В Канада лятото дойде, хайде всички на море! -27

  • 18 776
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Моята главица роди идея да правя салата с кус кус, в момента го сварих и е в промишлени количества, или поне на мен така ми изглежда, ама знам ли пред тълпата може и миниатюрно да се стори. Laughing Само не знам как ще го донесем  newsm78, че и в метрото ще го лангъркаме, пък ако и таткото не идва, хептен ще е мазало  Laughing Също исках да направя и един пастет от моркови, но вече сложих мъника да спи и не ми се бръмчи с робота, тъй че ако има време утре сутринта ще го сътворя.
Иначе аз предпочитам срещата да е в метрото, понеже никога не сме били в този парк и ми е абсолютно непознат. Ще може ли да направим срещата в метрото нещо като интервал, да не е точно в 10,30 ами примерно от 10,20 до 10,40 - та поне да има малко прозорец за закъсняващите?

# 226
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ще може ли да направим срещата в метрото нещо като интервал, да не е точно в 10,30 ами примерно от 10,20 до 10,40 - та поне да има малко прозорец за закъсняващите?
Хи хи аз чакам обичайно 15 минути - на 15-тата съм издивяла и яхвам метлата Simple Smile

# 227
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Тогаз от 10,30 до 10,45  Wink Laughing afwitch

# 228
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Май няма да сварим за 10.30 ч, ако бебо реши да яде по това време, както в последно време става. Масите около детската площадка са добро място за сбирка според мен. Това с бг знаменцето е добра идея за ориентир  Grinning

# 229
  • Canada
  • Мнения: 231
Възнамерявам да съм с Раян в/пред метрото /отгоре де,  Laughing не пред влака Mr. Green/ в 10.30 и поне до 10.45. Само да не ми мине котка път, че нещо напоследък съм започнала да закъснявам за срещи.
TarikMom, докато не дойдеш няма да тръгна, обещавам! Simple Smile
Lady_Cherie, изпрати ли ти някой тел. си номер? Сега ще ти пусна моя.
Мога да взема канадско знаменце на клечка, да го развеем до българското. Simple Smile
Не се вманиачавайте в манджите, по-важното е да се видим. Hug

# 230
  • Мнения: 5 713
Чак сега се включвам, но не успях по- рано. Аз ще нося месо за барбекюто. И салатка ще направя. Simple Smile
До утре на метрото.

# 231
  • Мнения: 5 713
Момичета, нали ще вземете по някоя друга чиния и вилица, че с тая моя салата... Притесних се посред нощите в какво ще я слагаме.  Joy

# 232
  • Мнения: 919
Момичета, мерси за пожеланията. Мисля че има още доста време въпреки че уж главата е долу вече..  почти всичко по списъка ми е набавено и подредено, снощи пробвахме и басейна, мисля тези дни да пусна още няколко пранета и съм готова.
 
escorial, и на мен би ми било интересно да прочета за други майчета решили да раждат с акушерки, за съжаление не съм срещала никой друг в чужбинският форум с подобни идеи.

tinaros, стискам палци да си намериш акушерка Peace

# 233
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Добро утро
MrsK, да, пратиха ми Simple Smile
Благодаря и на теб!
Ние ще носим тутманик/милинки/софиянки или както се нарича.
Гаргамелчо, по лентичката ти виждам, че още малко остава. Желая ти леко и бързо раждане.

# 234
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Чинии чаши вилици лъжици салфетки и покривка съм взела. Правила съм салати и шишчета ще вземеме пътьом и хляб на питки.

# 235
  • Мнения: 319
Тъй като гледам храната май ще стигне за няколкодневен къмпинг Mr. Green Някой ще вземе ли палатки, че ние нямаме Joy Весело да става, айде до после Wink

П.П. Не си забравяйте снимачната техника!!!

# 236
  • Мнения: 34
Гаргамелчо - лентичката наистина е на финала - бебока сигурно стяга вече багажа Simple Smile. Леко раждане и от мен.

Emi w Ottawa - имаме резервация за 10ти август. В момента гледаме обяви за квартири - писах на две агенции за инфо, но нямам никакъв отговор. Ако знаете някой, който да дава квартира и да не държи на препоръките.... Има ли квартали, които е по-добре да се избягват?



# 237
  • Мнения: 319
Много забавно беше днес, Флоранс е капнала от умора, никога не е лудувала така Joy Сега спи като пън  Whistling Аз не снимах много с апарата, на моите снимки са само Раян, Тарик и Маги. Тъй че моля техните майки, да ми дадат скайп, за да пращам снимките  Mr. Green А ще се радвам и аз да се сдобия с общи снимки от тези, които цъкаха повечко Flutter Нашия скайп е svilko_78
Пращайте снимки и не ни жалете Peace Приемам и снимки, на които ни няма  Flutter

# 238
  • Мнения: 5 713
Моята лудетина и тя е капнала, едвам гледа. Като се има предвид, че е станала в 6.30 и не спа спедобед.
Снимките на нашето фото още не съм гледала.
Ето и моя скайп: verri77

# 239
  • Мнения: 557
Здравейте момичета,

Първо да благодаря отново на всички, с които се видяхме днес в парк Angrignion. Беше много приятно!! Wink
Направих една нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315420.0
относно раждането в къщи, понеже гаргамелчо и tinaros казаха, че се интересуват повече от това.
Всички са добре дошли да пишат там, естествено - ще се радвам да споделите и вашето виждане Wink

Ето и нашия skype: kalin_komitski

Общи условия

Активация на акаунт