Кое се заменя по-рано - сутрешното или вечерното млечно хранене?

  • 2 120
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
Още не съм заменила двете млечни хранения и смятам да не го правя, докато синът ми не покаже признаци, че не са му достатъчни.
Зърнено-млечна каша давам следобед, на обяд яде манджа. В промеждутъците сурови плодове и зеленчуци.
И все пак, ако реша да заменя, бих заменила закуската. Според мен вечер трябва да се приема по-лека храна. Детето така спи по-спокойно.
Споделям това мнение и практикувам точно така в момента...
 Всъщност преди месец пиеше рано сутрин АМ и към 10 започнах да му давам друга закуска , после обяд към 14.00..
 Но явно не огладнява достатъчно на обяд -и започна да се храни доста по- трудно, затова останахме пак само на АМ сутрин

# 16
  • Мнения: 764
КаtiABV,
по препоръка на педито аз замених сутрешното АМ с друг вид закуска малко преди синът ми да навърши годинка. Вечерното АМ ще го държа докато той не го откаже.
И аз като теб, нямах намерение да давам две вечери, но детето се оказа, че има други намерения. Само АМ не му стига - събуждаше се рано сутрин с истеричен рев и озверял от глад. Така че сега като се приберем от разходка към 19.30-20ч. си изяжда супата, а после преди заспиване - млякото.
Те и децата много не са фенове на попарата, но имат нужда от сирене и от малко масълце, така че, ако не му правиш попара, слагай малко сиренце в другата закуска, която му приготвяш.

# 17
  • Мнения: 1 477
Първо се заменя сутрешното АМ.Аз го спрях преди седмица.Просто спря да се буди рано и като стане по-късно направо си закусва  PeaceВечер хапва само АМ.

# 18
  • Мнения: 1 367
Има голямо разнообразие от закуски,щом не искаш да правиш попара.Но наистина гледай в тях да има масло и сиренце.Примери-кус-кус,овесени ядки,грис,АМ с бисквити /е,без масло и сирене,разбира се  Laughing /,може да има някакви готови неща,които да се разтварят в мляко...А вечерното мляко,колкото по-дълго го пие детето,толкова по-добре.Ти си преценяваш дали да даваш две вечери,или само една.

Общи условия

Активация на акаунт