проблем с обиколника

  • 2 022
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 585
Защо просто не го махнеш, сега не е студено.

# 16
  • Мнения: 2 774
Защо просто не го махнеш, сега не е студено.
Не е насочено към мен ,но аз да отговоря  Mr. Green
Обиколника ми върши прекрасна работа-задържа шишетата/с мляко и вода/в креватчето , а и бибата не се търкулва на земята.
Когато го пера ,ми е мъка голяма  ooooh!....по няколко пъти на нощ ставам да търся шишета и биби по пода,след това да ги мия....абе дълга и широка  Tired.
Сега по темата :Вариантите са два/според мен /
1)Правиш рекламация в магазина и вземаш друг с дунапрен /поне си сигурна че няма да имаш същия проблем/
2)Обличаш го с друг плат .

# 17
  • Мнения: 2 849
Най-добре без обиколник .Или както са те посъветвали купи нов или го облечи в още един плат .

# 18
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Защо просто не го махнеш, сега не е студено.

Позволявам си да отговоря също на този въпрос, но малко по-различно. Според мен задължително трябва да подадеш рекламация - имали сте късмет, че на детето ти нищо му няма, но има много реална опастност друго бебе да се задуши. Така че, ако просто го махнеш от твоята кошара, може и да решиш проблема, но няма да предотвратиш някоя беля да се случи на друго семейство.

# 19
  • Мнения: 132
Нашият обиколник е на Бертони и той започна да пуска влакънца  Sad

# 20
  • Мнения: 3 675
Според мен направете рекламация.Не е редно да продават некачествени бебешки стоки, но това е България, тук всичко е възможно. Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Купих на сина ми съвсем обикновен обиколник от квартален магазин (бг е), не е мръднал, а колко дърпане отнася...  Sick ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт