Покривен ФДТ за маза кожа?

  • 2 411
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 840
Може би Matt Lumiere на Шанел.

# 16
  • Мнения: 29
Аз също съм с мазна кожа и даже проблемна. Затова не ползвам фон дьо тен. Ползвам слънцезащитен крем с цвят ето линк http://www.marvistore.com/svr-50-%C3%85cran-teint%C3%85-%C3%92%C … cPath=727_799_800
Смятам, че ми стои много естествено и кожата не ми лъщи. Все пак каквото и да решиш да си вземеш, първо пробвай с тестер.

# 17
  • София
  • Мнения: 31
Пробвай матиращия на Vichy  Wink
Аз съм много доволна и си го купувам вече от много години  Simple Smile
Покривен е и остава много приятно усещане на кожата. Само през най-горещите дни от лятото не слагам под него крем, защото ми идва прекалено.
Друг варинт е на Lumene Mix It Up и той е много хубав, но аз поне много бързо го изхабих и затова не си го взех пак, че ми излиза много по-скъп от Vichy  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 734
(
да кажеш как е, че аз дадох предложението... поне е на достъпна цетна, аз фдт-та за по 50 лв няма как да успея да си позволя.

# 19
  • Мнения: 164
Пробвай матиращия на Vichy  Wink
Аз съм много доволна и си го купувам вече от много години  Simple Smile
Покривен е и остава много приятно усещане на кожата. Само през най-горещите дни от лятото не слагам под него крем, защото ми идва прекалено.
Друг варинт е на Lumene Mix It Up и той е много хубав, но аз поне много бързо го изхабих и затова не си го взех пак, че ми излиза много по-скъп от Vichy  Rolling Eyes


Най-добрият възможен избор-Vichy Aera Teint,прави кожата кадифено гладка и е много лек и икономичен.

# 20
  • Мнения: 434
Аз също съм със смесена кожа,по принцип съм много доволна от Revlon color stay,но сега за летните жеги ми идва доста тежичък.Ще взема и аз да опитам този фон дьо тен на Манхатан,за който говорите. Peace

# 21
  • Мнения: 6 618
Манхатън въобще не ми хареса не се слива добре с кожата и доста си личи.Днес си взех  Revlon color stay и много ми харесва Манхатъна ми идва по-тежък.Слагам светъл коректор на петната и съвсем малко от ФДТ и засиявам Laughing
Взех си и коректор на Манхатън ,който само омазнява и не е никак покривен.

# 22
  • Мнения: 2 175
Аз съм много доволна от Ести Лодер-матиращия заедно с пудрата

Общи условия

Активация на акаунт