"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 16

  • 16 592
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Добро утро,
хайде на кафетоооооооооооооооо.



Нова седмица нови минуси.
Аз чакам МЦ и съм подута яко, че и солено ядох вчера и минуса е само 200 гр., но все пак е нещо. Важното е че на см. не съм мръднала. Мисля че ако съм стрикта тази седмица ще спадна на линийката си.
Хубав ден от мен и успешна седмица.

# 16
  • Мнения: 649
Здравейте момичета,

виждам че сте добре поотслабващи, режимни, вталени.
Питче как изкара почивката, разказвай малко за тез дет работят в гадната и мръсна София, поне да понапълнм душичките.

Хаясче радвам се, че си се възстановила и ти и малката.

Фелина, хайде моме стягай се, малко остана и младежа си идва. Предчувствам, че тази седмица ще има земетресение в България  Wink

Джинджи а на теб благодарско за новата темичка. Суперска е както винаги. Я кажи как е в Несебър? Посвикна ли вече?

Боренче а ти как цъфна пред свекито на ден дена?

Хайде сладурки, много  Hug от мен




# 17
  • Мнения: 86
Привет  и от мен, нова по усмихната и слънчева седмица. Хич не ми се работи само за море мисля..... Завиждам благородно разбира се на всички живеши по морето.... Предполагам ,че някой някъде е писал но ако може да дадете едно рамо за черешите, как се ядат и пъпеша? Пожелавам много минуси и да се фръцкате че дойде сезона на голата истина и е време да им съберем очите..  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 118
Tumpi, черешите са по седем броя за лист 1.
Пъпеша - по 80 гр., ако е медена роса /зелените сладките/, а ако е от другите жълто-оранжеви - по 100 гр. от лист 1.
Деси, убаво беше по испанско, но не чак толкоз незабравимо, че да повторя пак на същото място. Бих отишла пак в района, ама някъде по- на юг - към Гранада, чувала съм че е изключително красиво и не трябва да се пропуска.
Иначе поразгледахме насам-натам, в музея на Дали бяхме /мноу продуктивна личност е бил тоя - освен картини със странни ефекти е правил и скулптури, бижута, 3Д холограми, изчанчени декорации и още кво ли не, то и самия той си е бил странен тип и е държал да бъде такъв/
... и там някъв известен строител Гауди, дето построил една катедрала висока 170 м. Тя всъщност и сега се строеше - много странно да видиш некви кули в готически стил и 2-3 огромни крана  Mr. Green
Българи нямаше никакви, или поне там където бяхме. Морето не ми хареса много - доста стръмно става още на метър от брега, много едър пясъка и боцкащ, а е толкоз солено, че ти люти на очите. Иначе плажната ивица е супер уредена, има велосипедни алеи навсякъде, много мотори и мотопеди ползват тея хора. Аутобаните са им огромни. Теренът е доста разчупен и много се строи. Освен наш'те широколистни видове има палми секви големини, а и някои дървета дет сме ги учили нявга по география с плоска корона.
Нас ни мислиха за руснаци, само на едно място ни попитаха кви сме и кат им казахме, те казаха - ааааа Ристо Стоицков - very good man! Very!  Mr. Green
А иначе туристи яко - шваби, англичани и руснаци яко!

# 19
  • Мнения: 649
Питче а ти къде ходи?
Аз съм била към Валенсия и там много ми хареса. Ходихме на плаж на различни места всеки ден. Ходихме и на Бенидорм (това е курорт, който е построен съвсем наскоро и има само ново сгради там)
На Бенидорм е много готсски плажа, както и на Мира Мар. Но водата найстина е отвратително солена. Всичко те щипе , сърби от нея. А недай се боже да се нагълташ с морска водичка, тогава може да пукнеш.

# 20
  • Мнения: 290
Здравейте, мацки!
И аз се доредих да се впиша. Айде да ви сервирам едно по-хард кафенце за след обяда  smile3503

Добре си се завърнала, Питче! Сега като се стегнеш и пак си на линия.
Аз вчера бях на предната линия на фронта, но като наблюдател newsm62 Нали ви казах, че съм се въоръжила да ги  #2gunfire , ама не ми се наложи. Аз мълчах, а мъжо ги  #2gunfire #Sniper Той нали вижда какво става и защитаваше режима, като ЛЪВ. Аз пък специално си обух едни къси гащи, та да се виждат хууууууубаво краката ми и да им давам повод за завист  smile3534 smile3533 Много ми беше кеф! То и на свекито сестра й беше, та тя се опитваше да ме "вкара в правия път", ама... срещна яка опозиция  newsm62 newsm62 Кофтито е, че там има доста дръвчета с черешки и ... се поувлякох, ама.... ще се оправя. Днес естествено няма минуси, даже има малко +, но ...
За сега стига толкова, че се поувлякох.

# 21
  • Мнения: 3 118
Бяхме в Коста Брава - селището беше Калея. То тва е на север близо до френската граница.

оооо Борянче, ха здрасти! Бе хич не им се връзвай на тея, те тъй щи говорят, да те накарат да почнеш да се съмняваш в себе си! Ай шъ им се незнае!

# 22
  • Мнения: 86
Ех колко хубаво Барселона е супер град... А Гауди е велик освен саграда Фамилия има две много известни къщи няма такива просто...  Много хубаво размечтах се....

