готови ли сме за летни подвизи

  • 3 019
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Estellia страхотно моми4е си.
А по темата,при нас е лято по4ти постоянно и не се подготвям специално за него,не съм с някакви големи о4аквания,за6тото живеем на ниаколко кра4ки от плажа и ве4е ниаколко пъти го посетих,но ина4е имам мъни4ки планове,но да видим...

Да, снимката е страхотна. Благодаря  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 6 017
Estellia страхотно моми4е си.

И на мен ми хареса  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Естелия гледах те по БТВ новините май беше,горката сто пъти те снимаха,а ти се беше свила...Викам глей ги па тия кво за заснимали голото момиче,но явно оператора си те беше харесал,все в тебе гледаше с камерата. Laughing

# 18
  • Мнения: 6 017
Естелия гледах те по БТВ новините май беше,горката сто пъти те снимаха,а ти се беше свила...Викам глей ги па тия кво за заснимали голото момиче,но явно оператора си те беше харесал,все в тебе гледаше с камерата. Laughing
Eхе...Кога бе?

# 19
  • Мнения: 2 070
Почти ми е готов багажа за родилното да. заредила съм ги - подвиг след подвига.

# 20
  • Мнения: 3 830
Естелия гледах те по БТВ новините май беше,горката сто пъти те снимаха,а ти се беше свила...Викам глей ги па тия кво за заснимали голото момиче,но явно оператора си те беше харесал,все в тебе гледаше с камерата. Laughing

Да, и по тв7 е имало репортаж и по Нова, Диема, разни публикции по вестници Wink

# 21
  • Мнения: 1 212
Нямам никакви планове за лятото .
Първо, че по моему то самото закъсня .
Второ, че се напочивах с детето на няколко пъти миналата година .... тази ще "почина" от почивки  Mr. Green
Дай боже да е топло / не много горещо лято /  Peace , в края на което да изляза от редиците на майчинството и безделието  Wink

# 22
  • Мнения: 604
Разбира се че съм готова от вчера ходя на плаж
и от седмица съм на диетка!
Ако това не е подвиг здраве му кажи!

Естелиа-страхотна си newsm10
и фотографиите много ми допадат

# 23
  • Мнения: 3 830
Разбира се че съм готова от вчера ходя на плаж
и от седмица съм на диетка!
Ако това не е подвиг здраве му кажи!

Естелиа-страхотна си newsm10
и фотографиите много ми допадат

Благодаря, LUIZA2001, както и на L0VEbouquet Hug

# 24
  • Мнения: 17 546
...................
Аз имах различни планове за море , концерти , почивка ..Ха да видим..
А вие ?
Аз ги осъществих! Изпратих най-дългия ден на плажа и посрещнах най-бързо дошлото утро пак там... Изненади... имаше! Wink

# 25
  • Мнения: 435
Аз не искам да планирам почивки, защото все се намира някой или нещо да ги провали.
Крада си мигове, когато и както мога.

# 26
  • Мнения: 3 830
Аз не искам да планирам почивки, защото все се намира някой или нещо да ги провали.
Крада си мигове, когато и както мога.

Много добре казано!  bouquet Flutter

# 27
  • Мнения: 2 386
Пълня куфарите, да.  Simple Smile

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
изобщо не се готвя за подвизи през лятото. мразя го този сезон с всичките му екстри - слънце, толини:( за мен цял подвиг ще е ако отцелея в горещините и ремонта, който ни очаква август месец Tired

Общи условия

Активация на акаунт