ПЛЕВЕН - 57

  • 12 185
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 898
Ооо,супер,да и е честито на Деси!Да и е живо и здраво момиченцето! Heart Eyes Heart Eyes
Ще имаме какво да празнуваме довечера. Laughing

# 256
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Страхотна новина Peace
ДеЩо честита дъщеричка.  ylinfantДа ви е жива и здрава.  bouquet
Меги имаше същите мерки при нейното раждане Grinning

# 257
  • Мнения: 22 520
О, страхотно )))))

Честито на Деси и малкото бебче, ще очакваме скоро и името и бързо да се прибират и разказва как е минало ))))

# 258
  • Мнения: 1 955
Браво Деси, с гръм и трясък днес  Laughing
Да ти е жива и здрава! Честито и на кака Яна!


Грознице, няма ли да ни уважиш с височайшето си присъствие тази вечер, че само хубавици сме се събрали? Димана на баба й, а Ванката на баща му. Направих ти организацията, не ми благодари  Grinning

# 259
  • Мнения: 22 520
Дикси, да вземеш и на ен да направиш една организация ))))

Аз ще прескочча за малко с госпожицата, колкото за една бира, чче иначче ще ви се надуят главите ако реши да се проявява

# 260
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Деси, честита дъщеричка! Много здраве й желая и да ви носи много радост. Heart Eyes
Довечера ще полеем събитието. Mr. Green

# 261
  • Мнения: 1 955
Аз пък от няколко дни се каня да кажа на Деси, че видях сироп на Хипп, за който питаше и все забравям  ooooh!
Видях го в Лайфа на площад Македония.


Написах го, да не забравя, пък тя ще си го прочете като се прибере  Laughing

# 262
  • Мнения: 262
Дикси, за съжаление не мога да оставя Иван, че баща му има много работа и са го притиснали0 едни срокове. Но мога да мина само да ви се обадя, и да "загрозя" малко компанията. Че иначе покраи "фиеста" само със слънчеви очила ще трябва да се минава.

# 263
  • Мнения: 5 308
Честита още една мома на Деси Simple Smile Да сте живи и здрави и двете,както и цялото семейство,разбира се Simple Smile Снощи си се разхождаше по улиците,а днес бебче Simple Smile Голямо чудо е живота ! Един си отива ,друг идва...
На мен ми е мног далеко да дойда с децата да ви видя,почерете се и заради нас Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 9 898
О,Гице,намини да ни видиш,просто красотата ни е наистина пленителна! Mr. Green
Дикси,имам да те питам нещо тебе,моля те подсети ме,защото е важно,а какъвто съм заплес ще забравя.
Бубка току що изяде 6 големи кайсии Crazy,сутринта изяде две големи праскови,изпива 2л вода дневно...и при това количество има постоянен запек,вече се чудя какво да я правя! Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 1 955
Валенце, не си пиеш редовно Гинкото, май. И него забравяш сигурно  Mr. Green

# 266
  • София
  • Мнения: 9 898
Валенце, не си пиеш редовно Гинкото, май. И него забравяш сигурно  Mr. Green
Моля не се присмивайте на способностите на паметта ми! CrazyВсе пак преди дни навърших цели 29години.Ангел е на 35 и както аз казвам-почти на 40.Аз съм на 29,което си е почти 35 Mr. Green.Гинкото дали ще ми свърши работа?!

# 267
  • Мнения: 169
Честито момиченце на Деси! Да сте живи и здрави  bouquet

# 268
  • Мнения: 5 026
Ейй,супер радостна вест  Grinning
Честита втора девойка, Деси! Много здравичка и късметлийка да е!   bouquet
Ние ще дойдем към 20ч. довечера.

# 269
  • Мнения: 5 652
Слънце, моите съболезнования за баба ти! Бог да я прости!

Какво нещо е живота, един си отива, друг идва.

Честита дъщеричка на ДеЩо! Влиза в живота с купон, дано цял живот да й върви по вода! Да е здрава и щастлива,  да радва мама и тати и да слуша кака!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт