Споделете 69

  • 24 709
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 75
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Аз пък се спирам да меля и мърморя, докато не направи това, за което съм го помолила. Получава се, не винаги, ама пак е по-добре от нищо.

# 76
  • Мнения: 4 586
Е, то бях опнал три тела между два срещуположни парапета на терасата.
Не е простирала на облегалките на столовете. Но пък не се е протягала и нямаше стрий.

# 77
  • Мнения: 2 386
Единайсет страници?!  Shocked

Моля за резюме!  Laughing

Споделям, че снощи четирима приятели запалихме колата и заминахме отвъд Малка Верея - да търсим някаква си кръчма уж, а всъщност, за да се почувстваме волни и диви като деца.. Беше страхотно! Изгубихме се 2 пъти.  Crazy

Споделям, че багажът ми няма как да се събере в 2, дори 3 куфара. Не знам, не знам, не знам как ще се оправям пак.

# 78
  • Мнения: 2 070
Аз пък досега простирах на такъв закачен за тавана, който се дърпа с едни въженца нагоре, мн удобен, за него си трябва майстор обаче. сетих се като сме ходили по лагери, екскурзии, чужбини как едно от нещата в списъка винаги беше въженце за простор, щипки..хаха и пликчета за повръщане в автобуса, това поне не съм ползвала.

# 79
  • Мнения: 17 546
Интересно защо фотосите от бара преобладават?
Mr. Green
Щяха да ме приберат, ако бях тръгнала през нощта из Sunny beach или в дискотека Mаnia като японска туристка да щракам. Пък и не за това ходих до там Wink Само това се получи с телефона. А дневни снимки почти нямам или не са за споделяне Crazy

# 80
  • Мнения: 281
Споделям, че ми липсва iviche в Споделете.

# 81
  • Мнения: 3 216
пликчета за повръщане в автобуса, това поне не съм ползвала.

Тъй като това ми е болна тема напоследък, а тук има повече читатели и писатели, отколкото в Здравния, моля за помощ в тази тема. Благодаря и се извинявам за спама   bouquet

# 82
  • Мнения: 4 586
Години наред тъща ми ми слагаше или изпращаше сладкиши в кесийки с надпис:
Ползвай при прилошаване!
Просто брат й се бе пенсионирал в БГА Балкан.

# 83
  • Мнения: 1 517
Един любезен татко вчера ми паркира колата - хем от любезност, хем да не ожуля и неговата, докато намествам моята  Mr. Green

# 84
# 85
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Много нещо сте изписали.
Какво да ви споделя, освен развалена диета и обичайното отвратително русенско лято.
Днес без малко да пукна. Щях да припадна пред една аптека, а продавачката (знам, че мразят да ги наричат така) отказа да ми продаде хапче аулин, защото я домързя да ми надпише едно пликче и да ми сложи вътре листовка. Оправда се с глоба 500 лв. Пропусна фактът, че ако някой ще я глобява, най-вероятно ще е майка ми и много добре знам кога ще и кога няма. Предложи ми на прах. Аз успях да се подпра на вратата и само количката на дребния ме спря да не се строполя, като едва успях да кажа, че нямам с какво да го изпия. Тя отговори "ЕЕЕЕмиии това е положението!" и се врътна обратно на седянката пред аптеката  Tired Почти нямам спомен как съм се завлякла до магазина за шише с вода и се върнах за прахчето. АКо бях в нормално състояние нямаше и да помисля да се върна, но в неделя вечер нямах друг избор.  Естествено, Империята ще отвърне на удара! Толкова ли е трудно да си Човек? Ако беше колежката й на работа, и вода щеше да ми донесе, и кръвното да ми измери, че и към Спешна помощ щеше да ме натири.

Балу, завиждам ти от момента, в който тръгна. Хотелът верно изглежда кофти, но барът...

Буми, честит рожденик! Жив и здрав! И да слуша, и помага!

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 3 046
Споделям, че "Споделете" не е "Спамо-чат"!
Споделям го за 18-ти път.
Преминах "леко" през страниците.
Днес по-късно ще се поправя.
Ако някои имат проблеми с дефинициите, назад съм давал (и не само аз).

# 87
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Исках да споделям изпълнение на Creep на укулеле за Кифлата, рецепта за новия ми любим летен коктейл (dark&stormy) за Алиса, обяснение за Кейт за Кросания и други подобни (стана поименно), но Татти ми секна трудовия ентусиазъм. Ще споделя друго.

Мъжът ми (Мързеливият? Работният?) току-що изгледа 80 минути от днешния мач, който аз вече гледах. Предложих му бирка, като добра съпруга, защото му остава още бая гледане, той се ядоса, че съм му издала, че има продължение. Добре че не му казах за дузпите. Явно дефинициите ни за добра съпруга се разминават.

За пълзящи насекоми няма да споделям. За сметка на това в предишния ни апартамент катерици си бяха изгризали вход и се бяха нанесли в стената. Най-странното беше като падне някоя от третия етаж до долу, чуваше се едно пързаляне. После в мазето се нанесоха плъхове, въпреки че на три апартамента имахме три котки и едно куче. Сложихме капани, и съседката от първия етаж, като най-природозащитна, носеше хванатите животини да ги пуска на плажа.

# 88
  • Мнения: 1 052
Споделям, че днес няма да ходя на работа.

# 89
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
споделям, че днес не ми се ходи на работа!

Общи условия

Активация на акаунт