колко от вас ходиха на 3D

  • 9 381
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз също ходих и никак не ме беше страх! Напротив, чаках с нетърпение да видя какво ще е бебето и дали всичко е наред! Успех и не се притеснявай!
Peace

 Peace

# 106
  • Мнения: 209
това дали му има нещо на бебето се установява при феталната морфология в периода на 18-22 г.с. Ако са ти правили такава в този период няма за какво да се притесняваш сега.

аз лично ходих доста по-късно и беше невероятно преживяване. Виждаш всичко и усещането е прекрасно.

# 107
  • Временно
  • Мнения: 788
Не съм ходила.

# 108
  • Мнения: 349
Аз също ходих във Фемина. Стахотно е да видиш бебчо.

# 109
  • Мнения: 645
Аз ходих, защото преди това ме бяха уплашили, че нещо с бебето не е наред. Такова облекчение беше, тогава ми казаха и че със сигурност ще е момченце.

# 110
  • Мнения: 257
Спокойно. Ще ти бъде забавно, приятно, умилително. Ще видиш бебчето си... наистина.
Успех и да пишеш
Аз не съм ходила но ми е много интересно да слушам от мами които са ходили

# 111
  • Мнения: 582
Според мен е голямо облекчение да отидеш, дори просто ей така за успокоение  Praynig
За страх не мога да кажа, че ме е било, като изключа нормалните притеснения на всяка бременна........

# 112
  • Мнения: 961
Мен ме гледаха на 3Д на феталната морфология. Много е хубаво да си видиш детенцето триизмерно, все пак този преглед е именно за удоволствие на родителите - на лекарите 2Д прегледът е достатъчен.
Успех ти желая.

# 113
  • Мнения: 1 546
Ходих, да, интересно беше. WinkСамо дето бебка не ми се видя чаак толкова красива колкото си мислех Mr. Green и по-скоро ми приличаше на...печено пиле Joy

# 114
# 115
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз също ходх на 4D в началото на 5-тия месец в МД - Варна при д-р Яков. Чувството е много приятно и сега когато ме налегне носталгия за корема винаги си пускам записа. Момченцето се показа, но момата беше доста срамежлива и едва се разкри (всъщност доктора беше сигурен, че  е момиче, но аз не повярвах  Embarassed).

# 116
  • Мнения: 1 919
ходих 5 месец на 3Д, след това 8 месец също.

# 117
Аз ходих два пъти - в 19-та и в 28-ма седмица и съм изключително доволна! Да не говорим за татковците какво удоволствие е  hahaha!
Истината е, че феталната морфология си е и важна - подробно да се огледат всички органи на бебчето.
Така че съчетаваш полезното с мноооого приятното  Wink!

# 118
  • Мнения: 175
Аз също съм ходила. Прегледа беше приятен, заведох и бъдещия татко. Показваха ни всичко и ни обясняваха подробно - пъпна връв, краченца, ръчички - направи ни снимки и клипчета които и сега ме размазват като ги гледам. В прегледа няма нищо страшно. А ако случайно се открие нещо може да му се помогне на бебенцето, имаше такива случай и след намеса сега всичките са наред  Hug Пожелавам успех и отиди с намерение да се забавляваш и ако има нещо питай - те ще ти казват.

и ние така, много беше готино   Peace

# 119
  • Мнения: 321
Ходихме  Simple Smile
много е хубаво да видиш това малко създание в неговата си серда колко добре се чувства  Wink
а таткото веднага реши на кой прилича малката  Laughing

и няма нищо страшно...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт