Два дена чиста коса,на третия ужсна

  • 2 793
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Hessy,както вече ти е препоръчала INA*I,вземи си някой специализиран шампоан за твоя тип коса.Аз се мия с шампоан за 10 лв.-не са много,но не са и малко,на фона на залятия от шампоани по 2.09 лв. пазар.Тук парите явно имат значение,защото разликата в качеството е огромна (поне за моята коса).Та мисълта ми е,купи си професионален шампоан,или такъв на някоя от утвърдените козметични марки,може би косата ти ще изглежда доста по-добре.Не споменаваш и дали слагаш пяна,гел,кристали и пр. козметични продукти-те също страшно много омазняват косата Stop

# 16
  • Мнения: 983
Моята коса се омазнява много бързо. Когато съ си слагала белтък, за да я начупя ми е издържала по 5 дена. Това през зимата обаче. Сега пак ще издържи, но 5 дена да не си я къпя Rolling Eyes

# 17
Неее,не говоря пет дена да не я мия. Crazy Просто искам вместо на втория ден вечерта,да я мия на третата вечер.Jezabel единственото,което ползвам е серум за сухи краища,но разбира се,го слагам само в краищата т.е последните 5 сантиметра.Попринцип краищата ми са по склонни към цъфтене и за това ги поомазнявам,но ст ях нямам проблем. Peace

# 18
  • Мнения: 254
ако си миеш косата с доста топла вода това спомага за бързото омазняване,пробваи с хладичка вода поне косата

# 19
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз се сетих за сухия шампоан на Клоран- чувала съм, че е много ефективен. Е не очаквай с него да си заместиш миенето, де  Sick Още един ден ще издържи косата ти с него и трябва с нормален шампоан да я измиеш.

# 20
  • Мнения: 2 388
Не разбирам колко дълга и гъста ти е косата, че да не можеш да се справиш за половин час с изсушаването и.
Тук могат да ти препоръчат двеста шампоана, но как точно ще се отразят на косата ти не се знае.
Според мен сухите шампоани не са алтернатива.

# 21
  • Мнения: 247
не ползвай шампоани, от които бързо ти се омазнява косата. Аз употребявам само един и измива страхотно. Косата ми стои чиста цели пет дни, а преди я миех на всеки 3 дни. ЕLVIVE  розовия шампоан, също и балсама. После с професионален сешоар изсушавам с не много топъл въздух.Всъщност пестенето на време идва от ползването на мощен сешоар.Всеки ден си вземам душ на цялото тяло, а косата покривам с найлонова шапчица.И все пак е индивидуално, но трябва да откриеш твоят шампоан. А останалото е въпрос на организация Grinning

# 22
  • Мнения: 355
Аз така и не разбрах какъв точно е проблема да си измиеш косата като се прибереш в хотела и за 30 -40 мин да я изсушиш и оформиш. Но ти си знаеш де...Бих ти препоръчака ампули за мазна коса, писала съм и друг път за тях тук, продават се в специализираните магазини за козметика за коса, водят се пртив косопад, за мазна коса, с коприва. Втриват се в корените след измиване на леко подсушена коса и задържат омазняването с около ден - два. при мен имаха ефект. Успех и се наслаждвай на пътуването!

# 23
  • Мнения: 418
Аз така и не разбрах какъв точно е проблема да си измиеш косата като се прибереш в хотела и за 30 -40 мин да я изсушиш и оформиш. Но ти си знаеш де...Бих ти препоръчака ампули за мазна коса, писала съм и друг път за тях тук, продават се в специализираните магазини за козметика за коса, водят се пртив косопад, за мазна коса, с коприва. Втриват се в корените след измиване на леко подсушена коса и задържат омазняването с около ден - два. при мен имаха ефект. Успех и се наслаждвай на пътуването!


ако може име на ампулите....

# 24
  • Мнения: 3 611
Моята я мия преz 2 дена, та на третия. Мнооооого рядко на Четвьртия, ама едвам я иzтрайвам...  ooooh! Обикновено тоя ден я врьzвам  Crazy
Ти какво всьЩност оЧакваШ от твойта? Седмица ли да иzдьржи?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 839
Спомням си с носталгия времето, когато косата ми можеше без проблем да издържи немита по седмица, че и повече, но сега - няма такъв филм. Иначе съм забелязала, че като я мажа с разни наглед доста мазни продукти - олио за коса, подхранващи серуми и масла и т.н., се изсушава повече и издържа повече време без да я мия.

# 26
  • Мнения: 355
Аз така и не разбрах какъв точно е проблема да си измиеш косата като се прибереш в хотела и за 30 -40 мин да я изсушиш и оформиш. Но ти си знаеш де...Бих ти препоръчака ампули за мазна коса, писала съм и друг път за тях тук, продават се в специализираните магазини за козметика за коса, водят се пртив косопад, за мазна коса, с коприва. Втриват се в корените след измиване на леко подсушена коса и задържат омазняването с около ден - два. при мен имаха ефект. Успех и се наслаждвай на пътуването!


ако може име на ампулите....

не се сещам, но съм ги виждала на доста места - с коприва, за мазна коса, косопад....

# 27
  • Мнения: 162
И аз моята я мия на два дена,но единственото което помага е да я вържеш,ако в момента нямаш възможност да я измиеш.

# 28
  • Мнения: 14 489
Спомням си с носталгия времето, когато косата ми можеше без проблем да издържи немита по седмица, че и повече, но сега - няма такъв филм.


много е мръсно в градовете вече затова.
въпреки това моята я оправих точно с немиене колкото и кофти да звучи. преди и аз на третия ден я миех като вече беше заприличала на нищо. сега я мия на около 5 дена, някой път и по седмица издържа.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 932
Всичко си е до коса, не мисля, че немиенето оправя всякакви случай. Ако косата е тънка и рядка, пък ако е в комбинация с жега и прах, няма как да не я миеш често. По едно време моята се омазняваше много често, купих си шампоана на Клоран за мазна коса с коприва. Помогна ми доста, сега си стои полупълно шишето. Но трябва да се знае, че много изсушава и се ползва през миене и то аз избягвах краищата. Но не мисля, че тази терапия е подходящо да се започва точно по време на екскурзията. Някой беше писал за използването на бебешка пудра. И такова съм пробвала. Задържа омазняването около ден, но косата ти стои по-твърда. Предполагам, че действието е подобно на сухите шампоани.

Общи условия

Активация на акаунт