Сега с коремчета напред, ОКТОМВРИ - всички на отчет!

  • 10 336
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 27
Светли, много съжалявам, но съм сигурна, че сега като си почиваш
и се гледаш всичко ще е наред! Стискам ти палци много!  Praynig
Момичета! Ама не се преуморявайте! Гледайте да се добре и спокойни
и бебетата да са добре!   bouquet
Днес много ми се спи и от топлото ще полудея, направо не знам как ще издеяня.
Охххх Cry
shikimiki - аз ходих на концерта на Молотов, защото не знам от кога ги чакам.
Обаче оазвучаването бебе пълна отврат и ми блъскаше точно в корема.
Но тогава нях в по-ранна бременност и не знам какво му е било на бебето.
Но сега, когато мърда сигурнобих могла да се ориентирам. Ние май се плашим от силни звуци.
Но все пак ако не си долу на терена, а по трибуните няма да е драма, аз видях много
бременна мацка на концерта на Депеш и не изглеждаше да и е гадно.  Peace

# 256
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета Hug
хи-хи-хи ама днес всички сте на линия Mr. Green
Трикси, добре че всичко е минало вече, и въобще не обръщай внимание кой какво говори Naughty   
айде-де, няма да се ядосваш за глупости Crossing Arms
момичета много сте сладки на снимките Heart Eyes
Елза, честито ти бракуване! много щастие, любов и едно здраво и прекрасно бебче през октомври / а по-нататък и още няколко Laughing /
Светли, май почивка му е майката! не се притеснявай, всичко ще бъде наред. стискам ти палци Peace
Криси, приятни моменти на прегледа и после да разказваш Hug

# 257
  • Мнения: 8
Плривет и от мен,направо днес не мога да се събудя ,явно съм се изморила доста -и ние в събота бяхме на сватба и пътувахме а сега и на работа... TiredВидях ви снимчиците ,много сте готини,аз също съм за 29,06 за срещичка .
Ще ви пусна сники и от свадбата ама може би вечерта от вкъщи -бях голяма атракция на хорото ама не се сдържах и друснах 2-3,а и после бебчо беше много спокоен и мръдна чак на другия ден по обед-явно и той се е изморил от танците hahaha
Айде отивам да пия още една кола дано да помогне че едва гледам!

# 258
  • Мнения: 85
Здравейте отново момочета, днес е по спокойно в офиса и успях да ви разгледам снимките . Много сте хубави на срещата, много хубави покупки за бебетата. Sisilia видях на първа страница, че твоят термин е за 29 октомври, а аз съм за 28 и двете ходим в Тина Киркова ако изкаш можем да се  видим на някоя консултация там. Лек ден на всички!

# 259
Аз напоследък не съм от най-активните участници тук, но правим грандиозен ремонт и преустройство вкъщи, искам, когато бебето се появи, всичко да е готово. С таткото само хвърчим и обикаляме по магазини за мебели, преди да започнем мислех, че ще е далеч по приятно.
С бебчето сме добре, не съм го виждала от 27 май, когато ходихме при Марков, сега ще го видя във вторник ,когато ще ме преглежда лекарката, при която ще раждам. Пуснах си и изследвания, дано всичко да е наред, лекарката ще ми ги разтълкува.
И сега нещо важно: моля мамите ,които пият Пренатал( знам че мимисофия беше една от тях, ще се радвам да се включи) да ми кажат под каква схема го пият, колко пият и после колко дни почиват. Аз моите както ги бях подкарала без почивка, лекарката ми се скара, защото трябва да се почива заради добавения калций в тях, предполагам е свързано с втвърдяването на костите на бебето. Ще се радвам да споделите как ги пиете.
  На мен доктора ми го изписа още на първия преглед - по 1 на ден, без почивка ( дори на всеки преглед ме питаше дали си пия витамините), най-малко до 14 г.с. .  Опаковката беше от 100 таблетки и си го взимах до преди седмица. Сега карам на повече пресни сокчета, плодове и зеленчуци  Wink
    Разбрах, че имало няколко вида. Аз пих този на Jamieson.

# 260
  • София/Търново
  • Мнения: 814
Здравейте!

Реших да си назнача часовете до края на бременността /цели 5 дати  #Crazy/ Та... болничният, както докторката каза, е така, че 46-ият календарен ден да ми е термина. И искам да Ви питам:

На деня ли трябва да издам болничния /и в някакъв срок да го представя във фирмата/
 или на тази дата трябва да го представя във фирмата /като в определен срок назад съм го издала/?


Просто до сега, ама никога, не съм вадила болничен  ooooh!
  bouquet

А, да, има ли документи, които трябва да приготвя предварително за докторката?

# 261
  • Мнения: 2
Здравейте аз сега се върнах от преглед и доки ми каза че  трябва да спра работа защото има разкритие 1см направо се ужасих.

# 262
  • Мнения: 817
Сутринта забравих да благодаря на всички момичета за мненията относно помпата, аз още се чудя дали ще ми трябва и дали да я взимам сега, но имам още малко време да реша.
SvetlI_81, много се пази и си почивай повече, стискам палци скоро да ни се похвалиш с хубави новини Hug
trixy, не си давай толкова зор друг път, пази се повече, че то на теб и бебо за съжаление се отразява.
shikimiki, аз има една позната, която в 8-ми месец ще ходи на Металика  Crazy За мен си е малко откачено в толкова напреднала бременност да ходиш на метал-концерт, но всеки сам си решава. Аз се отказах от Whitesnake дето са след някоя и друга седмица, че не искам да ме блъскат и удрят.
Елза, Честито! Бъдете много щастливи и винаги да се обичате все така.

# 263
  • Мнения: 678
Северинка аз предния път процедирах по следния начин - бях си набелязала предварително помпата, нож изпратих мъжът ми да я купи, едва след като се убедих, че имам кърма и че ще ми е необходима  Peace

# 264
  • Мнения: 206
Успях с тази темичка, после ще отделя малко временце и за предишната.
Съни - искам да се абонирам за твоите записки Peace, много ще съм ти благодарна Hug
Иначе да ви светна, че ненадейно в сряда вечерта се откри опция да пътуваме с милото до Истанбул, и така се оказахме там за 4 дни - беше страхотно преживяване, несравнимо, искарахме нещо като 2 меден месец  bouquetживот и здраве ще видите снимчици.
Добре дошли на новите мами в отбора!
На всички искам да кажа да се пазите много Simple Smile, тези които са на моренце да попрепичат пупите и за нас.
Гери и аз съм любопитна да видя снимчици от сватбата Peace

# 265
  • Мнения: 817
Северинка аз предния път процедирах по следния начин - бях си набелязала предварително помпата, нож изпратих мъжът ми да я купи, едва след като се убедих, че имам кърма и че ще ми е необходима  Peace
Това май наистина е най-удачния вариант  Wink

# 266
Радвам се, че има мами които пътуват и нямат оплаквания, а напротив! Само Svetli 81, дано всичко да е наред и бързо да закрепнеш, ти и плацентата ти! Аз съм си взела билети за концерта на Металика още преди да забременея и много ми се иска ги използвам, но постоянно някой ми намила /най-вече майка ми/, колко далече била София и колко опасно било. Но този концерт го чакам от години и се чудя дали си струва да рискувам ако изобщо има риск... Чудя се и как ще се отрази музиката на корема ми, дали вибрациите няма да му доидат в повече? Някой дали има опит с подобни преживявания, ще съм благодарна да ми сподели опит! А и да се похвая, най-накрая моята лекарка се престраши да каже прогноза за пола на бебчо - май ще е момченце!  Peace
    Аз ходих май месец на концерта на Kylie Minogue ( вярно не е Металика), но бях на 7 небе. Важното е да си на място, където няма много блъсканица, ако изобщо е възможно. Дали има риск само доктора ти може да ти каже-консултирай се. За пътуването знам че 2 триместър е най-безопасния стига ти да се чувстваш ок. Аз също пътувам постоянно. Откакто не ходя на работа с мъжа ми поне уикендите гледаме да избягаме от лудницата в София. Даже и със самолет пътувах (бяхме купили билетите преди да забременея) и на бебчо много му хареса, усещам че се чувства добре. Нали в крайна сметка най-важни са положителните емоции през бременността  Peace

# 267
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Относно концертите: аз не съм ходила от както съм бременна, но затова пук 4 пъти ходих с приятели на дискотека и не изпитах никакъв дискомфорт. Така, че ако можеш да си на място където няма да те блъскат, отивай, аз бих го направила Simple Smile

# 268
  • Мнения: 920
Здравейте аз сега се върнах от преглед и доки ми каза че  трябва да спра работа защото има разкритие 1см направо се ужасих.
Муци, Божеее, стискам палци всичко да се оправи миличка. Почивай активно и само позитивни мисли Peace Когато бях в болницата преди няколко месеца имаше една  девойка, която беше с разкритие 2 см в началото на 6 месеца, та седя и и наливаха системи, сподели, че отначалото на бременноста е с контракции и си е била в къщи през цялото време. Беше невероятно позитивен и усмихнат човек, роди в 9 месец здраво и красиво бебе. Казвам ти това за да ти дам кураж да не се шашкаш Peace

# 269
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Пишете ме и мен за срещата на 29.06 Simple Smile Ама как само ми съвпадна с изпита  Sunglasses

Забелязахте ли, че с термин 19.10 сме наи-много мами. Само 20.10 ни доближават.

Общи условия

Активация на акаунт