В НОЕМВРИйското тумбаче скрила съм аз моето юначе!

  • 9 485
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 011
Розичка, честита ти мома newsm51
Момичета, досега рових из нета за припознаването на бебето. Ние с таткото нямаме брак, а и не мислим да сключваме.
Навсякъде пише различни неща, а не знам кое е вярно newsm78 Не бих искала да запишат бебо с моите имена и после да ги сменяме.
Честит младеж на Нанунана

# 226
  • Мнения: 611
Roзииии честита ти госпожичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще има да връзваш панделки и да купуваш рокли , че чак като мен може и да намразиш розовото Mr. Green

# 227
  • Мнения: 7
Нанунана честито ти мъжле,мила!   bouquet

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро мамчета.

Розичка честити ти панделки stork-girl Нанунана - честит ти мъж.  stork-boy

Ели-сигурна ли си че връщаш пари от болничните?Няма начин през същия месец на изплащане на болничния НОИ да е констатирал грешка  и веднага да ти ги удържат от фирмата.Тая работа е доста странна newsm78. Да нямаш други някакви удръжки от фирмата. Питай  и като даваш пари ВИНАГИ искай документ за това.

iveto_11- знам, че в такива случай  таткото разпознава детето си, и слагаш неговото име.Така съм чувала.

# 229
  • Мнения: 398
Добро утро кореми.
Честита госпожица на Рози  smile3501
Питах днес и обяснявам.Нашата фирма ( Българска Армия ) превежда парите за текущия месец, т.е. на 20.06 ми превеждат заплата за 06 месец.Аз нося болничния след 20 -то число и фактически ми превеждат парите за тези дни м/у 20 и датата, на която съм занесла болничния.И после си взимат тези парички.Общо взето го разбрах, но не знам дали го обясних правилно.НОИ нямат никаква връзка.
Тофифи  Hug Само свирни и отиваме за кифли.
Майче кога ще излязат резултатите?

# 230
  • София
  • Мнения: 210
 Розичка, честити розови гащи. newsm06

# 231
  • Мнения: 313
Ели нали сме фрии....няма как ще излизаме пак, и други мамчета нека се присъединят Simple Smile
Честити розови гащички на Розичка!!!

# 232
  • Мнения: 33
Момичета, опитвам се да кача някоя снимкав албумчето, ама нещо не мога да вляза дори.  newsm78

# 233
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте и от мен! Hug
Такъв мързел ме е налегнал тези дни, че даже и в нета не ми се влиза, тая жега направ ме разсипва #Cussing out В офиса нямаме климатик, пуснали сме един вентилатор, ама така ми бие в гърба, че ту го спра, после го пускам, че не се издържа. Затова от другата седмица съм решила да почивам, в жегите няма да ходя на работа Crossing Arms Whistling
Не съм чела новините назад, но стискам палци на когото трябва да се стиска и честити гащи на тези, дето са се разкрили Hug
Хубав, прохладен и спокоен ден на всички ви желая! Hug

# 234
  • Мнения: 33
Аха, бременелският ми мозък се сети да Ви си похваля за вчерашният преглед. Таткото беше на седмото небе, видя на мъжлето ни атрибутите. А до сега не му се вярваше, че ще е мъж newsm44 и като  беше зазяпал с едни такива ококорени очи  Shockedи само разказва на всички, какво е видял на монитора при доки. Бебо расте доста бързо, а тя като ми видя корема как е пораснал за две седмици се хвана за главата, ама като видя великанчето в мен се успокои (на кой ли се е метнало такова голямо, като с баща му не сме най-високите newsm78). Само дето на мен ми изписа малко лекарства, че ме тормози едно бяло течение. Ама ще го преборя с полижинакс  box

# 235
  • Мнения: 8 701
Честито на Темичка и Нануна за момченцата, Розичка браво и на теб за момата. Като чуя такива положителни новини и ми се повишава настроението за целия ден. Hug

Ели, ясно за отдържаните пари, предварително ви изплащат заплатите и ако има болнични, правят корекции на другия месец.Ама ние нали работим в частни фирми, винаги получаваме заплати следкато месеца е минал и затова не се сетихме за този случай. Simple Smile

Майче, какво стана с твоите резултати, до кога да стискаме палци?

# 236
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен!
Всеки ден ми се втърдява корем и почна да прорязва до пъпчето, една позната ми  каза че това са контракции....много се изплаших. Утре съм на доктор и ще я попитам.

# 237
  • Мнения: 18
Добро утро и от мен.
Най- накрая ви изчетох, много сте бързи.
Честито на рожденничката и на булката -много здраве ,любов и прекрасни бебчета през ноември.
Розичка -почивай повече ,работата няма да избяга.
Честити розови и сини гащи smile3501 newsm51 smile3525
Днес си взех резултатите отБХС  , но доки го няма чак вдруги ден  ще мога да говоря с него ,в лабораторията казаха че са добри , ама пусто претиснение.Моля ви помагайте ако някой е в час
Вашият риск е1 от 1082
Възрастов риск 1 от 523
Другите показатели са в нормите -това го разбрах
Успешен ден на всички  Hug

# 238
  • Мнения: 916
Ето ме и мен  Hug

Вчера не ви четох, че не бях на работа, тъй като тук беше официален празник  Mr. Green В замяна на това си направихме страхотна разходка с таткото около едно езеро, сума време се мотахме и накрая като се прибрах, бях изгоряла на тениска като колхозник  Mr. Green

Браво на всички за хубавите новини и новопоказалите се гащи. Мъжкият отбор обаче още води в класацията  Laughing

Ели, внимавай с тези контракции, бре душа. А и Розичка като мен кандидат за тиквен медал от фирмата  Mr. Green В четвъртък, като пак почнаха тези контракции след като останах до по-късно в офиса, така съм се мразила, рев, рев и само си обещавам, че никога вече няма така да правя  Mr. Green Не бих могла да си простя ако нещо стане с бебо заради моя работохолизъм...

Мая,кога излизат резултатите?

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 77
vita- утре или в четвъртък.

Общи условия

Активация на акаунт