ЧАТ "Красива мама"

  • 7 884
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Абсолютно съм ЗА.

Не бях влизала във форума няколко месеца и!?  Shocked... сякаш на някои им плащат за брой глупави, еднотипни мнения, от рода на: "запис", "ще следя темата", "и аз така", "честито" и всякакви подобни шаблонни котировки на мнение (не, че по другите форуми е рядко срещано "недоразумение"). Като му се лафи на народа, да ходи да си трие клавиатурата в някой чат или чат-тема.

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 3 049
Установявам, че голяма част от потребителите са засегнати от "набиращите мнения" тук.
/за незапознатите, има подфоруми, където се изисква минимално количество брой мнения за да може да се публикува собствена тема или мнение/
Добавих такава опция в анкетата, както и възможността за 2 отговора.
Отговорилите вече могат да използват опцията "изтрий глас" и да гласуват отново.
Благодаря ви за активността и мненията!

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
И вместо да се преструктурира опцията за мненията в разни форуми, първоначално, после подфоруми, няма ли начин изцяло да се премахне!? (онли предложение) Това важи за целия форум.
Не съм убедена, че така ще се редуцират спамерите, но...номера: тук важи-тук не важи, само пренасочва...
Отделно е политиката да се трият безсмислени, спамерски постове.

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 3 049
Дълъг отговор.
Ако наистина те интересува, пиши ми на ЛС, ще ти разкажа.
Синтезираната причина е залегнала в "Правилата".

# 94
  • Мнения: 2 724
Но пък има някои теми, в които пишат основно едни и същи потребителки, които малко или много вече се познават и нормално при тях се разменят и лични реплики, а не мисля че ще е удобно да ходят и в чат-темата за да си кажат и някоя реплика, несвързана пряко с темата  newsm78 Добре е да има такава тема, но ако това значи, че ще се трият абсолютно всички несвързани пряко с темите постове, ще стане доста "сиво" тук-мое лично мнение  Peace
И мое  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 4 801
Вече си има чат тема в КМ. Не видях нещо различно, което го няма в останалите теми, да се обсъжда.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 831
Против съм! Който иска да си чати, има си клюкарник за целта. Абсолютно безмислено ми се струва, още повече, че темата ще се посещава от едни и същи потребителки, които ще си разменят едни и същи комплименти и стрели. Същите тези потребителки ще трупат мнения на поразия, а останалите дори няма да припарват в темата, след първоначалния, може би, интерес към нея.


Точно, също като в Клюкарника  Peace
Против.

# 97
  • София
  • Мнения: 3 479
Твърдо съм "ЗА".
За мен конкретно все пак този форум е източник на информация и се дразня, когато трябва да изчета десетки страници с охкане и ахкане, за да достигна до това, което ме интересува.

# 98
  • London, baby
  • Мнения: 800
Според мен, ще спре ох-кането и ах-като когато се спрат точките.

# 99
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Аз немога да разбера какво общо имат точките тука  Rolling Eyes
Все пак това не е състезание, кой колко мнения има и какъв ранг е  Wink
Наистина има хора, които си нямат работа и пишат повечко, но има и такива които дават добри съвети Laughing
Мен лично не ме интересува къде отчита брояча и къде не  Peace
Важното е да си бъдем полезни  Hug

# 100
  • Мнения: 31 389
Аз също не разбирам какво общо имат точките. Чета избирателно, това което ме интересува. Знам капацитетите в дадена област и не гледам колко точки имат. Не понасям "запис" и други такива, но има хора без мнение или ги мързи да пишат. Оттук научих маса полезни неща и за беба и за мен. Има любезни хора, които винаги дават точен отговор и някакво решение. А "записите" са просто смешен пълнеж. Против чат тема съм.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 757
Аз пък съм убедена, че голяма част от тези, които не са съгласни да има такава тема, пак ще пишат в нея.   smile3502

 bowuu

# 102
# 103
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз толкова време не съм влизала тук, че съм изпуснала за какво става въпрос. Blush
По темата, за мен май няма голямо значение, не трупам точки, напоследък нямам никакво време и да чета, камо ли да пиша. От една страна е хубаво да има чат тема, защото там може да си лафят , които поискат, безмислените записи ме дразнят определено, но примерно в ' Новите придобивки са/ сме определена групичка хора и ще ми липсва да мога да похваля и коментирам/ попитам за дадено нещо. Blush

# 104
  • Мнения: 2 386
Някой разчисти преди да са ми прочели примера даже, евала!  Grinning
За с двете ръце съм.

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 02:11 от Ева на сцена

Общи условия

Активация на акаунт