# 23
  • Мнения: 3 118
Хехех, да вярно - архитуктор бил Гауди, дет му плащали да направи еди каква си къща, а той кат почнел да експериментирааааа..... докат свършат парите и идвал собственика и се фаща за главата  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 367
Здравейте девойки,
скара ми се мъжа ми - качих 2 кила , развалих работата.
52 броя.
Заради плодове и сладолед.Пууу мноо съм смотана.До сега трябваше да съм 48 кг ама аз ...
Решихме от Техномаркет една скара за месо и зеленчуци и железен режим.
Той е като цербер щото иска и той да свали апък като папам аз няма да стане ха ха ха .
Момичета на някой от мъжете ви Оги правил ли е режим да сподели впечатления.
Май Нанди беше ама тя ни заряза .Дано да е добре и всичко да и е ОК.
Браво на свежарките пътешественички да вкарат малко авантюристичен дух в редиците.
Много гот човек да мръдне да види някоя гоЦка държавица.Питче що не хартиса още 2 седмици хи хи хи ?
Деситкаааа 2 дена и ще си имам мъж.
 Май ще ходим до Гърция за 3 дена ама аз не ги обичам Гърците.На мъжа ми някакъв приятел и жена му от Нова Зеландия щели да бъдат там та да се видели.
После Турция .Се по съседско ще се пътува ама по към септември че не се живей от жега.
Ха ха Борянче ти ще вкарваш шок на родата. Малко да ги разсъниш да има ко да клюкосват после 1 година ха ха хах

# 25
  • Мнения: 290
Добро утро!  smile3507
Айде по кафе и нещо за хапване, че да ни върви деня

Как сте днес, милички? Май тия плодове и жегата на всички ни изиграха номер, ама... ние сме сериозни "Симеоновки" и ще се стегнем  Hug  love001
В това временце как ми се мержелее моренцетоооо, ама още малко и в петък  newsm01  grinning039 Дано  и времето да е за плаж!
Е, Фелинче, като си дойде момчето ще  има мнооооого кекс luvbed и ще свалиш   love001, пък като има  luvbed после ще има  fertilization EFP
Лек и режимен ден!

# 26
  • Мнения: 3 118
Дубрютру и от мен!    sun
мерсалаж, Борянче и за кафету и за закусчицата  Hug
На всички хубав ден, запомнящ се и положителен!

# 27
  • Мнения: 699
Мммммммммммммммммммм, отдалече надуших кафенцето и закуската.
Борянче, мерси.
Добро утро.
Аз вчера уж да хапна 7-8 череши, а то стана 78, но тъй като вчера пристигна МЦ то и днес вече съм 300 гр.  в минус. Ако продължавам все така до неделя ще съм си на това което бях, че и отдолу.
Ама мамка му много обичам череши и не мога да не си хапна едно хубаво, то няма да има много дълго време череши и мисля сега да се наям и после съвсем на 100% режимна.

Фелинче, пиши тия дни повече, че като си дойде мъжлето, няма да можеш да стигнеш до компа. А за килограмите не се притеснявай, ей сега ще ти секне апетита от вълнение и ще се върнеш на 50 кг.

Желая ви прекрасен ден.

# 28
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен мили момичета,

благодарско за кафето и за закусчицата.
Днес се очертава мноооого горещ ден , така че Джинджи (която хептен ни отписа) може да ни покани пак да топнем краченцата  grinning039

# 29
  • Мнения: 367
Добро утрооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на всички Симеоновски девойки.
Тази сутрин първо си направих кафенце за да се включа в компанията .
Друг път първо се мятам да ви прочета и само преглъщам като паток за кафе хи хи ...
Взех си душ облякох си банския иииии на първо четене не е много зле, ама като видях как ми се е впила прашката в сланинките...
Тия плодове направо ме вкараха в беля наистина .Ама 5 кг минус пак много ми личат. Така че все е нещо. Мисля че 4 кг през лятото ще ги сваля със сигурност а зимата на режим че да не станат пак изцепки.Мале ако не се метна сега за една скаричка до Техномаркет. Друго си е да омиришеш въздуха на съседите ха ха ха ...
Явно наистина ще трябва да се постараем в кексааа ....дано верно да сваля кила !!!
Пак ще си крия Д-то под разни шалове май ако не се спра.
Хаясченцеее как няма да пиша бе моя мъж ако не изкара поне 3 часа на ден пред компютъра все едно деня не се е минал.
Аз през тва време яе си цъкам с вас спокооо...Не знам само ако пътуваме нанякъде, че ние обичаме да ходим с колата и да се шляем където ни е кеф и колкото ни е кеф ....
Борянче бебето на зима , не ми се драйфа цяло лято .Първо няколко месеца генерална репетиция и после - стреляме и да видим.  Hug
Леле направо ми се вижда нереално че след 2 дена си е вкъщи момчето. Леле направо се забрайхме , ужас. Сега сеедно ново гадже си имам ха ха ха
Той милия как драпа да си дойде вечеееее, как му е домъчняло и как му се ходи на плаж ....
Десика ако много ти се ходи на море май в Турция излиза мн на далавера - хотелите са ОК и обслужването било перфектно . А тука някви криви сервитьореси мръсни плажове и строителни площатдки.Пълна отврат е . 
Питче , Десика, Джинджи ,Тумпи, Сонриса (къде си )Криси и всички дето потопихте   love001
Хубав ден на всички   love001 от мен .
 

Общи условия

Активация на акаунт