майчин дом и ми изписа магнезий. Аз вярно доста се претоварих последните 2 седмици то не бяха пътувания на дълги разстояния, разходки из планините и такива работи-та може от това да се е получило,ама сега малко ме е страх-добре че вие които сте в подобни проблеми тук вече сте ок и аз се надявам че ще се оправя. Имаше и приятна част от прегледа-видях моята кукличка-не я бях виждала от 29 април, потвърдиха че е момиченце и само диаметъра на главичката ми казаха 67 мм. но наистина си беше порастнала много и е с главичката надолу-много миличко ми стана  Heart Eyes
И аз имам Матерн за крака от 3-4 мазания има определено ефект.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз сега ставам. Голяма мързелана станах. Сега пия кафе и после се изнизвам към вилата, където пък ще си опъна кокалите на шезлонга под дебелата сянка на един огромен жълъд, който си имаме в двора.
В момента търся идеи за растения, които са целогодишно зелени и декоративни за двор, така че ако някоя от вас е цветарка, да дава акъли, че аз нищо  не разбирам. Днес ще изкореня цветята на старата собственичка, които са гадни димитровчета и петунии, и вече ще търся декоративни красиви и зелени растения като по парковете.
Сисилия, с бръсненето съм голяма терца. мъжа ми ми държи огледало и аз се бръсна докъдето виждам, но накрая резултата е много пропуски и адски смешна прическа. Laughing

Светли 81, леко отлепване без кървене не е страшно. не се напрягай и не вдигай тежко и всичко ще е наред. Такава остра болка, все едно нещо се къса   и аз имам до пъпа, но не е от отлепване. Не знам от какво е.

# 249
  • Мнения: 678
Светли дано всичко се оправи  Praynig Сега наистина най-важното е да почиваш - колкото се може повече лежане и всички около теб да те глезят  Wink Мен ме наболяваше два дена вдясно все едно е прищипано, но се постарах да лежа и почивам и да чукна на дърво сега е по-добре  Simple Smile
Аз съм се завряла в готварския форум, че определено ми се яде нещо сладко, а там има такива вкусотий  Crazy Само дето ме мързи нещо да се захвана с процеса на приготвяне  Embarassed

# 250
  • Мнения: 217
И ние сме същата работа, но ремонта ще започне август.Още довършват.Поне шпакловаха.

Аз се надявам края на август да сме там, ама мъжо каза да не бързам с тези сметки........  Laughing

# 251
  • Мнения: 2
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Мариелка това с пияния косач с развалената машинка ме съсипа от смях бе, откъде го измъдри Joy Joy Joy Joy Joy Hug Hug

# 252
  • Мнения: 2
Светли 81, сега ме вкара в такъв дълбок размисъл newsm78
Аз откакто съм забременяла съм в едно непрекъснато пътуване/ през два три дни хайде аз тръгвам на някъде/. Два пъти бях на вилата, а пътя до там е да не ви казвам какви са калдаръми и непрекъснато се друскам.
И да си призная понякога ми става много гадно и се питам дали е необходимо да причинявам това на нашето бебенце Weary. Но истината е, че доктора като ми каже, че всичко е ок и се успокоявам и продължавам по старо му.
Адски много ме е страх и всеки ден се моля на Господ да пази мен и бебенце, че иначе .........  Ана всичкото отгоре в последно време вадя някакъв черен хумор, който въобще не ми е присъщ  smile3518

# 253
  • София
  • Мнения: 368
Куклички, много сте хубави на снимките от срещата! Разгледах ги сега и много ви се радвам Hug
Елза, честито, много щастие и прекрасно бебче ви желая! Пусни малко снимчици!  Praynig
Светли, миличка, почивка и спокоиствие, сега ти е паднало! Много се пази!
Енигма, голяма си скица, тоя косач ме уби направо!  Joy
Манана, готварския форум е много заразителен и аз често го посещавам! Като се зачета и започва да ми къркори корема от глад  Wink
Крисси, ще чакаме новини след прегледа!

# 254
  • Мнения: 42
Радвам се, че има мами които пътуват и нямат оплаквания, а напротив! Само Svetli 81, дано всичко да е наред и бързо да закрепнеш, ти и плацентата ти! Аз съм си взела билети за концерта на Металика още преди да забременея и много ми се иска ги използвам, но постоянно някой ми намила /най-вече майка ми/, колко далече била София и колко опасно било. Но този концерт го чакам от години и се чудя дали си струва да рискувам ако изобщо има риск... Чудя се и как ще се отрази музиката на корема ми, дали вибрациите няма да му доидат в повече? Някой дали има опит с подобни преживявания, ще съм благодарна да ми сподели опит! А и да се похвая, най-накрая моята лекарка се престраши да каже прогноза за пола на бебчо - май ще е момченце!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт