Къде е пъпчето на вашето дете?

  • 17 132
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 800
В портмонето мие още. Искаме да стане стоматолог, та сме решили да го хвърлим в стоматологична клиника или в Медицинския университет. Още не сме решили, а и се чудим и ние как точно да го направим, т.е. къде се хвърля - на двора, вътре в сградата и къде по-точно, скрива ли се някак или се подхвърля просто и това, че ще го изметат няма значение newsm78

# 106
  • Мнения: 1 999
В Англия, в South Hempton Sunglasses

# 107
  • Мнения: 603
Все още е в къщи. Смятам да го хвърля като поотрасне, защото все още си искам бебчо да си седи тук.
Аз бях голяма домошарка като малка. А после майка ми хвърли пъпа навън, май без да иска, и аз като го ударих на ходене Laughing
Сега пак си седя в къщи, ама май заради друго пъпче Grinning

# 108
  • Мнения: 202
Преди 16 години го хвърлих в Морското училище във Варна, и тези дни ми сервира, че ходил из университетите във Варна , след училище и решил да се подготвя по математика, за да влезе и учи в Морското училище. Иначе е в Хуманитарна гимназия, ха кажете, че няма грам истина!!!

# 109
  • Мнения: 1 107
На "Герена"! Само Левски!!!  Grinning

# 110
  • Мнения: 964
Баща ми е на 52г и пъпа му стои в къщи в една кутиика,раждан е в къщи, израждала го е баба му и тя така отрежда да го държат в къщи,да е къщовник да си гледа къщата.Когато се женят,баба го дала на майка ми,да стои при нея и да не ходи по чужди жени Simple Smile
Пъпчето на племенника ми пък от три години стой в куфара на мъжа ми и обикаля САЩ на длъж и шир,като се находи достатъчно мислим да го хвърлим някъде по Холивуд да стане звезда:)

# 111
  • Мнения: 1 639
Ами за сега е в къщи в една кутия,където си държим парите....Мислех да го  хвъвля в Софийския Университет  ,ама като ходих последния път на изпит ,бях много притеснена и го забравих......Другият път като ида, ще го занеса да го хвърля там......А колко  важи това суеверие.....ще видим .Важното е детето да намери себе си в този свят!!!!!! И тогава ще бъде щастливо....

 Към днешна дата , пъпчето е вече у СУ .

 Онзи ден излизах с една приятелка и се заговорихме за пъповете .Оказало се ,че найният е хвърлен там кудето тя завърши средното си образование...... явно има някаква поличба  newsm78

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Вкъщи си седи и още не знаем къде да го хвърлим. Прибрала съм го в кутийката ми с бижута, веднъж сестра ми я отваря да вземе нещо и го вади и пита каква е тая гадост  Joy Като разбра пък, съвсем се ужаси!!
Представям си чистачите в банки и университети на какво ли не са се нагледали - току изметат някой пъп от пода  Sick  hahaha

# 113
  • Мнения: 46
Нашият татко понеже много обича компютрите и пожела да сложим пъпчето в една компютърна книга " C ++ ". Иска програмистка да я правим! atwork Stuck Out Tongue

# 114
  • Мнения: 1 639
Вкъщи си седи и още не знаем къде да го хвърлим. Прибрала съм го в кутийката ми с бижута, веднъж сестра ми я отваря да вземе нещо и го вади и пита каква е тая гадост  Joy Като разбра пък, съвсем се ужаси!!
Представям си чистачите в банки и университети на какво ли не са се нагледали - току изметат някой пъп от пода  Sick  hahaha

 На Дариа пъпът съвсем беше изсъхнал и едва ли може да предположи някой какво е ..... друг е въпросът , че не го оставих на пода   Wink

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Bisttra, кажи къде го скри?  Laughing

Иначе и нашия е сух, но е със щипката, наистина не се познава какво е (сестра ми не позна), но изглежда гадничко

# 116
  • София
  • Мнения: 2 181
и на Стела си стой все още в една кутия-не сме решили къде да го хвърлим

# 117
  • Мнения: 157
aми моето дете е же4е на 6г и пьп4ето му жсе о6те в ка6ти.и нямам никаква идея каде да го хварля.идея?

# 118
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На Деси е паднало още в болницата, така, че не съм го видяла. Майка ми още пази вкъщи моето и на сестра ми пъпчетата.

# 119
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Преди три месеца хвърлих пъповете на двете си деца на едно и също място. Не бях мислила предварително този вариант, но така се получи. Искам винаги да си помагат  и разчитат един на друг .
За мястото в центъра на Ерусалим, където се намират всички админастративни сгради на града - кметство, банка и т.н да имат избор от професии. Най-вече искам да са ми живи и здрави!

Последна редакция: сб, 08 окт 2005, 18:48 от jakinik

Общи условия

Активация на акаунт