Как да напълнея здравословно...и в гърдите?

  • 59 095
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
Чувала съм че магданоз в "промишлени" количества помага, но според мен си е чиста измислица!  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 388
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Това за мен е пълна лудост, да се тъпчеш с хормони, за да ти увеличат гърдите.
Да не говорим, че има и жени при които не действат противозачатъчните в тази насока.
От ползвалите специално Ясмин покачено тегло не съм видяла, значи и ОгОлемени гърди няма.

# 17
  • Мнения: 1 081
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Това за мен е пълна лудост, да се тъпчеш с хормони, за да ти увеличат гърдите.
Да не говорим, че има и жени при които не действат противозачатъчните в тази насока.
От ползвалите специално Ясмин покачено тегло не съм видяла, значи и ОгОлемени гърди няма.


Да не говорим, че спомагат и за растежа на космите, де що има с изключение на тези на главата  Mr. Green

Сега се сетих за един сигурен начин, но не знам до колко е здравословен  newsm78  ,  а именно БрЕмЕнност   Laughing

# 18
  • Мнения: 1 447
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Това за мен е пълна лудост, да се тъпчеш с хормони, за да ти увеличат гърдите.
Да не говорим, че има и жени при които не действат противозачатъчните в тази насока.
От ползвалите специално Ясмин покачено тегло не съм видяла, значи и ОгОлемени гърди няма.


Да не говорим, че спомагат и за растежа на космите, де що има с изключение на тези на главата  Mr. Green

Сега се сетих за един сигурен начин, но не знам до колко е здравословен  newsm78  ,  а именно БрЕмЕнност   Laughing
То бременност е добра идея,но после отново се губят.

# 19
  • Мнения: 2 448
Няма такива филми, да се качва и сваля по поръчка. То, ако беше така, естетичните хирурзи щяха да умрат от глад.  Wink
Колко си мислиш, че ще качиш от соя или боза?  Whistling

А за фитнеса, топи ги много. Никак не е удачен за уголемяване.  Naughty Само мъжете качват на гърди от вдигане на тежести, ама при тях е мускул.  Tired

# 20
# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 880
като напълнееш цялата ще се отрази и на гърдите ти. при себе си поне съм го забелязала, като слабея първи отслабват гърдите ми и като качвам последни качват те, но това е..факт...
миналото лято бях доста неприятно слаба за ръста и фигурата си и зимата наблегнах повечко на тестените изделия и вместо черен хляб почнах да хапвам бял, да закусвам най-вече, да се старая да хапвам по 4-5 пъти на ден по нещо, дори да не е много като количество, но редовно и резултата е много добър. ако обичаш жълти сирена много помагат, защото са високомаслени, на мен те са ми голяма любов и много ми помогнаха да трупна така желаните кг... 4 кг отгоре на миналото съм това лято и бюста ми изглежда много по-добре Wink
успех!

п.п. ако ти липсва апетит можеш да взимаш пчелно млечице, много помага! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Това с бозата и противозачатъчните не помага.  Хапчетата ги пих по предназначение, но уви качих само на дупе и бедра.
Сега съм бременна и съм като фолкпевица - от всякъде преливат цици Joy

# 24
  • Мнения: 983
Това с бозата и противозачатъчните не помага.  Хапчетата ги пих по предназначение, но уви качих само на дупе и бедра.
Сега съм бременна и съм като фолкпевица - от всякъде преливат цици Joy

На мен този вариант не ми върши работа Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 336
Доколкото разбрах искаш да напълнееш цялата, не само в гърдите. Ами яж тогава бе момиче  feeding  Laughing Естествено здравословни, но калорични храни: червено месо, пълномаслено мляко, яйца, ядки.

# 26
  • Мнения: 3 830
И аз имам същия проблем в момента.
От 49 килограма паднах на 43 и гърдите ми се стопиха. Бяха закръглени и едри, а сега са едни.... ooooh!

# 27
  • Мнения: 374
чакайте да ви разсмея малко с "2 метода за увеличаване на гърдите" за които се сетих докато четях темичката  Simple Smile
първият сигурно сте го чували от телевизията- като пратиш няколко лева чрез sms ти се изпраща рингтон, който ако си пускаш редовно ще спомогне за това гърдите ти да увеличат размера си  Joy
втория метод ми го каза една съученичка навремето, според която има супер ефект без да счита като фактор това, че тогава точно сме били във възраст в която тялото ни се е развивало и оформяло.та...тя каза, че си слага гърдата в някакъв съд и....  Sick ......започва да върти съда наляво- надясно  smile3532

# 28
  • Мнения: 375
Сега като се замисля се сещам за рекламата на кафе Нова Бразилия ..... там на съседката и хвръкна копчето, и то само от няколко глътки кафе  Joy

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Сега като се замисля се сещам за рекламата на кафе Нова Бразилия ..... там на съседката и хвръкна копчето, и то само от няколко глътки кафе  Joy
  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy МИ аз да ти кажа мойта рецепта-  feeding. Качих 12 килограма, и сега гърдите ми са повече от огромни, щото корема ми ги повдига  Joy Joy Joy Joy Joy шегичка

Общи условия

Активация на акаунт