Кои парфюми са по трайни AVON или ORIFLAME ?

  • 26 651
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 523
а този In Love добър ли е?

Новият парфюм на Ейвън "In Love" е просто невероятен! Освен това е изключително траен, без проблем ми издържа 10-12 часа.

По темата - ползвала съм много Ейвънски и Орифлеймски парфюми. Има трайни и нетрайни и от двете марки. Например "Little black dress" на Ейвън и "Giordani Gold" на Орифлейм за мен водят класацията за трайност.

# 46
  • на терасата
  • Мнения: 663
Според мен, много зависи дали ще си вземеш тоалетна вода или EDP. Тоалетните води на Орифлейм при мен са доста нетрайни, имам Елви, Дивайн, Northen Light, Лусия, Air, Ice, Midsummer for her. Тези аромати по принцип са леки и нежни (такива харесвам), но бързо изчезват. Oт изброените Дивайн го усещам най-дълго.

От парфюмните води на Орифлейм имам Gordani White Gold, Freya, Divine Sensual (червения), пробвала съм мостри на Аметист Фатал и Петал Кварц. Трайни са, само Divine-a, като че ли изветрява по-бързо от кожата ми, но на дрехите се усеща дълго време.

Повечето от ароматите на AVON не ми допадат. Имат някакви базови нотки, които не ми харесват. Ползвам само тоалетната вода Summer White, която е доста трайна за тоалетна вода. Имах и EDP Perceive, определено е траен.

# 47
  • Мнения: 28
Била съм дистрибутор и на двете фирми и еднакво съм пристрастна, но що се отнася до парфюмите, предпочитам Ейвън. По-трайни са и ми допадат повече и като миризми. Най -харесвам Surrender, http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/885/product-5811885.jpg
Pur Blanca, Little Black Dress, Celebre Ice, Perceive, True Glow, Crystal Aura
http://shop.avon.com/shop/assets/images/prod/PROD_1032376_LG.gif.
От Oriflame имам Nomadic и Eclat, но последният е колкото е нежен, толкова нетраен.
За парите, които струват, качеството е повече от добро. Имала съм и доста по-скъпи парфюми, които са още по-слаби и нетрайни, така, че цената не определя качеството.
Но не забравяйте и други фактори, които влияят на трайността като кожа, сезон, топлината, менструалния цикъл и прочие. Simple Smile

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 4 178
AVON и от мен!

# 50
  • Мнения: 187
В момента ползвам на АVON -  Incandessence, много ми харесва и според мен е траен. Следващия който съм си поръ4ала е пак на AVON - Litlle black dress.

Общи условия

Активация на акаунт