отслабване с обръч?

  • 17 659
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Аз също знам,че е по-добре да бъде тежък обръча,дървен или друг ,както казваш..По междудругото къде се продават обръчи,в детските магазини ли?

И като намериш да кажеш откъде...ей Wink

Ми моят е пластмасов, но е пълен с някаква течност и доста тежи.
Купен е от детски магаzин.

Не се сгъва (бтв такъв сгъваем дори не съм виждала  Rolling Eyes)
Да,точно такъв ще се опитам да потърся,щото пластмасов имам ,но не става много е лек.В краен случай предполагам,че става и с дървен.

# 16
  • Мнения: 3 537
Lilly
Цитат
И като намериш да кажеш откъде...ей Wink
Оки,няма проблем WinkДаже незнам ,може би имах дървен при нишите от детските ми години,трябва да се поразтърся като отида .В краен случай ще си купим,да разкараме коремчето и най-вече паласките,че моите са класика в жанра Mr. Green

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен ми се струва, че и с пластмасов обръч има ефект, защото хич не е лесна работа да се върти.

# 18
  • Мнения: 2 673
в Пловдив от къде да го купя този с течността? детски магазин,ама кой?за да спестя голямо обикаляне.... Wink

Последна редакция: пн, 13 юни 2005, 00:33 от mmoiri

# 19
  • Мнения: 500
Да се похваля и аз- с обръч и то пласмасов си влязох във форма, но поне 40 мин го въртях на ден и то всеки ден, че по някога и 2 пъти. Искам обаче да си взема дървен, някой може ли да ми каже от къде ги има?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 956

.... но ми се виждат малки (с малка обиколка).



Както е казало радио Ереван - "Не разваляйте хубавата жена" Laughing Laughing

Това на майтап

 smile3533

Иначе и аз искам да си взема обръч, но само пластмасови и леки намирам Wink

# 21
  • Мнения: 500
В детските магазини има пластмасови, по 3-4 лв. В ХИТ има дървени- по 15 лв.
Tова къде се намира- вече съм забравила всичко в Сф

# 22
  • София
  • Мнения: 118
Тези пластмасовите не може ли да се напълнят с вода?

# 23
  • Мнения: 3 537
Тези пластмасовите не може ли да се напълнят с вода?
Не съм мислила,но предполагам,че може да се напълнят,но пък трябва да се залепи с нещо здраво така ,че да не изтича водата.

# 24
  • Мнения: 2 047
  В Русия има и с масажорни топчета от вътрешна страна.  #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 39 766
току що купих пластмасов обръч на щерката, но нито тя нито аз се справяме с въртенето Simple Smile едно време ми беше лесно, ама сега изобщо Simple Smile

# 26
Ei az sam na 17 samo,ama mi e super qko da vlizam v tozi forum i da si 4eta..ima mn polezni ne6tica..i az se borq s kilcata..do sega ne misleh,4e obry4ite mogat da imat efekt,no sled toku 6to pro4etenoto-po4vam Wink i az: "Barabar Petko s myjete"  Joy ma dano se polu4i dee..taa iskah samo da vi dam ideika:napylnete obry4ite s oriz moqt go napylnih i sym mnogo dovolna..nakarah tate da se pogriji da ne vzeme da se razglobi dokato go vyrtq i toi go zakova s edno piron4e,posle malko po debelo tikso i e v boina gotovnost..ot utre po4vam

# 27
  • Мнения: 2 952
Има обръ4и с  едни такива като шипове  гумени от вътрешната страна в  магазините за фитнес ...хубави са , не за  отслабване а  за стягане на талиата и ханша и  се полу4ава ...ако  си  забравила да въртиш ...ще се  подсетиш като по4неш....по 15 мин на ден. и ще се изненадаш колко е  хубаво , само после да не идеш да се наядеш с торта  Grinning

# 28
  • Мнения: 369
Обръчът ми, обаче, е тежък и ми прави страхотен масаж докато го въртя. (има някаква вода ли вътре, не zнам).

От къде си купи тоzи обръч, от Германия ли? Аz си търся такъв тежък обръч, но тук не съм виждала никъде. В Kaufhof има, но от теzи леките само.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 614
ako ne s oriz moje da se napylni s pqsyk,teji pove4e i ne struva pari  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт