Деца с увреден слух - 4

  • 29 484
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
               Момичета, пак съм аз. Извинете за отклонението, но много ме е страх. Предишните дни Венци имаше висока температура, но нито за секунда не е лежал, напротив, беше много деен, дори правеше бели. Днес няма никаква, но е отпуснат, като се събуди, не искаше да става от леглото, после седя само в люлката, и най-накрая в три вече беше заспал. Лекувала съм го с Нурофен и Панадол. Дали с вашите деца сте имали подобни случаи? Той досега никога не е боледувал толкова сериозно, никога не е полягвал през деня, освен когато спи...Моля за съвет и много ви благодаря.

# 16
  • Мнения: 34
pozor Вики беше болен две седмици. Започна с хремичка. Давах му витамини и имуностимулатори. На третия ден вдигна температура. Три нощи ми вдигаше до 39.6 , като през деня беше около 37,5-38. На четвъртия ден температурата спадна, но започна много да кашля. Заведох на лекар-пневмония. Десет дни пи антибиотик. Сега да не казвам голяма дума ама уж е здрав. Ти пишеш че лекуваш Венци с Панадол и Нурофен, ама не разбрах дали си го носила на лекар. Ако не си, мисля че трябва да отидете. При нас в Силистра цял месец има вирусна пневмония по всички ясли и градини. Половината ми познати деца бяха болни. Дано при вас да не е това Praynig

# 17
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Повечето деца при темп. са дейни, това добре. Но казваш , че после му се променило поведението, да не се е леко обезводнил. По - добре на лекар да го заведеш. Кашля ли, има ли сополи? по принцип нищо повече не пишеш, че му е, освен температурата.

# 18
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
         Съжалявам, Бубице и Даци, наистина звучи много неясно. Когато имаше много висока температура, дойде лекаря, каза, че при много негови пациентчета имало такива симптоми, което бил вид вирус. Той ни определи т.нар. "симптоматично лечение" с Панадол и Нурофен. Веднъж му давах и Хексалгин, но това предизвика повръщане и не повторих. Давах и Муколизин, и малки ампули витамин "С". Температура вече няма, вчера, след като се събуди следобед, беше пълен със сили, игра, но пак не искаше нищо да яде. Пие вода и сок, но малко. Не отказва единствено млякото си, на практика само него е ял. Кашлицата му поотминава, носа тече отвреме - навреме.
          Днес ще го заведем на празника на градината, дано това го оживи.
          Може би страшното мина, аз вчера бях много уплашена и веднага ви потърсих. Благодаря ви!  bouquet

# 19
  • Враца
  • Мнения: 871
Гале... нали знаеш ,как една седмица се борихме със Т..даже и до гърч стигнахме...гадни са тези вируси...
Ние сме от 2 до 10 август на Камчия...Препоръчаха ми като спокойно място..защото миналата година на Сл.Бряг беше толкова претъпкано и шумно..че мен ме беше хванала параноята,а пък  за Криси на плажа без имплант..представяте си...  ooooh! затова сега тук ще пробвам...казаха малко дивичко..но точно това искам...
Лони...малко остана...стискам палци...  Hug
Някой има ли новини от Петя...толкова отдавна не е писала...Яни как е?..  newsm78
gyulcem  ...бъди много силна и смела..всичко ще бъде ОК...не се тревожи..   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте всички,
първо честит рожден ден на Марти със закъснение, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО, МНОГО КЪСМЕТЛИЯ.
 newsm59
Днес беше тържеството в яслата  bigdance2, беше хубаво и весело. Калината не спря да тича и да се обяснява и нито за миг не се смути от това че има много хора и си каза стихотворението  Hands Clap
Има си и диплома за завършено ранно образование Joy Joy Joy.
Марги, в седмичната тема гледах снимките на Криси - да ти е жив и здрав направо е страхотен пу, пу.
И аз често се сещам за Петя и Яни, надявам се че щом не пише значи всичко е о.к. Praynig
Хубава седмица на всички Hug

# 21
  • Враца
  • Мнения: 871
Ето пускам и тук снимките...повечето не влизат в седмичната тема..ние все нямаме време...  Wink КРИСИ

# 22
  • Мнения: 239
Марги много е хубав Криси  да ви е жив и здрав и много много да ви радва.И аз имам снимки за показване ама нали съм на Вие с технологиите не мога и немога.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 871
Благодаря зя хубавите думи...той за мама си е най-красивото гарванче..  Марти...кажи какво те затруднява..ще помагаме..лесно е...  Peace

# 24
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
                Марги, страшно дете! Най ми хареса снимката след тази, на която е нарисувал къщичка. Подозирам, че нещо си го обидила и за това е с такова особено мнение Laughing. А иначе най-любезно те каня у нас, може и с него, ще ги пуснем да безчинстват из апартамента, а ти ще ми покажеш тези "лесни" Mr. Green неща.

                Р.S. Венци вече е почти добре, за разлика от Калина не взе никакво участие на тържеството. Благодаря на всички за подкрепата   bouquet!

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 00:34 от pozor

# 25
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
          Еньовден бил имен ден и на Яна. Да ни е жива и здрава нашата Яна!

# 26
  • Мнения: 239
Честит имен ден на всички именници да са живи и здрави   bouquet

# 27
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
        Илонка, честит празник и на Йоанчо! Много думички и много нови емоции, нали скоро ще е горд батко! А на теб - много спокойствие и никакви болки, а пък и да поспиваш повече няма да е излишно Hug Hug Hug!

# 28
  • Мнения: 239

Днес е операцията на малкия Реджеб  на Гюлчем дано всичко мине нормално и малкия се възстанови много бързо.Стискаме им палци Peace.Ако някой има информация за тях нека да пише. Praynig

# 29
  • Мнения: 2 543
Дано всичко е наред с малчо на операцията днес! Ще й пиша по-късно един смс на Гюлер да я питам как са. Ако има новини, ще ви пиша.

Благодаря за поздравите за празника вчера. Баткото е добре, но вече е поуморен от заниманията с разните му там специалисти и се започна лятната му стачка. Всяко лято е така с него. Милият!
Аз също съм добре, макар вече две да не виждам от жега! В петък най-сетне ще дойдат да ни инсталират климатика, който си купихме миналия петък, така че - има надежда!
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт