...и ние,като главните герои

  • 4 376
  • 97
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
шанел ми прилича на героиня от "степфордски съпруги",така май се казваше.там всички бяха примерни,добре изглеждащи,идеалните съпруги.а Лиска ми прилича малко на героинята от" На гости на третата планета" май така беше   newsm78

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 15:16 от баба Буна

# 46
  • Мнения: 1 517
Да,бе,майката!Тя е луда и в тях е мръсно.Искам да съм някоя домакиня,гримирана и мила.

Бри става ли?

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бри е студена, бе. Стига сте я набутвали там Шанел.

# 48
  • Мнения: 516
Степфордски съпруги, баба Буна.

# 49
  • Мнения: 1 517
Лиска ми е повече Бри сякаш  Thinking

# 50
  • Мнения: 2 161

Цитат
Бри от "Отчаяни съпруги" ?

Изглежда нямам много приятелки тук.Освен Де Ваня
Бри е студена, бе. Стига сте я набутвали там Шанел.

# 51
  • Мнения: 2 448
Взех да съжалявам, че не съм толкова на "ти" със сериалите, за да опозная по добре потребителите покрай тази тема.
Тц, тц, тц, от довечера ги почвам наред, по който канал дават там съм.  Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лиска е оная адвокатка ( Глен Клоуз в ролята), забравих и името.

# 53
  • Мнения: 1 517


Изглежда нямам много приятелки тук.Освен Де Ваня


Що бе, аз харесвам Бри.

# 54
  • Мнения: 2 161
Мисиз Дел Форси,откакто разбрах какви ги върши,докато мъжът й гледа футбол,за мен си е чисто и просто Иди.

# 55
  • Под липата
  • Мнения: 620
Аз съм новак още, но вече си имам впечатления Simple Smile
 Шанел, за мен ти си Миранда от "Сексът и градът". Това ми се завъртя из главата още щом отвори тема  Sunglasses Пряма, джаста-праста . Никак не те виждам в някой от домакинските сериали..., освен може би, като мацката от "Отчаяни съпруги" ( забравих как се казва, тюх да му се невиди!) - онази русата, дето се конкурира с героинята на Тери Хатчет  Wink

# 56
  • Мнения: 2 161
Искам да съм честна и да призная,че Бри е най-разбираемият образ за мен от този филм,но мааалко се разминаваме.Тя готви всеки ден,аз никак и веднъж направих питка,с която можех да убия човек.Толкова пухкава ми беше питката и около 2мм висока.

# 57
  • Под липата
  • Мнения: 620
Иди беше !! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 448

 Шанел, за мен ти си Миранда от "Сексът и градът". Това ми се завъртя из главата още щом отвори тема  Sunglasses Пряма, джаста-праста .

Не мога да се съглася с това.Поне според моето мнение Шанел и джаста - праста са несъвместими неща.
Да не говорим, че Миранда на мен ми е отвратителна.

# 59
  • Мнения: 1 517
Аз не следя редовно сериалите и не знам какви ги е вършила Бри. Не одобрявам доста от качествата и, но някакси ме кефи.

Общи условия

Активация на акаунт