Имиграция в България

  • 1 574
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз мисля , че основният ни проблем  е отвътре- с една дума -циганите!
Peace

# 16
  • Мнения: 2 386
Колко турци има в България?

# 17
  • Мнения: 7 418
Тогава за първи път разбрах, колко дашна е Българската държава.
  За кой дашна ,за кой - не.....Явно е дашна доста избирателно. Laughing
   Peace


    Любопитно-шокиращо............. #Crazy
    Последни години страшно много хора са си купили (не се шегувам  Naughty ) БГ гражданство за да си пътуват свободно из ЕС.Невероятно голям брой от тях никога даже и не са стъпвали в България!
   Вярвате или не,това е факт!Факт,на който държавата си затваря очите!
   А защо ли??? Shocked Shocked Shocked
   
   Такива хорица броят ли се за Имигранти? newsm78

# 18
  • Мнения: 212
Колко турци има в България?
Много. И цигани има много. Колкото ти душа иска. Има райони в които просто няма българи. И не се говори български език. И няма църква. Само джамия.... Ако попаднеш в едно такова село никога няма да ти мине през ум че си в България ако предварително не знаеш че си в България...

# 19
  • Мнения: 2 386
Ама колко? Всеки знае, че са много..

# 20
  • Мнения: 11 747
Май за друго се заговори - етническите турци са граждани на РБ, не са имигранти...
Тези, дето си купуват гражданство, май са обичайно руснаци и подобни.
Проблема с имигрантите са от тези, които не говорят никакъв език, няма какво да работят, спят по улиците, живеят от помощи, евентуално крадът, занимават се с нередовна търговия и прочие. Действително за БГ това не е проблем, за момента, но вероятно предстои. От няколко години Атина е окопирана от пакистанци, които спят по улиците на всяка крачка и определено са очеваден проблем. Скоро това ще сполети и София, струва ми се. Като екстра от европейското членство.

Общи условия

Активация на акаунт