лястовиците са пощурели

  • 12 176
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пък аз имам проблем с два ранобудни гларуса (малки), които стават в 6 за да дойдат на покрива на верандата ми (спалнята гледа натам) и да почнат да се пързалят  и да гонят нещо с клюнове...Няма такова чукане....В 6 сутринта, за Бога!  #Cussing out

купи на малкия прашка и тренирайте Crazy

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сложи снимка на Сашка Васева (може и на Вулева) вместо палшило и проблема ти е решен!  Embarassed

 Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 1 715
Няма такова чукане....
Това ми прозвуча като онова чукане от рекламата на водката. Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 5 622
Сложи снимка на Сашка Васева (може и на Вулева) вместо палшило и проблема ти е решен!  Embarassed

Това предложение към мен ли беше?

Аз тази сутрин станах полудяла, стъпих на пераза на прозореца боса и бясна (и явно много рошава и страшна), защото като размахах ръка, избягаха набързо, единия даже падна в двора (но после явно е намерил изхода)  Laughing

Пък аз имам проблем с два ранобудни гларуса (малки), които стават в 6 за да дойдат на покрива на верандата ми (спалнята гледа натам) и да почнат да се пързалят  и да гонят нещо с клюнове...Няма такова чукане....В 6 сутринта, за Бога!  #Cussing out

купи на малкия прашка и тренирайте Crazy

А, да бе. Не мога такова нещо да направя аз. Обаче ги попържих доста. Сигурно после цял ден ги е сърбял *ъза  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 984
Джерил, П., Дж. Раткинс - Пророчеството "Орион" - изд. "Бард", 2003г. - интересна книжка. Wink

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 22:27 от Мишона

# 20
  • Мнения: 2 401
Мишо, за какво говориш?
Откровено завиждам на Буба, дето мрънка  Simple Smile.
Асе, как ги видя бебетата? Аз не знам какво има в мойте гнезда.

# 21
  • Мнения: 5 622
Откровено завиждам на Буба, дето мрънка  Simple Smile.
Асе, как ги видя бебетата? Аз не знам какво има в мойте гнезда.

Защо ми завиждаш Минзухаркин?

Не пипайте бебетата лястовици, за да не ги изостави майка им!  Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Асе, как ги видя бебетата? Аз не знам какво има в мойте гнезда.
Joy най-напред видях изхвърлените остатъци от черупки по терасата, сглобих половинките и излезнаха 4 бр.  Laughing следващия етап беше тихичкото чуруликане и писукане на бебетата, сега вече си показват малките главички навън и чакат храна от мама и тати  Grinning Joy Много си ме кефят, вече трета година са при нас  Hug Имам две гнезда по къщата, но второто няма как да го наблюдавам.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Джерил, П., Дж. Раткинс - Проромеството "Орион" - изд. "Бард", 2003г. - интресена книжка. Wink

кажи де PraynigКъде да я търся сега Twisted Evil
плиййййййййййййз Hug

Бубе,това за бебетата не го знаех Peace

# 24
  • Мнения: 5 622
Знам, че лястовичето глездо носи щастие на дома, на който е направено. И не бива да се разрушават. Като си направят дом, те си го ползват дълги години. Хубави са лястовиците, харесвам ги!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Откровено завиждам на Буба, дето мрънка  Simple Smile.
Асе, как ги видя бебетата? Аз не знам какво има в мойте гнезда.

Защо ми завиждаш Минзухаркин?

Не пипайте бебетата лястовици, за да не ги изостави майка им!  Hug
Да, знам. Никога не съм ги докосвала,няма и да го направя Hug Лястовичките са символ на семейното щастлие, за това винаги живеят по двойки. Загине ли единия, умира и другия. И аз ги харесвам, чакам си ги с нетърпение на пролет  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 5 622

Бубе,това за бебетата не го знаех Peace

Много обичам животните (всякакви твари) и мога да кажа,ч е знам доста неща за фауната  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 401
Бубке, крясъците на гларусите винаги са били райска музика за мен. Ама това сигурно щото не живея на морето.
Под едно от мойте гнезда видях черупка с жълтък.. и ми стана доста криво..
И да се оплача, моя младеж (сина) веднъж решил да разруши едно  гнездо, беше го направил наполовина, мислех, че пилетата ще избягат безвъзвратно, но те си го достроиха и си живеят мирно и тихо.

# 28
  • Мнения: 984
Оправих си текста, извинете, гледам мач и пиша... Embarassed
Книгата е "проучване" на Патрик Джерил относно събитията от "хороскопа на Дендера" /египетска плочка с йероглифи, описваща обръщането на полюсите на Земята и причините за това събитие/.
Според древните в първите моменти от пришествието поведението на птиците е било подобно на описаното от Лавендер.
Странно, нали?

Приемете постинга ми с хумор.

# 29
  • Мнения: 5 622
Бубке, крясъците на гларусите винаги са били райска музика за мен. Ама това сигурно щото не живея на морето.


100% е затова  Grinning Не че не ги харесвам, нямам против тях, но лошо акат на колите, прицелват се доста успешно и на прозорците и пързалката на детето в двора  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт