Станах свидетел на нещо ужасно!

  • 10 557
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Каквито едните (шофьорите), такива и другите (пешеходците). Всеки се надява да му се размине.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Жал ми е за шофьора. Да пресечеш там е избор. Изборът е смърт. Никакъв неработещ подлез не може да е причината да се метнеш да пресичаш! Да се оправя жената и дано и узрее главата!

# 17
  • Мнения: 2 563
Жал ми е за шофьора. Да пресечеш там е избор. Изборът е смърт. Никакъв неработещ подлез не може да е причината да се метнеш да пресичаш! Да се оправя жената и дано и узрее главата!

Няма вина момчето, наистина. Дано не го съдят и тормозят.

# 18
  • Мнения: 6 620
За съжаление момчето вече е наказано за цял живот .Ще е абсурдно да го осъдят след "справедливата " присъда ,която получи Ставински.

# 19
  • Мнения: 1 840
И аз видях катастрофата. Чудехме се от какво ли е счупено предното стъкло, а то ето какво било. В момента, в който минахме, медицинският екип се опитваше да помогне на пострадалата (едва сега разбрах, че е жена), която лежеше окървавена на платното. Много се разстроих.  Sad Аз и без това си имам фобия от катастрофи, а пък като видя нещо такова... Много ми стана мъчно за всички участници в произшествието. Да пази Господ!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 825
Ужасно! Много ми е жал и за двамата. Откакто станах шофьор разбрах колко е отговорно да си пешеходец и внимавам дори повече като такава. На всекиго може да се случи и за съжаление, не във всички случаи може да се реагира. Дано момчето да съумее да превъзмогне трагедията.

# 21
  • Мнения: 804
Дори и с риск да прозвуча гадно - повече ми е жал за момчето (шофьора). Трябва да си или самоубиец или най-безотговорното и не мислещо същество за да направиш такова нещо. Естествено, жалко за жената. Дано да я спасят. Ама те и бездомните кучета се научиха да пресичат където трябва, а ние (казвам ние пешеходците защото от 5-6 години вече не карам кола в София) сме абсолютни каскадьори. Не знам кой нормален човек би пресичал Цариградско шосе или която и да е подобна комуникация.

# 22
  • Мнения: 1 455
Преди години всеки ден минавах от там и съм се нагледала на катастрофи..Не един двама са намерили смъртта си пресичайки Плиска от горе.Преди година сложиха ограда,но българина винаги си намира начин...Жалко за жената,но искренно ми стана тъжно за момчето.

# 23
  • Мнения: 411
Егати... TiredМиналата седмица се чудех ако някой подеме подобна тема дали ще има привърженици...
Щото по принцип никой не иска да се нагърбва с тежки неща.Ама ето на...и аз прочетох темата,а след малко мисля да си лягам...Лека ми нощ,нали! Mr. Green
Относно темата и аз мога да кажа "Станах свидетел на нещо ужасно...",но подробности не бих описвала...нито сега ,нито по-късно.Специално свидетел на катастрофа не съм ставала и дано никога не бъда  Praynig
Жалко за момичето и горко за момчето... Tired

# 24
  • Мнения: 1 234
Олеле,това е нещо ужасно.Не съм чула по новините.Просто акъла ми не го побира-защо ще и хрумне да пресича от там...?От провинцията съм,да,няма никъде такова нещо като Цариградско шосе ( и подобните на него,също токова опасни) ,освен в София,и аз съм се омотавала къде да пресичам като ми се наложи да живея в София,тука подлези няма,ама то се вижда-коли,коли и карат с над 100 км/ч. Защо така тая жена от там...,дано не е починала.....Но това момче,то е най-пострадало май-да не е виновно,че точно неговата кола я е блъснала.Горкото момче,Господ да му помага,дано не се осакати за цял живот психически или системата да го осакати с някоя присъда...

# 25
  • Мнения: 479
Станах свидетел на 2 катастрофи. И за двете аз викнах бърза помощ и полиция (боже три пъти обърках номера) направо треперех от шока. И в двата случая става въпрос за мотористи.
Първия стоя аз на тротоара на сравнително малка уличка с две платна и чакам колите да минат за да пресека виждам се задава мотор с голяма скорост и от улицата срещу мен на заден излиза кола почнах да викам да махам, но .... мотора се удари и почна едно премятане удряне ох... на метър два от мен, май не уживя  Sad
Втората на булеварда на ВСИ там най-редовно в събота и неделя се правят състезания с мотори. Карат на задна гума, предна, прави и др. такива глупости. Аз седя с малката ми племенница (на 3г.) и сина ми и  пием кафе на тротоара. Един с бясна скорост се приближава и пред нас вдига мотора и ... се преобръща. Тоя тъпак искара луд късмет направи няколко кълбета само, а мотора продължи да се сурка по асфалта и вече не видях къде се удари, но се чу ужасно бумм.
До днес ги помня и като чуя мотор как набира скорост си запушвам ушите.

# 26
  • Мнения: 2 407
И аз я видях, найстина мисля ,че шофиора не е виновен. И на мен ми е мъчно за момчето.Направо се чудя как още някой си позволяа да пресича от там.Пълен абсурд.До колкото знам ако се пресича на цариградско,шофиора не се наказва.Там е абсолютно забранено пресичането.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
РЕНИ по абсолютно достоверна информация от Пирогов преди минути, жената все още е жива  Peace Докога обаче лекарите въобще не бяха склонни да правят прогнози.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ по абсолютно достоверна информация от Пирогов преди минути, жената все още е жива  Peace Докога обаче лекарите въобще не бяха склонни да правят прогнози.
Praynig

# 29
  • софия
  • Мнения: 2 140
Така ли се пресича на ,,Цариградско шосе''? ooooh!Горкото момче(шофьорът),дано да се съвземе по-бързо!

Общи условия

Активация на акаунт