Laredoute.fr - Всичко за поръчката! - 68 - 3 седмици до голямото намаление!

  • 53 657
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 802
Момичета ,който е пускал  поръчки в събота и неделя имате ли вече потвърждение в суивито,аз пуснах една поръчка събота,имам мейл на ел.поща,обаче в суивито нямам а домисиле/или както там се казва/.Използвах код за БД и затова малко се притеснявам Confused

П.П.Благодаря на lavina за отговора за потника,пуснах в поръчката един бял Simple Smile

# 61
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
има ли някои идея, дали си струва да се поръчват тези? В смисъл, каква им е горе долу цената в България? Или въобще на джапанките на Адидас ориентировъчно. Мерси предварително

# 62
  • Мнения: 594

За систъра тези туники в цикламено и бяло, размер 38

Туниките хубави ли са, отговарят ли си на размера, материята как е?

Vickey, туниките са хубави - не са от най-тънкото трико, което се разтегля. Поне така ми се сториха. Тя си взе 38/40 и понеже роди буквално преди няколко дни и все още не се е възстановила ме помоли да ги премеря аз да види как стоят (Аз също си вземам дрехи размер 38). Пробвах едната - на бюста ми е точно, с доста дълбочко деколте, а надолу е доста свободна.
Надявам се да съм ти била от полза.  Peace
Ако искаш размери, ще я помоля да измери едната...

# 63
  • Мнения: 120
Някой да е поръчвал такава подложка за матрак  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5033845 ? Чудя се дали има някакъв найлон или по-точно интересува ме, дали ще предпази матрака от пикливи дечица  newsm78
Не виждам да пише че има PVC или нещо подобно. т.е. едва ли предпазва от намокряне. Аз взех  това    за матрак на малката. Сперед мен запарва, но поне е "безшумно" както пише в мнението на клиента  Peace
 тези не пропускат също  но са за еднократна употреба, а сега открих и  това  - пише май че не запарват  newsm78


anji78 може ли снимка на якето от изкуствена кожа PLS. Много ли е късо и как е с размерите?

# 64
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да попитам за дрехите за бременни - там каква е номерацията? Нещо не мога да се ориентирам  Thinking

Мога да ти дам размери на ленен панталон за бременни с № 40 френска номерация

# 65
  • Мнения: 5 026
Да попитам за дрехите за бременни - там каква е номерацията? Нещо не мога да се ориентирам  Thinking

Мога да ти дам размери на ленен панталон за бременни с № 40 френска номерация
Благодаря ти!  Grinning

# 66
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да попитам за дрехите за бременни - там каква е номерацията? Нещо не мога да се ориентирам  Thinking

Мога да ти дам размери на ленен панталон за бременни с № 40 френска номерация
Благодаря ти!  Grinning

ханш - 106 см.
бедро /най-широкото почти при чатала/ 56 см.
бедро 10 см. по ниско - 46 см.

ако искаш и снимки ще ти пратя

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 14:13 от ДейзиГ

# 67
  • Мнения: 142
Здравейте! Появи се много странен проблем- след като съм си напълнила кошницата и натискам бутона за следващата стъпка, се оказва, че не мога да направя нищо! Просто този бутон не е активен. Правила съм и други поръчки преди това, но такова нещо не ми се е случвало. Не мога да разбера къде е проблема. Моля, ако някой се е сблъсквал със същия проблем, да ми каже какво да направя! Благодаря предварително!

Веднага ще те светна...  Laughing Имаш три артикула в кошницата, на които си сменила размера или цвета. Под тях пише "article personalise". Махни ги от кошницата, намери си ги, сложи ги пак с желания размер и цвят и ще стане.
Благодаря ти много! Hug   bouquetВече всичко е ОК!

# 68
  • Мнения: 182
Някой може ли даде размерите на номер 40 от този панталон?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5961165& … ue&ksource=-1
Заповядай Simple Smile:
Талия-78
Ханш - 94
Дължина 96
Страхотен е Peace!
Днес полчих поръчка от 16.06, най-експресната досега.

# 69
  • Мнения: 157
Моля за малко помощ -направих снощи една поръчка и днес поглеждам и пише Votre suivi de commande ne comporte aucun article. Това означавали,че не съм поръчала всъщност и да поръчам ли наново или да изчакам.

# 70
  • Мнения: 1 269
много скьп ханш,бре! Crazy Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 140
Не виждам да пише че има PVC или нещо подобно....
Благодаря много за линковете, ориентирах се!   bouquet   bouquet   bouquet

# 72
  • Мнения: 5
Момичета, някой преди доста време беше коментирал това яке. Дали е хубаво, дали си отговаря? Цената му доста е паднала като гледам... Rolling Eyes

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 509
Някой може ли даде размерите на номер 40 от този панталон?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5961165& … ue&ksource=-1
Заповядай Simple Smile:
Талия-78
Ханш - 94
Дължина 96
Страхотен е Peace!
Днес полчих поръчка от 16.06, най-експресната досега.
Май идва малко умален, или не? ThinkingХанш 96 не е ли малко за 40-ти номер?Сутринта го поръчах и се притеснявам дали съм улучила номера Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 117
Моля за малко помощ -направих снощи една поръчка и днес поглеждам и пише Votre suivi de commande ne comporte aucun article. Това означавали,че не съм поръчала всъщност и да поръчам ли наново или да изчакам.
Ако не ти се е изпразнила кошницата и при положение ,че в суивито нямаш отбелязана лоръчка най - вероятно не си направила  успешна поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт